Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet a bajom? Állandóan szomjas vagyok. fórum

Mi lehet a bajom? Állandóan szomjas vagyok. (tudásbázis kérdés)


1 2
5. csakegyharit (válaszként erre: 2. - Tercsibe)
2014. márc. 20. 22:49
24 vagyok...úgy olvastam, hogy ilyen korban is van valami változás...csak az kisebb. Remélem, nem cukorbetegség...alig várom már, hogy kiderüljön, mi ez. Remélem én is, hogy valami kisebb dolog lesz.
2014. márc. 20. 22:41

Lehet akár cukorbetegség is, de majd a kivizsgálás után megtudod.

Én is mindig szomjas vagyok, egész nap folyamatosan iszom, de nincs semmi szervi problémám. Így szoktam meg, ennyi.

2014. márc. 20. 22:40
Vércukor?Esetleg gyógyszermellékhatás?
2014. márc. 20. 22:40

Elsőre a cukorbetegség jutott eszembe, annak egyik kezdeti tünete a rengeteg ivás, állandó szomjúságérzet. Drukkolok, hogy valami kisebb dolog legyen!

Vagy csak szimplán valami hormonális változáson mész át, ha még suliba jársz. a labor biztos kideríti mi az ok.

2014. márc. 20. 22:37

Szerintem naponta akár 4 liter ásványvizet is megiszok. Állandóan szomjas vagyok, sosem elég a vízből. Ma voltam dokinál és megyek majd laborra. Remélem, nem találnak semmit. Most egy kicsit aggódok...És a másik problémám, hogy nagyon erősen izzadok. Nem tudom, hogy összefüggésben lehet-e a kettő? És ez már egyre cikibb, mert állandóan csurom víz vagyok. Mire beérek a suliba, már úgy nézek ki, mintha 8 kilométert futottam volna.


Amúgy este 7-kor hoztam fel egy 2 literes ásványvizet a szobámba és már alig van az üvegben. Nektek van valami tippetek, hogy mitől lehet ez? Vagy valakinek van hasonló problémája?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook