Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi kellene még, hogy teljesen boldog legyél? fórum

Mi kellene még, hogy teljesen boldog legyél? (beszélgetős fórum)

1 2
2016. szept. 6. 22:49
Egy nyertes lottószelvény.Lehetőleg telitalálatos.
54. Nyuszó123 (válaszként erre: 52. - Kleeri)
2016. szept. 1. 17:21

Sajnos mi is hasonlót művelünk :(

Amikor keveset kerestem akkor is ugyanúgy ment a pénz, amikor sokat, szintén.

Ahogy nőtt a bevétel, nőtt vele együtt az igény is.

Jó lett volna félre rakni.

Persze, nem vagyok egyedül.

Ha lenne 1 bizonyos cél, könnyebb lenne.

Boríték módszert próbáltad?

53. c73db520ef (válaszként erre: 28. - Fincsi5)
2016. szept. 1. 17:21

Ne bantsd a csirke-farhatat!

Amikor egesz heten nem volt hus, csak szombat-vasarnap, senki nem ritt, nem panaszkodott.

Igaz, nem volt ennyi tulsulyos, fogyokurazo ember sem.

52. kleeri (válaszként erre: 47. - Nyuszó123)
2016. szept. 1. 17:07

nekünk is volt hitelünk, azt terveztük ha lejár akkor azt az összeget majd félre rakjuk, mintha nem is lenne,

ne kérdezd, nem tudjuk félre rakni, viszont így megengedünk magunknak néha egy csokival többet

51. Nyuszó123 (válaszként erre: 50. - Panna.33)
2016. szept. 1. 16:54

Van egy erre való csoport egy másik közösségi oldalon. Sokat lehet tanulni.

Egyszer 10 nap alatt gyűjtöttem össze 11 ezer forintot csak úgy, amit elvertünk volna. (Aprópénz.)

50. Panna.33 (válaszként erre: 47. - Nyuszó123)
2016. szept. 1. 15:56

Fére tenni... Na igen.

Mondjuk én most kezdem gyakorolni, hátha sikerül.:)

49. Bekacomb (válaszként erre: 48. - Panna.33)
2016. szept. 1. 15:21
Hát neked is sorstárs. ;-)
48. Panna.33 (válaszként erre: 46. - Bekacomb)
2016. szept. 1. 15:10
Jobbulást!:)
47. Nyuszó123 (válaszként erre: 44. - Panna.33)
2016. szept. 1. 14:56

Mi is sajátban lakunk, így kijövünk. Félre tenni, na azt nem tudunk. (Saját hibánkból persze.)

Egyszer a hitel eltűnik és jobb lesz. Akkor majd lehet gyűjteni akár nyugdíjra is :)

46. Bekacomb (válaszként erre: 45. - Panna.33)
2016. szept. 1. 14:52
Még csak négy hónapja derült ki, hogy ez a baj, így eleve kis adaggal indultunk neki, aztán emeltünk, brutál tünetek, azt hittük az emelés miatt, de kiderült hogy nem. Emiatt lecsökkentés, most megint rémes labor, rosszabb, mint mikor elkezdtük a hormonokat. Jövő héten megyek vissza a dokihoz, és a nagyon kezdetleges 25 mg L-Thyroxin adagot bízom benne, megemeljük szépen, mert ez kb. halottnak a csók. :-( Egész nap csak aludnék, az alap teendőimet is képtelen vagyok ellátni. Szóval reménykedem. :-)
45. Panna.33 (válaszként erre: 40. - Bekacomb)
2016. szept. 1. 14:49
Miért nem tudják beállítani a hormonadagodat? Csak azért kérdem, mert nekem sem. Most túl lett adagolva, úgy, hogy az eddigi adag lett sok, és számomra komoly vérnyomás és pulzus problémákat okozott.
44. Panna.33 (válaszként erre: 42. - Nyuszó123)
2016. szept. 1. 14:44

nekünk van saját lakásunk, de a banknak fizetünk "albérletet".:))

Én nem panaszkodom, mert megélünk, és nem kell azon gondolkozni, hogy mit együnk, de könnyebb lenne a kölcsön nélkül.

43. Nyuszó123 (válaszként erre: 40. - Bekacomb)
2016. szept. 1. 14:05

Amíg a pajzsmirigy probléma van, addig a fogyás tényleg nem fog menni.

Nálam is ezek a panaszok vannak/voltak, bár nekem vashiány okozta, tényleg kellemetlen.

Régen egésznap pörögtem és imádtam.

Szintén emiatt vagyok most boldog, amiért te is. Kezdem "irányítani" az életem és boldogsághormont ad. (Mint a csoki.)

42. Nyuszó123 (válaszként erre: 41. - Panna.33)
2016. szept. 1. 13:59

Én se békültem ki a nyugdíj összegével, valami botrányosan alacsony. Ha nem lenne ennyi hitele, könnyebb lenne neki.

Sajnos a cigi elég kevés a boldogsághoz.

Főleg, ha állandóan aggódik, hogy mit fog enni.

Ha van saját lakásod könnyebb. Albérlet árakat láttad? Annyi a bérleti díj amennyi az ember fizetése.

41. Panna.33 (válaszként erre: 22. - Nyuszó123)
2016. szept. 1. 13:50

Értem én, de neki kell a cigi a boldogsághoz. A cigi pénzbe kerül...

Amúgy szerintem nem annyi bért/nyugdijat kéne az embereknek kapni, ami az éhenhalás ellen elég. Ha csak tengődnek, az nem boldog élet. De nem is elégedett.

40. Bekacomb (válaszként erre: 39. - Nyuszó123)
2016. szept. 1. 13:50

De aranyos vagy! Nem, semmi komoly, csak autoimmun pajzsmirigy gond, és valahogy egyelőre nem sikerült beállítani a gyógyszert. Elég kellemetlen tüneteim vannak, éjjel-nappal csak aludnék. De vannak, akiknek sokkal rosszabb, úgyhogy hallgatok. Csak jó lenne visszanyerni a régi energikus önmagam. A diétát csinálom (inzulinrezisztenciám van, így kötött, milyen diétát kell csinálnom), de gondolom a pm miatt nem fogyok. Ez van. Azért nem vagyok elégedetlen a mostani életemmel, mostanában sok dolog a helyére kezd kerülni, ami nagy örömmel tölt el. ;-)

Remélem, találsz társat a kocogáshoz. :-)

39. Nyuszó123 (válaszként erre: 35. - Bekacomb)
2016. szept. 1. 13:45

Betegség? Remélem semmi komoly...

Minőségi idő jó lenne, de állandó rohanás van...

Alvást küldök, én csökkenteni szeretném az ágyban töltött időt és hasznosabb dolgora fordítani.

Zöld tea kúrával fogytam 5 kilót (tisztultam). De nem jött vissza.(Ha kipróbálnád.)


Nekem a sport nem megy, jó lenne valaki, aki kocog velem :D

38. Bekacomb (válaszként erre: 36. - 403c839538)
2016. szept. 1. 13:33

:-(

Bizony vannak dolgok, amiket semmivel nem lehet pótolni. :-(((

Sajnálom.

37. Nyuszó123 (válaszként erre: 36. - 403c839538)
2016. szept. 1. 13:32
Jó lenne nekem is :(
2016. szept. 1. 13:31
Szülők, akik szeretnek.
2016. szept. 1. 13:29

Annak ellenére, hogy így is boldog vagyok, azért van egy rakás olyan dolog, amit szeretnék.

Pl. önérvényesítés, több szabadidő, több alvás, több fizetés, több családilag együtt töltött minőségi idő, -17 kg, ha hipp-hopp eltűnne a betegségem, és soha nem jönne vissza. Megbocsájtani mindenkinek, aki bántott. Így hirtelen ennyi, de ha nagyon törném a fejem, simán összejönne még vagy száz dolog. :-)

34. Nyuszó123 (válaszként erre: 32. - Linett96)
2016. szept. 1. 12:12
Egész életében dohányzott, ez elég ok arra, hogy ne akarja abbahagyni. Soha nem volt boldog az élete.
33. Nyuszó123 (válaszként erre: 30. - Linett96)
2016. szept. 1. 12:09
Jaj, dehogy is. Örülök, hogy szóltál, hogy elég rossz színben tüntet fel engem a szövegem. Így legalább tudtam pontosítani. :)
32. Linett96 (válaszként erre: 31. - Nyuszó123)
2016. szept. 1. 12:08
Nem érte valami olyan veszteség,amit a cigin vezet le vagy valami hasonló?
31. Nyuszó123 (válaszként erre: 28. - Fincsi5)
2016. szept. 1. 12:06

Ezzel egyetértek teljesen, DE amikor már havonta kér "kölcsön"...

(Nővéremtől)


4 hónapja feltöltöttem a hűtőjét, azóta csak azt hallom, hogy a hátam mögött susmorog...(kibeszél)

30. Linett96 (válaszként erre: 29. - Nyuszó123)
2016. szept. 1. 12:06
Persze,és nem is rossz indulattal írtam. Sokkal inkább szól annak a rétegnek,aki elvakultan a pénzt kergeti,és a kis "mondókám" a te hozzászólásodról jutott eszembe. :) Remélem nem bántottalak meg :)
29. Nyuszó123 (válaszként erre: 27. - Linett96)
2016. szept. 1. 12:02

Sajnálom, én voltam félreérthető :)


Sajnos a saját tapasztalataimat néztem, de nem akartam általánosítani. (Velem volt így csak)


Barátaim régen akkor voltak, amikor adtam. Mikor rájöttem, hogy érdek az egész, abbahagytam. Így huss nem maradt senki. Mint írtad, az ilyen barát nem barát. Szóval "vehettem" volna, de nem tettem. (Nem is írtam, hogy rendes barátokat vehetsz.)


Az egészséget szintén saját életemre értettem. Annyi rémhírt hallottam, hogy orvosi hiba miatt sok csecsemőnél nem veszik észre, ha baj van hogy inkább fizettem magánklinikán, biztos ami biztos alapon.

De ügye ez megint én vagyok. Szóval itt sem szerettem volna általánosítani.


A pénz nyilván nem boldogít önmagában, ez így van. Szerencsére nem üres az életem, hiába nem költhetek bármire, de boldog vagyok így is.


Szóval tényleg elnézést, csak a saját életemre nézve írtam.


Ui:Ha olvassa egy állapotos nő és nincs pénze maganklinikára, ne féljen, megtapasztaltam az állami ellátást és egy panaszom se lehet. Sőt, sokkal gyorsabbak voltak és precízebbek a magánnál. :D

28. fincsi5 (válaszként erre: 22. - Nyuszó123)
2016. szept. 1. 11:23
A nyugdíj ne csak a csekkekről és csirkefarhátról szóljon. :))
27. Linett96 (válaszként erre: 7. - Nyuszó123)
2016. szept. 1. 11:20

Félre ne érts,nem szeretnék sem beléd kötni,sem beszólni, de(!) sem barátokat sem egészséget nem tudsz venni pénzért. Az a barát,aki a pénzedért van veled,nem barát.Az ilyen ember abban a pillanatban magadra hagy,amint nincs belőled haszna/érdeke,vagy amint elfogy a "mágikus pénzike". Egészséget félig-meddig vehetsz,de ne adj' Isten valaki pl agydaganatos lesz,rákos lesz,stb, és pl áttétes,rossz indulatú és gyógyíthatatlan, elviheted Te a világ végére is, akkor sem fogod tudni megvenni az egészségét,max adhatsz neki +1 évet,ami alatt lehet,hogy csak tovább szenved....


Szeretném ismét elmondani,hogy NEM belekötni akarok,de sok dolgot átéltem már,és számomra felfoghatatlan,hogy az emberek miért a pénzt istenítik ennyire. Persze a boldogság elengedhetetlen kelléke a pénz,hiszen pl abból neveled fel a gyermekedet,abból van tető a fejed fölött,stb. De a pénz MAGÁBAN soha nem fog boldoggá tenni,ha az életed üres.

2016. szept. 1. 10:49
Egészséges szeretnék lenni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook