Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet az oka a vérző nyelvnek? fórum

Mi lehet az oka a vérző nyelvnek? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 14. 18:09
Ha nem találsz róla semmit a googliban, akkor kezdj el szedni valamilyen multivitamint. Nekem úgy rémlik, ezt egyfajta vitaminhiány okozza.
5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Cukorcica1998)
2012. nov. 14. 13:13
ne haragudj, áruld már el, miért írsz ki erről állandóan kérdést??? ez már a sokadik! más néven is írogattál ki erről, ha jól emlékszem...bizarr egy becsípődésed van Neked, öregem!
2012. nov. 14. 12:37
Ez nem a 100.ilyen fórumod??
3. e6a7b0c7f5 (válaszként erre: 1. - Cukorcica1998)
2012. nov. 13. 23:37
Ha van két élesebb fogad,akkor az bazergálja biztos.
2012. nov. 13. 23:35

Mit szeretnél? Megtudni, hogy mi az oka, vagy hogy ne jöjjön ki esetleg hülyén?

Sajnos innen nem tudom kideríteni az okát.:)

2012. nov. 13. 23:09
észre vettem hogy töbször is szokott vérezni a nyelvem.Elősször azt hittem hogy elhraptam azért vérzett oldalt de most megint másik felül oldalt elkezdett vérezni megjegyzem van 2élesebb fogam ami szerintem iritállja!de nem értem milyért oldalt vérzik fáj is.Orvoshoz még nem akartam vele fordulni mert végülis lehet tényleg csak arról van szó hogy elharaptam és akkor hülyén jönne ki ha elmennék nyelvrákhoz meg túl fiatal vagyok nem ittam és nem dohányoztam annyit bár amikor dohányoztam volt hogy nem tüdőztem le... de akkor is hihetetlen szerintem hogy ki alakulhatott volna..a vérzés nem annyira erős jellegű amikor vérzik de látható...nagyon ki van száradva a szám az is igaz ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook