Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi baja a fiamnak? fórum

Mi baja a fiamnak? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. kisnyuszi24 (válaszként erre: 11. - F1e23b97ee)
2011. okt. 16. 22:39

Köszi a rendes, emberi hozzászólást :) Ezt így is el lehet mondani :)

Igen, egyetértünk veled, abban, hogy az interneten sokszor kap téves infót az ember, és azokra nem érdemes hagyatkozni. Csak érdekeltek volna a lehetséges kiváltó okok, mert nem vagyok szakember.

Orvoshoz természetesen mindenképpen el fogunk menni, mert nem akarunk bajt. Párom (sajnos) úgy van vele, hogy lehet csak meghúzódott valamikor, vagy volt egy rossz mozdulat, vagy esetleg attól van, hogy mostanában nagyobb mennyiségeket evett. (Sokszor nagyon tele ette magát). Igazából úgy látom kettőnk közül én vagyok az, aki jobban aggódik, szívem szerint már holnap dokihoz vinném...Pont az előbb mondta nekem, hogy: "Mi van ha csak meghúzódott, vagy csak a sok tele zabálás miatt van. Odamegyünk a dokihoz, aztán majd jól beégek, hogy ilyenért mért megyünk".

Férfiak....

12. globus
2011. okt. 16. 22:39
Tietze szindróma?
11. f1e23b97ee (válaszként erre: 8. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 16. 22:28

Pont erről volt néhány hónapja -már lehet egy éve is -szó a tv-ben , hogy sajnos az emberek elsősorban az interneten kérnek tanácsot, ha éreznek valami problémát az egészségükkel kapcsolatban ahelyett, hogy orvoshoz fordulnának.


Láttam itt már olyan butaságokat is, hogy egy anyukát azzal ijesztgettek lehet, hogy a 3 éves kislányának vastagbél daganata van.


Csak tanácsként mondom, hogy holnap menjetek el orvoshoz, ezt a kérdést pedig töröltesd. Mert előbb utóbb lesz olyan aki a párodhoz már nem orvost, hanem papot akarna hívni.


Ezzel pedig csak magatokat stresszelitek.

10. bnedora (válaszként erre: 9. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 16. 22:26
:-(((
2011. okt. 16. 22:23
Kérem ezek után olyan emberek válaszát, akik nem értik félre a kérdésemet..
8. kisnyuszi24 (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2011. okt. 16. 22:22

Nem értem, hogy mért mondasz ilyeneket....Nincs semmi féle házi kuruzslásról szó, csak annyi, hogy kiváncsiak vagyunk, ilyen késő este már úgyse fogunk dokihoz menni.

Nem is várunk senkitől sem pontos diagnózist, csak mint már írtam, ötleteket.

Amúgy nem egy fórum van itt a hoxán, ahol többen is kértek már egészségügyi kérdésben ötleteket. Nem értem a "felháborodásokat"....

2011. okt. 16. 22:17
Mire mentek vele, ha mi itt hasnyálmirigyre vagy vastagbélre tippelünk? Azzal is el kell menni az orvoshoz... ilyen házi kuruzslás, csak azért, mert a fórumon ezt meg azt mondtak, jobb lenne, ha eszetekbe se jutna.
6. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 16. 22:12

Én azt ajánlom ha nagyon zavar ez a dolog benneteket menjetek el orvoshoz. Bár biztos nagyon sokan szeretnének itt segíteni és vannak szakemberek is, mégis úgy érzem látatlanban nem lehet diagnózist felállítani.


Feleslegesen ne idegesítsd magad azzal amilyen betegségeket itt mondanak.

5. 76d055b916 (válaszként erre: 1. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 16. 22:11
Szerintem se várjon napokig! Lássa orvos minál hamarabb!!
4. kisnyuszi24 (válaszként erre: 3. - Lilibeth59)
2011. okt. 16. 22:09
A hasnyálmirigynek valamilyen gyulladása? Vagy milye okozhatja?
2011. okt. 16. 21:58
Hasnyálmirigy? Minél előbb orvoshoz, nagyobb baj is lehet.
2011. okt. 16. 21:58
Nagyon nehéz erre válaszolni, mivel sok mindentől lehetséges lehet. Ezt csak orvos tudja nektek megmondani.
2011. okt. 16. 21:56

Páromnak tegnap óta minden különösebb ok nélkül fáj/érzékeny a bordája. Elmondása szerint (nem csak egyik, vagy másik oldalon), hanem az egész hasfala felső részén érzi a fájdalmat.

Nincs izomláza, nem sportol, nem erőltette meg, nem csinált semmi olyat, ami kiválthatná. Akkor mitől lehet? Ha nem múlik el pár napon belül, el fog menni a háziorvosához, de addig is szeretnénk némi tippet.

Köszönjük előre is a válaszokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook