Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet a lábujjaim között? fórum

Mi lehet a lábujjaim között? (tudásbázis kérdés)


2022. júl. 15. 18:33

Semmelweis teledermatolgia, veszteni nem veszítesz semmit:


[link]

11. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 15. 17:19

Próbálkozz itt, talán kaphatsz segítséget - INGYEN


[link]

10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 15. 16:26

Miért nem nézi meg? Kérsz időpontot és bemész.

Más kérdés, hogy nem ért hozzá, a bőrgyógyászat eléggé speciális szakterület, valószínűleg továbbküld.

9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 15. 15:09

Szerintem látatlanba nem lehet semmit mondani, bár egy gombásodástól nem hiszem, hogy fáj egy komplett lábfej.

Nem tudom merre laksz, de nálunk a bőrgyógyászatra időpont nélkül is lehet menni, csak ki kell várni a sort...

2022. júl. 15. 15:02
Simán lehet gombától, áztasd be töményebb hiperol oldatba, az biztos, hogy segít (akkor is, ha nem gomba)
7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 15. 14:23
Menj magán bőrgyógyászhoz. Egyébként meg mintát kellen venni és elküldeni mikrobiológiai vizsgálatra, hogy arra kapj gyógyszert ami megfertőzött.
6. Alnisa (válaszként erre: 4. - Nénje)
2022. júl. 15. 14:22
Mondjuk az egy fertőzésre, az kb a szarnak egy pofon......
5. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 15. 14:14
Próbálj más kulcsszavakkal keresni.
4. Nénje (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 15. 13:43
Próbáld ki a biomedes körömvirágos krémet.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. júl. 15. 13:41
egyetsem találok, pedig a googlet már végig ellemeztem.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 15. 13:35
Talán nézzél a neten olyasmi bőrelváltozást mint a tied, hátha kiderül mi az. Úgy a gyógymód is könnyebb lenne.
2022. júl. 15. 13:33
Bőrgyogyászatra 4 hónap múlva adtak időpontot. Rettentő erős lábfej,lábujj fájdalmam van, gombának indult de szerintem ez már nem az, teljesen új bőr van az ujjaimon csak a hegye a régi,vörös, belső része a talp fele repedve, gyógyszerre elmúlik a fájdalom, de minden megmarad, háziorvos nem nézi meg,akkor ilyenkor mi a teendő? Kisérletezzem végig az összes kapható orvoságot? Gomba miatt fájhatna az egész lábfejem?Vagy ez már elfertőződött? Most betadinal kenem mert a Canesten és társai egy fillért sem értek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook