Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet velem? Terhes lennék? fórum

Mi lehet velem? Terhes lennék? (beszélgetős fórum)


2015. máj. 7. 03:04
valoszinu valami hormonproblemad van.menj el dokihoz!
10. nefaria (válaszként erre: 9. - Ineen)
2015. máj. 2. 21:00
Te mire gondolsz? De első tényleg a Nőgyógyászat ez tény!
2015. máj. 2. 15:36
ez nem baba és nem pajzs mirigy...kérlek sűrgősen keress fel egy nőgyogyászt..!!!
2015. máj. 2. 15:01
Igen pajzsmirigy vagy inzulin sztem. Nem hiszem, hogy baba van.
2015. máj. 2. 14:26
Ha nem baba, akkor lehet vmi pajzsmirigy gond.
6. Forevernow15 (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2015. máj. 2. 14:20
Kisvárosban lakunk, csak gyógyszertár van.. A kocsi meg persze pont most van szerelőnél :D de hétfőn az lesz az első dolgom :)
5. katie_rose (válaszként erre: 1. - Forevernow15)
2015. máj. 2. 14:19

Tesztelj megint! :)

Ha negatív,akkor irány a doki,hogy rendbe tegye a mensid! :)

4. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Forevernow15)
2015. máj. 2. 14:16
En is ezt akartam javallni :) dm-be most is kapsz es azok a tesztek is megbizhatoak...
2015. máj. 2. 13:44
Hétfőn csinálok :)
2015. máj. 2. 13:35
Szerintem csinálj még egy tesztet.
2015. máj. 2. 13:32
Február végén házasodtunk össze a párommal, azóta csak megszakítással védekezünk, azzal sem vészesen komolyan.. Márciusban egy hetet késett az eddig szabályos menzeszem és a szokottnál rövidebb ideig tartott, de egyebet nem érzékeltem. Aztán április elején több nap is rosszul voltam, csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Áprilisban megint megjött, de akkor meg 2 héttel korábban és hamar el is múlt. Azóta egyre furcsább dolgok történnek. Sokat vagyok rosszul, fejfájós lettem, mindenen sírok, gyakran van lehetetlenül melegem, olyan szagokat megérzek, amiket eddig soha.. A bőröm eddig se volt makulátlan, de most nagyon bezsírosodott. Folyton folyik az orrom, pedig nem vagyok megfázva és eddig allergiás sem voltam. Szerintetek lehet baba a dologban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook