Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek erröl a szituról? fórum

Mi a véleményetek erröl a szituról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. aug. 17. 16:31

nem tudom hogy kell naplot irni és nemis akarok hosszut ,csak érdekelne mi a véleményetek erröl a történetröl:röviden irom:ha sikerül:)


van egy fiu akivel több mint 10 év után ujra összefutottunk,anno akart tölem valamit,de én valahogy nem foglakkoztam vele,pedig nem ronda.aztán ujra felvetödött az ötlet hogy talitzzunk.

találkoztunk,és mondta hogy azóta is tetszem,voltak barátnöi de ö már komolyat keres,és én lennék a megfelelo ugy érzi..szoval teljesen odáig volt értem,találkoztunk is.

kicsit persze közel kerültünk egymáshoz,de csak csok volt ,más nem.

aztán hazamentem és még a neten beszélgettünk,szóba került ez az intim téma,nemtudom már hogy de az a lényeg,ö közölte hogy óvszerrel nem akar és nem is tud védekezni ha netán oda kerülne a sor...

én meg mondtam neki hogy sajnálom de én meg csakis kizárolag azzal ,ugyanis se nem szedek semmit,se nem akarok terhes lenni,és foleg mert anno sajnos elkaptam vmit vkitöl,és majd 1 évig kezelgettek ,többet voltam nödokinál mint egy normális felnött nö az életébe valaha,arrol nemis beszélve hogy mennyi pénz volt...

szoval jo tanulo penz volt,én már anélkül nem ,lehet az a leonardo d is...

aztan felkapta a vizet és közölte h akkor ennyi volt,mert értsem meg ö neki azzal nem megy,14 éves kora ota nem is használt.

pár napig semmi ,aztan felhivott vagyis irt msn en-

kérdezte h gondolkodtam e.mondtam hogy min?hát rajtunk.

mondtam hogy énmost is ugyanugy gondolkodok,ha ez nem tetszik sajnálom.itt látszik hogy nemis volt oda értem annyira,mert ha az lenne,képes lenne rá és felhuzza vagyis legalább kipróbálja.

aztan mondta hogy ha ugy van felöle megpróbálhatjuk....de ö szerinte neki ugyse megy azzal.

nemtudom mit higyjek,de szerintem ezek a dolgok igenis fejben dölnek el,ha Ö nem képes azzal,és én anélkül ami szerintem tökre jogos, akkor egyértelmü hogy nem kell ezt eröltetni vagy?

én biztos hogy óvszer nélkül nem fogok senkivel,mégha semmi baja is,bár érdekes mert az elözönek sem volt,mégis nekem lett...szerintetek ???



köszi h elolvastátok

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook