Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek? (tehetségkutató, reality műsor) fórum

Mi a véleményetek? (tehetségkutató, reality műsor) (beszélgetős fórum)


1 2
24. 8d00a82c06 (válaszként erre: 22. - Banános Zselé)
2019. okt. 14. 09:27

Példamutató????

Mi??

2019. okt. 14. 09:21

A kevesebb (műsor) több lenne.

Egyszerre adják - választás lehetősége - mágsem jó ez így.

Vannak általam nézhetetlen idióta műsorok, ezek a TV nyilvános házai, valamint a megalázó, átverős, veszekedős, "megrendezett" adások.

A főző műsorokat nem szeretem, főleg a "zseni gyerekek" megrendezett csodás akotásai irritáltak, ugyanúgy 10 M-ért, mint, amit a felnőttek nyertek.

Van, ahol a zsűri tagok annyira megjátsszák magukat, hogy azonnal átkapcsolok.

Palik csápolása, ordítozása mindent elront. Visszavehetne az érzelmeiből.

Műsorvezetők: Rami röhög ha kell,hanem kínjában.

Sorolhatnám vég nélkül...Hogy mi tetszik akkor ?

Talán a gazdák, ők még őszinték, ha igaz.

2019. okt. 14. 09:01
viccesek, izgalmasak, szórakoztatóak, példamutatóak
21. andi6020 (válaszként erre: 19. - MTami01)
2019. okt. 14. 00:09
A ValóVilág kedvencem. Meg pl a Celeb vagyok ments ki, vagy a Nyerő páros. Majka és Sebestyén Balázs összes műsorát szeretem.
2019. okt. 13. 22:54

Ez mind pénzkérdés.

Az említett műsorok licencét meg kell venniük a csatornáknak és az eredeti kereteinek megfelelően leszervezni, megrendezni. Ez nyújt megélhetést a hazai nyomoronc kis celebecskéinknek is.

Az, hogy melyiket veszik meg egy újabb évre - gondolom -, függ a nézettségtől és a műsorba jelentkezők számától is.


Nem követem ezeket a műsorokat, mert mindegyik egy sablon. Nem szórakoztatnak, nem nyújtanak ismeretet.

19. MTami01 (válaszként erre: 17. - 0adc8842b1)
2019. okt. 13. 21:51
A Való Világgal kapcsolatban igazad van! A Legyen Ön is Milliomos sok érdekes kérdéskört tett és dolgozott fel. De, amikor történelemhamisító kérdéssel nyeretnek meg 40 milliót, miközben maga a játékos is kifejti a helyes választ. Ez egyébként nem von le kevesebbet az összeget elnyerő játékos tudásából. Továbbra is elmondható, hogy maga a vetélkedővel nem volt semmi baj.
2019. okt. 13. 20:36
Sosem nézünk ilyesmit. Értelmesebb dolgokkal is eltudjuk tölteni az időt.
17. 0adc8842b1 (válaszként erre: 9. - MTami01)
2019. okt. 13. 20:30
A kvíz műsorokban az értelmes, okosabb kérdésekkel tanulni lehet. De a gusztustalan Való Világ tönkre tudta tenni az értelmes műsort. Ez legyen mondjuk az RTL KLUB szégyene.
16. MTami01 (válaszként erre: 14. - R.Eszter)
2019. okt. 13. 19:41
Ebben mondjuk igazad van!
15. MTami01 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2019. okt. 13. 19:41

November 2-tól újra lesz Nagy Vagy!


Egyébként a Játék határok nélkül játékból az M3 csatornának hála nem olyan régen láttam néhányat. Tényleg nagyon hasonlít három műsor egymásra. Csakhogy a Játék határok nélkül vetélkedőkben kizárólag felnőttek szerepelhettek. Az általam említett műsorokban pedig pont az a legjobb (szerintem), hogy a "csapattagok" többsége gyerek.

14. R.Eszter (válaszként erre: 1. - MTami01)
2019. okt. 13. 19:38

Számomra addig volt érdekes, amíg a zsűri tagjai olyan emberek voltak, akik nem csak népszerű zenészek voltak, hanem - nem mellesleg - zeneileg magasan képzettek is.

Sokszor a kritika jobban érdekelt, mint maga a produkció.

2019. okt. 13. 19:02
Engem ezek teljesen hidegen hagynak. De én sportközvetítést sem nézek.
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - MTami01)
2019. okt. 13. 19:00

Csak a válogatókat nézem.

Germó vagyok, én szeretem nézni, hogy mennyi idióta jelentkező van. Engem szórakoztat. Maga az adás aztán már nem érdekel.

Gyerek tehetségkutatókat nem néztem, a Fuss Család meg Palik idióta üvöltözése miatt épp oly élvezhetetlen, mint az Exatlon Hungary volt.


Fel a cipővel, Nagy vagy, ezek jók voltak. Nem is hasonlíthatók a fent említettekkel. Inkább olyan, mint a Játék határok nélkül.

2019. okt. 13. 17:27
Nem nézek ilyeneket, tv-t sem ... Az a véleményem, hogy szörnyű az egész, irritál, inkább kihagyom őket .
10. MTami01 (válaszként erre: 3. - 0adc8842b1)
2019. okt. 13. 17:17
Nem! Bár az igaz, hogy néhány éve a Nagy Vagy! című vetélkedőbe több iskolatársam is ott volt. Elvileg a Nagy Vagy!-ot is realitynek nevezik. Ezért is említettem ezt is a kérdésemben.
2019. okt. 13. 17:15

Akkor elmondom a saját véleményemet is:

Az X-faktor, a Sztárban Sztár, a Megasztár szerintem is nagy baromság és az is volt. Az Ének iskolája egy bonyodalmasabb kérdés (legalábbis szerintem).


A Kismenők és a Kicsi óriások esetében a gyerekek túlnyomó része táncos, énekes vagy akrobata volt. Ez meg is látszott az előadásukon. Érdemes egy-egy műsort utólag megnézni.


A Fel a cipővel (M1; 2000-es évek második fele, kb. 2 évad - elég sokáig visszanézhető volt, életkorom miatt nagyrészt neten láttam, amíg át nem alakult az MTV videóarchívuma.) iskolás korú gyermekek és tanáraik, szüleik versenyeztek. Ez egyfelől a gyerekek és tanárok közötti jobb kapcsolatkiépítésére volt jó. Ennek a műsornak a nyomán indult el a Nagy Vagy! (TV2) című műsora. A játékok is hasonlóak, a verseny rendszere is hasonló. Ráadásul már a XI. évad kezdődik el heteken belül.


Egy szó, mint száz. A "tehetségkutatók" esetében többnyire egyetértek az előttem szólókkal. A sportrealitikkel kapcsolatban már kevésbé.


Bár az is igaz, hogy a különböző "tehetségkutatók" elvileg már olyan adásidőbe vannak, amikor a gyerekek egy részének már aludni illene, de tudjuk, hogy úgysem alszanak. S inkább nézzenek ilyet, mint mindig csak az öldöklést és az erőszakot.

2019. okt. 13. 17:09
Nem nézek ilyen műsorokat,értelmesebbnek tartom magam annál,mintsem ilyenekre pocsékoljam az időm.
2019. okt. 13. 17:01
Egyiket sem néztem, elég sokkkk volt néha reklám is.
6. Bless the child (válaszként erre: 1. - MTami01)
2019. okt. 13. 16:43
Maradjunk a semminél, ezmiatt nem repülök innen
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - MTami01)
2019. okt. 13. 16:43

Eleinte néztem, már több éve nem érdekel.

Amint leírták már előttem megaláznak szerencsétleneket, nem fair.

Gyerekemet sosem versenyeztetném. Látom, amikor valaki többet képzel bele a gyerekébe, aztán a gyerek összeomlik.

4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - MTami01)
2019. okt. 13. 16:08
X-faktort nézem néha. Bár nagyon szar műsorvezetőkkel van sajnos. A többi nem érdekel. Kivéve a Séfek sèfje, azt imádom.
3. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - MTami01)
2019. okt. 13. 16:06
Az én véleményem, hogy pld. a tavalyi TV2 sportvetélkedője után, amostani hamar unalkmassá válik. Fuss család fuss, unalmas, gyatrább és nemlehet ugyanazt másolni, másképpen sem. Szóval ostobák a tV-k, mert egyszer nézettebb volt, de túlzásba viszik. A Sztárban Sztár kicsit más, mert ,legalább nem celebek vannak, de látszik, hogy az X faktort próbálják másolni. Az meg a TV csatornák pofátlansága, hogy direkt egyidőben megy a két műsor. Neked részed lenne valamelyikben családtagoddal?
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - MTami01)
2019. okt. 13. 16:04

Mi a véleményem???

Megpróbálom leírni anélkül hogy kidobjanak...

Baromság az egész, mind egytől egyig!

A válogatások is arról szólnak hogy mennyi idióta van kis országunkban.. Szereted azt látni ahogy nyilvánosan megaláznak embereket??

Én nem.

Szomorú hogy felnőtt embereknek szükségük van ilyen baromságok rá, mert ez a szórakozásuk ...

Siralmas!

2019. okt. 13. 15:24

Mi a véleményetek a tehetségkutatókról (X-Faktor, Megasztár, Szárban Sztár)? Mi a véleményetek gyerek tehetségkutatókról (Kicsi óriások, Kismenők)? Mi a véleményetek a gyerek sportrealitykről (pl. Fel a cipővel, Nagy vagy)? A családi vetélkedőkről (pl. Fuss család Fuss!)


Miért lehet az, hogy hiába volt nagy nézettsége a Kicsi óriásoknak vagy éppen a Kismenőknek és hiába ígérték a folytatást most már évek óta nincs (és vélhetően nem is lesz) folytatás?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook