Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet az oka, ha jobb oldali alhasi fájdalmam van, ami ide-oda sugárzik? fórum

Mi lehet az oka, ha jobb oldali alhasi fájdalmam van, ami ide-oda sugárzik? (tudásbázis kérdés)


18. SF
2009. jún. 19. 15:04

Ez nem segít rajtad, de nekem a szomszéd néni mesélte, hogy műtétek után összenövés lett a beleiben. Aztán azzal is műtötték.

Csak azért vetettem fel, mert írtad, hogy volt műtéted.

17. 962d1104a6 (válaszként erre: 12. - Kristof2003)
2009. jún. 19. 13:37
A menszivel nincs összefüggésben. Mindig megjön normálisan, méhenkivüli terhesség kizárva.
2009. jún. 19. 13:33
Hát tudjátok én már annyi orvosnál voltam, hogy tapétázni tudnám a leletekkel a szobát.Nekem volt egy olyan érzésem amikor tavaly műtöttek, hogy valami nagyon rosszul sikerült.Hiszen a műtét előtt nem voltak ilyen tüneteim.Hiába mentem vissza ahhoz az orvoshoz aki műtött csak legyintett. Valami baj csak van, hiszen állandóan fáj. Ha mozgok, rossz szögben ülök mintha villám csapna belém. A munkámat is ott kellett hagynom,mert már olyan fájdalmaim voltak, hogy tömtem magamba a fájdalomcsillapitót.:(((
2009. jún. 19. 13:29
bocsi, nem dolgoztam, hanem még most is ott vagyok, csak írni nem tudok:)
14. 9ac093e955 (válaszként erre: 6. - Koperta)
2009. jún. 19. 13:29

Sziasztok!


Vakbélgyulladásnál nekem sem volt se lázam,se nem hánytam....

Szerintem is menj orvoshoz!

2009. jún. 19. 13:28
Huhh, erre már nem tudok mit mondani. Én patológián dolgoztam, de ilyennel még nem találkoztam. Ha CT is negatív, akkor meg pláne nem. Esetleg MRI vizsgálat? Az részletesebb mint a CT.
2009. jún. 19. 13:26

Mikor volt az uccsó mensi? Esetleg peteérés, vagy méhenkívüli terhesség is lehet.


Sok minden lehet, nem szeretnélek megijeszteni, de ilyen esetben a doki a legjobb megoldás !!!

2009. jún. 19. 13:26

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni.Egy éve volt egy laparoszkópiás műtétem. A problémák utána jelentkeztek.Jobb oldalt az alhasban ahol a behatolási pont volt egy húzó érzés jelentkezett. Később már annyira fájt, hogy nem tudtam kiegyenesedni.Forróságot éreztem bent,hasogató,szúró érzés ami mozgásra csak fokozódik. Annyi fajta vizsgálatom volt már, röntgen, ct, uh, vérkép, vizelet rendben.Azt mondták lehet, hogy a beleimmel van baj nem is a műtéttel. Igy vastagbéltükrözés,feltöltés, vékonybél passage.A vékonybél utolsó szakasza ödémásabb volt a megszokottnál de azt mondták ez nem gáz. Nincs hasmenésem azt mondták igy kizárják a chront is. Utána nőgyógyászati vizsgálat negativ.Urológiai vizsgálatok negativ. A végén kivették a vakbelemet, hogy kizárják annak a lehetőségét, nem-e az okozza. De a fájdalom továbbra sem szűnt meg. Felmerült, hogy esetleg egy idegszálat megsértettek még tavaly.Hallott már valaki ilyet???Hogy lehet ezt kimutatni? Kérlek bármi tapasztalatok van, irjatok!!!!!!!!!!!!!

10. cskata (válaszként erre: 8. - Cskata)
2009. jún. 19. 13:24
sztem inkább nála próbálkozz és ne laikusokkal az interneten..
2009. jún. 19. 13:23

epekő csak fent fáj, de körbe, mintha nyomná össze valami a mellkasodat előlről hátra, és vissza

A vakbél ha megnyomod jobb oldalt, átsugárzik a másik oldalra.

2009. jún. 19. 13:23
majd egy orvos megmondja!:)
2009. jún. 19. 13:23
Vakbélgyulladás gyanuja esetén a köldököt kell megnyomni.Ha a fájdalom jobb oldalra sugárzi ki akkor nagy valószínűséggel vakbélgyulladásod van.Üdv.
2009. jún. 19. 13:23
Ja, és egyéb tünetet sem produkáltam, nem volt láz, és hányás. (ez lemaradt az előbb, bocsi)
2009. jún. 19. 13:22
Tompa, vagy éles fájdalom? Az én vakbelem középen fájt, de nagyon erősen, görcsösen, nem is tudtam kiegyenesedni. Ezt csak azért írtam ide, mert nekem nem tipikus helyen fájt a vakbél, mégis az volt. Már nincs :) Mivel nem tipikus helyen fájt, először nőgyógyászati problémára gondoltak, meg is vizsgáltak, de mégis vakbél volt.
2009. jún. 19. 13:21
esetleg epekő?
3. yda
2009. jún. 19. 13:21
Nekem vesemedencegyulladásnál volt ilyen, de javaslom, hogy menj el az orvoshoz ugyanis nagyon sok minden lehet.
2009. jún. 19. 13:19

vakbél, vagy nő esetében petefészek gyull. is lehet .


Láz, hányás, hasmenés van?

2009. jún. 19. 13:18
Mi lehet az oka ha jobb oldali alhasi fájdalmam van, ami ide oda surágzik, mo

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook