Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lesz a sorsa? fórum

Mi lesz a sorsa? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi lesz a sorsa?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
263. c33bd8536b (válaszként erre: 258. - 116212323c)
2010. márc. 30. 16:47

Nem néztem meg a videót, illetve csak belenéztem. Van nekem elég bajom, nem hiányzik, hogy stresszeljem magam feleslegesen.


Csak annyit mondhatok arról amit láttam, hogy az ott bemutatott abortált magzatok messze nagyobbak voltak, mint a legálisan elvetethető embriók. Alighanem kései, beteg, abortált magzatokat fényképeztek. (sose legyen jobb témájuk, hogy szakadjon rájuk az ég!) Egy abortuszellenes szervezet honlapjáról származik maga a video, amelynek a célja, a bűntudatkeltés. Sikerült nekik. Az illető szervezet tagadja a nők jogát ahhoz, hogy dönthessenek a saját testük és életük felett. Köszönöm, nem!

262. winny (válaszként erre: 247. - 116212323c)
2010. márc. 30. 16:43

Nagyon szivesen.

Nem lehet az vitatéma,hogy ez gyilkosság avagy nem.

Ez gyilkosság!

A magzat foggantatása pillanatától él!!!!

261. prebotka (válaszként erre: 199. - Tamianyu)
2010. márc. 30. 16:35

Valojaban lehet, hogy te nem veszed eszre, de leszogeznem elolvastam mindent.

Te hogy jossz ahhoz, hogy masokat senkizzel? Nem tudod elfogadni, hogy egy orokbefogado no is lehet jo anya?! Miert? Mert neked nem kellett ezeken atmenned...

Azert pedig, hogy a csaladodban ez nem jol sult el, persze rogton kisebbsegi...nem vedem oket, de azert ez is kicsit furcsa volt...

Sajnos ahogy itt olvasgattam, te vagy az aki valahogy csak a sajat velemenyet szajkozza, es abszolut nem tudja elfogsani masok velemenyet!

260. c33bd8536b (válaszként erre: 254. - 31b7b5919f)
2010. márc. 30. 16:22

De, lehet, nekem sikerült egy életen keresztül. De nem mindenki volt ilyen szerencsés. Én egy olyan országban éltem, ahol 22 évig tilos volt az abortusz. Sőt, a fogamzásgátlás is.


Egy idős barátnőm mondta, hogy egy nő két dologért képes bármit megtenni: Hogy legyen gyereke, és hogy ne legyen gyereke.


Soha sehol a művelt Európában nem öltött olyan méreteket a szülészeteken, korházakban elhagyott csecsemők száma, mint Romániában az alatt a 22 év alatt. Az árvaházakban uralkodó zsúfoltságon és állapotokon csemegézett a művelt nyugat '90 után évekig.


Sokgyermekes anyukák haltak bele a feketén űzött magzatelhajtásokba és hagyták árván gyerekek százezreit.


Ha egy nő nem akar gyereket szülni, miért kellene rákényszeríteni? Kinek jó az?

259. 116212323c (válaszként erre: 257. - 31b7b5919f)
2010. márc. 30. 16:15
persze leginkább a megelözésen kellene dolgozni, és akkor igy csökkennének az abortuszok száma
258. 116212323c (válaszként erre: 253. - C33bd8536b)
2010. márc. 30. 16:14

megnézted a videot? nézzd meg és aztán mondd hogy rossz a felfogásom ezen a téren!

mint irtam lesz egy örökbefogadós cikkem ott részletezni fogom de az örökbe fogadó szülöknek tanfolyamon és egyéb vizsgálatokon kell átesniük, pont hogy kiszürjék azokat akik alkalmatlanok gyermeknevelésre!

Miért a legrosszabbra gondolsz? boldog nem is lehetne? miért éppen egy elkeseredett lelkinyomorék gyerekre gondolsz? amugy mondjuk kiváncsi lennék azok akiket örökbefogadtak hány százaléka elégedetlen vagy rossz körülményei miatt sir az anyja után? mert több olyan fiatalkorút ismerek aki inkább a vérszerinti szüleit hagyná el...persze teszem hozzá ez az amugy is nehéz kamaszkor ezt ne is keverjük ide.


én nem találkoztam ilyen emberrel az én környezetemben boldog édesszülöket ismerek akik nevelik gyermeküket bár nem ök szülték ök nevelik és imádják...az ellenpélda ritkább, persze sürübben elöfordul nagyobb gyermek örökbefogadása esetén, mert nekik nagyon nehéz!

2010. márc. 30. 16:10

Amúgy szerintem egy olyan dologról megy a vita ami minden jó érzésű Nőt bánt.csak épp nem valja be.Hisz mind lélekben anyák vagyunk.Csak van aki gyakorolja van aki még nem.

Ne is vitatkozzatok,mert semmi értelme.Úgy is tudjuk hogy ez egy rossz dolog és tenni ellene nem tudunk.Szerintem.

256. prebotka (válaszként erre: 137. - Tamianyu)
2010. márc. 30. 16:08
Nem tudnek lemondani rola, de en nem is akarnek. Vannak nok akik vagy kenytelenek, vagy valoban nem anyanak szanta oket a sors.
2010. márc. 30. 16:05
Tudom annó én sem vigyáztam de én felvállaltam a következményeket.
2010. márc. 30. 16:05
Én nem akarok senkit sem bántani.Sőt veszekedni sem.De nem lehetne vigyázni és akkor talán nem kéne fájdalmas döntést hozni.
253. c33bd8536b (válaszként erre: 246. - 116212323c)
2010. márc. 30. 16:02

"igen azért használom, mert bár valóban nagyon éles kifejezés, de tulajdonképpen gyilkosság."


A te felfogásodban, tedd hozzá. Mert, hogy mikortól számítható a magzat embernek, arról még nem igazán született egyértelmű szabály. A gyilkosságot tudomásom szerint a törvény bünteti. Az abortuszt nem. A te szóhasználatod tipikus azokban a kinyílvánításokban, amelyeknek az a célja, hogy bűntudatot keltsen azokban a nőkben, akiknek amúgy is nehéz meghozni ezt a döntést. Tehát még rúgni egy kicsit beléjük.


"biztos vagyok bene hogy szeretettel nevelik,igyekeznek neki a lehető legjobbat nyujtani!

Ez az, hogy nem nem lehetsz benne biztos soha! Ismerek én olyan családot, akik saját, betervezett gyerekeket nevelnek, jómóduak, értelmiségiek, a gyerekeknek megvan mindenük, ami anyagilag megadható, csak épp nem tudnak mosolyogni. Anyuék sem, a gyerekek sem. Egy katonai precizitással megszervezett pokolban élnek, és hiába küldöd rájuk a gyámügyet, mert az csak azt látja, hogy a gyerekeknek van legojuk, számítógépük és márkás ruhájuk. Én csak elképzelem, hogy egy ilyen család fogadná örökbe a gyerekemet.....


"de nekik ne legyenek elveik ami szerint neveljék a gyermekét"

Lám-lám! Akkor nem baj, ha esetleg lelki nyomorékokká válnak a nevelés következményeként? Fő, hogy élnek? Mindegy hogy?


"a szülőanyának el kell mondania és azt is el kell fogadnia ha esetleg haragszik majd ezért."


És ha nem fogadja el? Ha azt mondja, hogy azért őt felesleges volt a világra hozni, hogy másnap eldobják? Találkoztál már ilyen emberrel? Mert én én igen.


"kérded hogy tud aludni éjszakánként az a nő akik örbead én még mindig kiváncsi lennék hogy tud az aki elveteti?"


Mert az elabortált magzatból soha nem lesz gyerek. Akit esetleg bántanak, kihasználnak, nem értenek meg, és sír az anyja után.


Biztos

2010. márc. 30. 15:56

Én imádom a gyerekeimet!

Elsem tudnám képzelni nélkülük.Pedig a legnagyobbikat 19 évessen szűltem.De meg sem fordúlt a fejemben az abortusz.Nem volt túl sok segítségem sőt az apukát mi hagytuk el,mert agresszív volt de erről inkább ennyi.

251. 116212323c (válaszként erre: 250. - 31b7b5919f)
2010. márc. 30. 15:54
természetesen megértem! elégg sokkoló igy is ugy is-...
250. 31b7b5919f (válaszként erre: 249. - 116212323c)
2010. márc. 30. 15:46
Nem szeretném.Engem már az is kiborít ha csak beszélünk rólla.Nem akarom még nézni is.
2010. márc. 30. 15:42
ez nem a néma sikoly...az ultrahanggal követi a reakcióját a félelmét mutatva a gyermeknek a kaparás során, ez rosszabb nézd meg ha van hozzá erőd...
248. 31b7b5919f (válaszként erre: 247. - 116212323c)
2010. márc. 30. 15:35

Ez a néma sikoly?

Az iszonyú!

Szerintem is gyilkosság.Hisz mikor megfogan már akkor egy külön lény csak "használja" az anya testét hogy élhessen.

Már egy 9 hetes magzat is izeg-mozog az anyaméhben.Van keze, lába, szíve ami dobog.Aki úgy gondolja hogy ez nem gyilkosság az nem ember...

Nem szabad úgy gondolni rájuk mint valamire ami ha nem kell csak kidobom!!!

ha nem érzi magát valaki késznek az anyaságra akkor tegyen érte hogy ne is legyen az!!!

Rengeteg mód van már rá.

2010. márc. 30. 15:23

[link]


Köszi Winny, ezt éltem meg élőben ezért nem fejeztem be részben ezt a hivatást!

és most ezt mindenki nézze meg aki azt mondja az abortusz nem gyilkosság...;(

246. 116212323c (válaszként erre: 244. - C33bd8536b)
2010. márc. 30. 14:52

igen azért használom, mert bár valóban nagyon éles kifejezés, de tulajdonképpen gyilkosság.

"Nem öli meg, hanem úgy dönt, hogy nem szüli meg a bizonytalanságra!"=számomra ugyanaz...

És szerintem akik átestek abortuszon azok is tisztában vannak azzal hogy elvették az életét, természetesen ők vmilyen oknál fogva igy döntöttek!

Valamennyien máshogy gondolkodunk és mások az erkölcsi normáink ezzel semmi gond sincs.

Az örökbefogadott gyermekeket az örökbefogadó szülök várják, majd lesz is ilyen cikkem is, mindenképpen olvasd majd el kérlek. Ott a szülöknek nagyon hosszú procedúrákon kell átesniük hogy bizonyitsák alkalmassak gyermek nevelésre, örökbefogadásra! Ezek a szülök nem heccből mennek ezeken keresztül, hanem mert szeretnének gyermeket. És mivel vannak akik évekig is várnak gondolhatod mennyire örülnek egy babának amikor felhivják őket hogy lenne egy baba...biztos vagyok bene hogy szeretettel nevelik, és igyekeznek neki a lehető legjobbat nyujtani!

"Mi a garancia rá, hogy szeretni fogják, hogy nekem tetsző elvek szerint nevelik"--szerintem azoknak a szülöknek akik lemondanak a gyermekeikről mindamellett hogy nagyon nemes és nehéz dolog, de és bocsi a nyers fogalmazásért de nekik ne legyenek elveik ami szerint neveljék a gyermekét.

Minden örökbefogadott gyermek életében biztos eljön azaz idő amikor szeretné számon kérné a szülőanyját hogy miért adta oda másnak--ha megkeresni akkor a szülőanyának el kell mondania és azt is el kell fogadnia ha esetleg haragszik majd ezért.

kérded hogy tud aludni éjszakánként az a nő akik örbead én még mindig kiváncsi lennék hogy tud az aki elveteti? hogy tud tükörbe nézni? és itt tényleg ne vegyék magukra azok akik megtették bár nehéz volt de nem volt más kiut sok egyéb más okból!


Nekem volt egy ismörös hölgy a munkahelyen amikor még a szülészeten dolgoztam, egy évben 3-4abortusza volt, mert a rossz anyagi körülmények, egyedül álló, és anyagi helyzete pocsék valamint pszihologus és háziorvos mind ezt javasolták, szóval ingyen vetette el a babáit! én elsősorban ezekre a babákra gondoltam...és nőkre hogy miért?

245. 116212323c (válaszként erre: 243. - 2c2de63135)
2010. márc. 30. 14:38

nem akartam én kiforgatni azt amit irtál, csak én meg szakmát végeztem csecsemő és kisgyermekgondozó nevelő szakon és voltunk illetve hozzánk tartozik a nevelőotthoni gyermekek ellátása is...csecsemő otthonban is voltam de ott csak beteg babák voltak, és amikor megkérdeztem miért azt válaszolta az igazgatónő hogy azért mert minden örökbefogadó szülő egészségesbabát szeretne igy a kórházból rögtön viszik haza a babákat...

ezért irtam persze vannak nagyobbacska gyermekek akik késöbb kerülnek be a rendszerbe őket már sokkal nehezebb örökbeadni.

Egyik volt osztálytársnőm csecsemőotthonba dolgozik, felhivtam megkérdeztem mondta most sincs egészséges babájuk...

244. c33bd8536b (válaszként erre: 222. - 116212323c)
2010. márc. 30. 14:32

Tudod, nálad az a baj, hogy kismilliószor leírod, hogy inkább "megöli". Ez nagyon szívreható megfogalmazás, de hamis. Nem öli meg, hanem úgy dönt, hogy nem szüli meg a bizonytalanságra!


Az én erkölcsi normáim szerint felelőtlenség világra hozni egy életet, amiért nem tudunk felelősséget vállalni. Mert az nem felelős döntés, hogy ha én nem tudom felnevelni, felneveli más! Egy gyereknek joga van olyan családban születni, ahol várják, és ahol szeretni fogják.


Én azt nem tudom megérteni, hogy egy anya, aki örökbeadta az újszülött gyerekét, hogy lehet biztos abban, hogy az a gyerek szerető családba kerül? Mert hátha nem? Mi a garancia rá, hogy szeretni fogják, hogy nekem tetsző elvek szerint nevelik, hogy ha kamaszkorában problemák vannak vele, nem fogják azt mondani, hogy "nem a vérünk, az a baj". És ha majd egyszer megtudja, hogy ő nem kellett a szülőanyjának, az milyen lelki terhet jelent neki?


Egyáltalán, hogy tud aludni éjszakánként egy olyan anya, aki tudja, hogy van valahol a világban egy gyereke, és azt sem tudja róla, hogy él vagy hal? beteg vagy egészséges? boldog vagy éppen bántják?

243. 2c2de63135 (válaszként erre: 225. - 116212323c)
2010. márc. 30. 13:03

ezzel tisztában vagyok, de kb hány százalékát viszik egyből haza a kórházból? hidd el jóval nagyobb részük nő fel intézetbe, mint amennyit örökbe fogadnak...akkor már inkább az abortusz..de nem tudom mi a bajotok az abortusszal, olyan értelemben, hogy aki minden hónapban rutinszerűen csinálja azt persze én is elítélem, de ha valaki igenis nem teheti meg, hogy megtartsa (most sorolhatnánk rengeteg esetet, amikor igenis nem lehet megtartani, gondolom ezekkel tisztában vagy)akkor miért ne vetetné el? sokkal jobb mindenkinek, én azt sokkal jobban elítélem, aki utána képes lemondani a gyerekről, ha már megszülte...és persze felfoghatjuk gyilkosságnak, de amikor eltaposol egy hangyát, vagy leütsz egy legyet, ugyanolyan életet oltasz ki, az nem zavar? az nem gyilkosság? az abortusz egyesek szemében csak azért gyilkosság, mert a saját fajunkkal szemben tesszük, és magunkat felsőbbrendűnek tartjuk???!!

mielőtt kiforgatod az én szavaimat is mint tamianyuét, akkor jól olvasd el az elejét is, amit írtam, elítélem, ha valaki rutinszerűen jár abortuszra, de 1-1x igenis jobb megoldás, mint a megtartás...

242. Tamianyu (válaszként erre: 241. - Gabima)
2010. márc. 30. 12:07

Igen,most már úgy reagál ahogyan elvárják,mert többen is leírták,hogy nem kellene ennyire csípőből elítélni aki abortuszra kényszerül.De olvasd el a cikket magát,inkább kampány az örökbe adás mellett,és ítélet az abortusz felett.

Számomra szindy eléggé hebehurgyának tűnik.

De szerintem ezt is leírtuk többen is,hogy igen,aki úgy jár abortuszra mintha tejért menne a közértbe az nem ugyan az,mint amikor valakinek tényleg becsúszik,és erre kényszerül.De ugye a cikk szerint erre nem kényszerül senki,mert inkább szülje meg,adja örökbe,hogy ezzel másokat boldoggá tegyen.....

241. gabima
2010. márc. 30. 12:01

Én leírtam az abortuszomat és a hozzá vezető utat. Szindy teljesen megértette, és jól esett a reagálása.

El kell különíteni két dolgot:

1. Mikor az ember önhibáján kívül kerül kilátástalan helyzetbe, és nincs más választása.

2. Aki arra használja az abortuszt,sokszor sorozatosan, hogy megszabaduljon tettének egy kellemetlen következményétől. Pl. mikor én voltam kőrházban, volt ot egy 26 éves nő, akinek otthon 3 gyereke volt, most pedig a 6. abortusza. És legfőbb gondja az volt a műtét után, hogy mi lesz az ebéd.

És még valami. A mi városunkban működik egy alapítvány, ami nyílt örökbeadással foglalkozik. Több ismerősöm fogadott ott örökbe újszülöttet, és úgy szeretik, mintha a sajátjuk volna. Nincs különbség.

240. Tamianyu (válaszként erre: 239. - 116212323c)
2010. márc. 30. 11:50

Aha,szóval elfogytak az érvek,vagyis nem is voltak.De akkor is te vagy a te,nehogymár ne legyen igazad!!!!!Eléggé érdekesen gondolkozol,érdekesen intézed a dolgaidat!Hát akkor sem vagyok hajlandó veled privizni ha nekes ez nem tetszik,még csak válaszolni sem!!!Rühellem az ilyen embereket,akik ennyire aljasak,hogy ide ki mersz írni mindenféle ocsmány dolgot rágalmat,aztán amikor reagálnak és rájössz nem egészen van igazad,akkor a "többit priviben"Na neeeee!

Az miért nem tűnt fel neked,hogy én is leírtam,hogy igenis lehet jó anya aki örökbe fogad??

Vagy,én írtam olyasmit,hogy jó dolog lenne az abortusz??Szerintem nem,és más sem írt ilyet,csak azt,hogy lehet szükséges rossz bizonyos helyzetekben.

Egy kis gerincesség nem ártana....

Na,de azt hiszem én itt fejeztem be,mert habár én semmilyen rossz szándékkal nem jöttem ide,erre a szintre azért már tényleg nem süllyedek....

2010. márc. 30. 11:40

Én részemről itt megmondtam befejeztem veled a vitát...

irtak olyanok akiknek volt abortusza, hány felett is törtem én vagy más pálcát? egyik felett se, én sajnálom ezeket a nőket és a meg nem született babákat is, de mint olyan sokszor leirtam már igen az abortusz szükséges rossz!

jó ha van de nem ugy mint a gépsoron megy...

nem vagyok hajlandó reagálni itt a hozzászólásaidra


Másékot még viszont várom

238. Tamianyu (válaszként erre: 236. - 116212323c)
2010. márc. 30. 11:32

Kössz a privit,de miért is folytassuk priviben???Mert nincs igazad,és nem tudsz felhozni olyan vádakat amik nem igazak?Mert nem hagyom kiforgatni magam?A fórumodat pedig te teszed tönkre a szemellenzős látásoddal,hogy nem vagy hajlandó a tiédtől és a veled egy követ fújókétól más véleményt,ugyanis te veszekszel itt primitív módon.Nem én kezdtem veszekedést,vitatkozni eszmét cserélni lehet kulturáltan is,csak meg kell érteni,hogy máshogyan látunk dolgokat.Nem támadni kell egyből,amikor valaki olyan véleményt ír ami nem egyezik a tiéddel,hanem megpróbálni megérteni,lehet nem elfogadni is,de azt is lehet normálisan.Nekem más a véleményem a témában,mint itt nagyrészt másoknak,de szerintem ez is csak azért van,mert sokan nem állnak le veletek vitázni,mert látják felesleges.De egyébként nézd meg,hogy hányan merték ide leírni,hogy volt abortuszuk?Nagyon kevesen,mert nem kíváncsiak az ítéleteitekre.Természetes,hogy aki nem szülhet máshogy lát dolgokat mint akinek lehet sajátja.

Igazából,hogy milyen helyzetekben mire vagyunk képesek,az csak akkor derülhet ki,amikor az adott helyzetbe vagyunk,addig csak feltételezünk,filózgatunk,van véleményünk,de nincs tapasztalatunk.De te itt valótlan dolgokat állítasz róla,amiket én nem írtam,úgyhogy nem kell csodálkozni a reakción.

237. Tamianyu (válaszként erre: 233. - 116212323c)
2010. márc. 30. 11:16

Ezt pedig most is így gondolom,AZ ÉN GYEREKEIMET SENKI NEM SZERETHETNÉ ÚGY AHOGYAN ÉN!!!!!!!!!!ezt sem értem mi nem tetszik benne.Hol írtam le,hogy aki örökbe fogad nem lehet jó anya??????????????????


A gonosz válaszom előzményét miért nem másoltad be,miszerint azt kívánta ez a nő nekem,hogy legyenek betegek a gyerekeim???????????????

Szerinted normális az ilyen reakció????

Egyébként tartom amit leírtam róla!!!!!!

De még annyi intelligencia becsület sem volt benne,hogy legalább elnézést kérjen.ű

Na,és akkor hogy jössz te ahhoz,hogy engem kritizálj még ezek után,miután semmit nem sikerült bizonyítanod a vádaskodásaidból????!!!!

2010. márc. 30. 11:16

És azt hiszem be is fejeztem ez a 3hozzászólásod volt az ami most hirtelen megfogta a szemeimet

Hte23al egyfolytába azon vitáztál hogy nem ugyanolyan anya az aki szül mint az aki örökbefogad, mert azt le sem tagadhatod azt irtad hogy biztos hálásak a gyerkek...stb miért nem tudod elfogadni hogy ugy szereti mint te a tieidet?!

végig olvastalak igenis csak a vita volt veled csak bizonygattad hogy ilyenkor szülni...blabla

és meg se fordult a fejedben hogy esetleg felnöttek a döntésükkel ahhoz hogy felneveljék a gyermeküket

mi akik egy pár évet már letapostunk mind tudjuk ezt szerintem! hát persze csak neked van igazad csak te vagy a jó anya mert te szültél, és mert legföképpen jó idöben!

köszönjük a meglátásaidat a vitákat amiket szitottál és hogy akiket megbántottál valamint lenéztél ez is csak azt igazolja mennyire előre látsz mennyire nem tudod elfogadni mások meglátását.

Kérlek inkább ne látogass se ide se másik cikkemhez mert már ugyis elöre látom te mennyire elitélnél mindent mert etikátlannak tartod stb

köszi és most bucsuzunk tölled! a fórum meglesz nélküled is

viszont nem látásra Drága Tamianyu

235. Tamianyu (válaszként erre: 232. - 116212323c)
2010. márc. 30. 11:12

"132.ből: Én is gratulálok nektek, de nem gondolom, hogy követendő példa lenne. Jó, hogy van akiknek így is sikerül, de azért nem ennyi idősen kellene szülni."


Ebben mi rosszat is látsz?

Leírja a hölgy a történetét,miszerint Ö 15 évesen szült,és szerencsére azóta is együtt a család.

Ebben neked mi nem tetszik,mit próbálsz itt csűrni-csavarni aljas módon kiforgatni???

Állítsd le magad,ha nem tudsz értelmesen érvelni!!!!

Vagy szerinted 15 évesen kell szülni?Nekik szerencséjük van,jól alakult az életük.De sokkal több sajnos ilyen esetekben az ellen példa.

Már ne is haragudj,de aki úgy gondolja,hogy egy 15 éves fiatal tud az egész életére vonatkozó ilyen horderejű jó döntést hozni,az nem gondolkodik normálisan.Ők sem így tervezték,így jött össze,és szerencsések.

234. Tamianyu (válaszként erre: 231. - 116212323c)
2010. márc. 30. 11:08

Nagyon vicces vagy:)))Most erre mit írjak szerinted?Mégegyszer megkérdezem,mikor írtam olyat,hogy aki örökbe fogad és nem szül,az nem lehet jó anya??????????????????????????????????

Mert akkor lássuk is,csak a gyengébbek kedvéért,akik tényleg vagy ennyire értetlenek,vagy ennyire direkt forgatják ki a leírtakat:"Egy anyát nem lehet pótolni"Ez így van,tökéletesen így gondolom!!!!Had tételezzem fel a legjobbat rólad,hogy van édesanyád,teljes szerető családban nőttél fel,megvan a normális anya-gyerek kapcsolat köztetek.Számodra pótolható az édesanyád?????????Mert számomra nem!!!Szeretek másokat is,felnevelhettek volna mások is tisztességgel szeretve,de az én édesanyámat senki nem pótolhatja!!!!

Hol szerepel ebben,hogy aki örökbe fogad az nem jó anya??????Mi köze a kettőnek egymáshoz???


A többi is csak kekeckedés,ugyanis egy elvakult abortusz ellenes irományra volt válasz,miszerint az az önfeláldozó,aki megszüli a gyereket és örökbe adja,inkább,minthogy önző módon elvetesse.

Ha az önzés egy nő részéről,hogy nem tudna lemondani a már megszületett gyerekéről inkább elveteti,akkor igen,az is önzés elvárni kihasználni a nyomorát annak aki felelőtlenül szül,hogy annak lehessen aki nem szülhet.Minden csakis nézőpont kérdése.Abba senki nem hajlandó itt bele gondolni,hogy az a fiatal aki lemond a gyerekéről mert annyira rossz helyzetben van,Ő is áldozat,mert egy életre megnyomorodhat a lelke a gyereke miatt,akitől meg kellett válnia.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook