Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi az igazán jó megoldás a lakásban szúnyogok és tv előtt repkedő bogarak ellen? fórum

Mi az igazán jó megoldás a lakásban szúnyogok és tv előtt repkedő bogarak ellen? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 27. 08:33
Ki kell irtani, de előtte el kell mondani, hogy így jár minden kinti irritáló betolakodó és rossz helyen leparkoló és mozgásával rontja a látást, az már nem él tovább.
2009. máj. 27. 10:35
Én mindenhová tépőzáras szunyoghálót tettem. Az a z ablakot nem zavarja. Meg a fekete nem is látszik.
2009. máj. 27. 10:08
szúnyogháló...
2009. máj. 27. 10:02
Molylepkékre anno a panelban (kajamolyból millió volt, pedig már hetente sikáltam a kajás polcot) egy biostop -vagy mi- volt jó. Az nem méreg, hanem feromon-bogyó, és mellette ilyen ragacs. háromszög alakú. Mentek rá a kis nyavajások! :)
2009. máj. 27. 09:58

Szia! :)


Tv előtt repkedő bogarak ellen (bocs, de úgy tetszik.. :D olyan, mint egy új bogárfaj :D)


Szóval nálam sem műkszik a szúnyogháló, és én azt csinálom, hogy kiselejtezett függönyöket rakok minden helyre, ahol bejöhetnek. Elég gagyin néz ki, de nagyjából bogármentes a ház.


Azért is, mert ezektől a spraytől alig kapok levegőt, de ha kiszellőztetek, akkor meg megint bejönnének.. :) Az ördögi kör..

5. a793d7a5fc (válaszként erre: 3. - C62e5b7d24)
2009. máj. 27. 08:46
Próbáltuk,de a falilámpa valahogy érdekesebb ezeknek a dögöknek..
2009. máj. 27. 08:24

Nekünk bevált a RAID amit konektorba kell dugni.

Kis lapocskákat kell benne cserélni.

Mieste bedugjug és eltünnek a repülők.

A lapocskát minden este cseréljük.

2009. máj. 27. 08:21
Azt a lámpát próbáltátok már, ami uv fényt ad, magához csalogatja a dögöket és megégnek? Nálunk a telken bevált, megy egész éjjel.
2009. máj. 27. 07:50

Este egy ablakot hagyunk nyitva míg a konyhában vagyunk.

De kb 10 perc alatt millió bogár lepi el a falakat,plafont,ebből vagy 40 szúnyog.

Nem tudunk szúnyoghálót feltenni,mert az ablakaink nem jól vannak berakva ez a megoldás kiesett..

De 40 szúnyog reggelre szétszed 2 felnőtt embert..Mi lehet más megoldás?Volt konnektoros irtó/riasztónk is de mintha nem is lenne..

2009. máj. 27. 07:46
Mi az igazán jó megoldás a lakásban szúnyogok és tv előtt repkedő bogarak ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook