Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek egy 15 éves lány és egy 35 éves férfi kapcsolatáról? fórum

Mi a véleményetek egy 15 éves lány és egy 35 éves férfi kapcsolatáról? (beszélgetős fórum)


2008. szept. 25. 11:25

...végig olvastam az előzőeket...


Nekem sajnos a lányom esett ilyen szituba, ráadásul társaságbeli (barát?!?...) apuka karjaiba... :(

Kérdezitek,h a szülőkkel mi a pálya? Gondolod,h abszolút nem helyeseltem, kiborultam teljesen, mikor kiderült!!!

5 éve kezdődött köztük vmi, azóta rengeteg mindenen mentünk keresztül (3xi hazaköltözés, ésatöbbi), de most is elvannak. A srácnak (??? - 1 évvel fiatalabb nálam...) van két gyerkőce (12-14 évesek).

Nem tudom, mikor tud rendeződni teljesen a kapcsolatunk, leginkább az öccsével való viszony miatt görcsölök. :( (sajna nem sok kontakt van köztük, ez is nagyon fáj)


Okos nem nagyon lehet az ember: ha tiltod -> annál inkább a karjaiba taszítod, egyre szorosabbá válik a kapcsolatuk.

Jó pofát vágni viszont ehhez lehet?!?!?...........

2008. szept. 25. 10:35
Nem normális a pasim...az tuti..
159. hjaniko
2008. szept. 25. 09:39
Se jónak, se követendő példának nem tartom..
158. 8da8a563b7 (válaszként erre: 156. - 1e8f358d6a)
2008. szept. 25. 08:23
az is büntetendő.
157. 1e8f358d6a (válaszként erre: 156. - 1e8f358d6a)
2008. szept. 25. 08:20
kissé magyartalanul fogalmaztam meg a mondatot, de azért értitek.
2008. szept. 25. 08:20
olyan fórum miért nincsen, hogy "mit gondoltok arról, hogy egy 15 éves FIÚ és egy 35 éves NŐ kapcsolatáról??? :) Vagy az a férfiak részéről dicsőség lenne? :)
155. 8da8a563b7 (válaszként erre: 151. - Beus73)
2008. szept. 25. 08:18
de igen.
154. cskata (válaszként erre: 152. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 24. 23:06

az még önmagában nem jelent semmit, hogy az előző házassága is tönkre ment.. nagyon sokan a második házasságukban találják meg az igazi boldogságot és harmóniát..


egyébként nem lehet, hogy kicsit korán kezdte a házasságosdit a férjed..?

ha ő most 35, és 12 éves a lánya, akkor ezek szerint 21-22 évesen nősülhetett először.. (gondolom) Ha ez így van, akkor szerintem Te most valahol - sajnos - ennek iszod a levét.. jópáran 35-40 körül eszmélnek, hogy szabadságra vágynak és hogy mennyi minden kimaradt az életükből..

(persze ezt sem lehet általános igazságként ráhúzni mindenkire!)

2008. szept. 24. 18:00
hát semmi jó...
152. e55dbe0ed8 (válaszként erre: 149. - Psycheee)
2008. szept. 24. 16:46
Igazad van és én is tanulhattam volna ebből..mert az elöző házassága is tökrement ahonnan van egy 12 éves lánya...Mi 8 évig voltunk együtt...
151. beus73
2008. szept. 24. 14:04
ez nem büntetendő?????
150. df2a740c00 (válaszként erre: 148. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 24. 14:02

Praktikus tanácsok:

1.ne foglalkozz vele többet, beteg, nem tudsz mit tenni..

2.a Te és a gyereked boldogulása érdekében anyagilag próbálj minél kedvezőbben kijönni a helyzetből (magyarul kopaszd meg, amennyire tudod!)

3.ne vedd vissza, akármit is tesz

4.a fentiek ellenére a gyereknek ne szidd, majd ha elég érett lesz, levonja a saját következtetéseit a puszta tényekből

149. psycheee (válaszként erre: 148. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 24. 13:43

Nagyon sok olyan kapcsolat van, amiben a nő az, aki gyereket akar, a pasi meg sodródik. Nem mondd nemet, de nem is gondol igent. Lehet, hogy nem is tudta, mit vállal. Arra gondolok, hogy sokan csak azt hiszik, tudják, milyen gyereket nevelni. Körülöttem legalább 5 nő van, aki ha tudta volna előre, milyen élete lesz nem vállalt volna gyereket 5-10 éve. Nem erre számított. Nyilván nem a gyereket bánja meg az ember, hanem azt, hogy akkor vállalta.

De neked adok igazat, mert akkor is arra lyukadunk ki, hogy felelőtlenség ilyet nem-átgondolni.

Érdekes, hogy manapság nagyon hamar lelépnek egymás mellől az emberek. Úgy értem, nem azon vannak, hogy lehetne közösen megoldani egy problémát, hanem lelépnek és úgy gondolják, ezzel meg is szünt. Pedig ha a probléma okozózója jelen esetben a fickóban keresendő, akkor azt viszi magával, bárhová is megy...

148. e55dbe0ed8 (válaszként erre: 147. - Psycheee)
2008. szept. 24. 11:50

Kérdezem én...Akkor minek kellett neki gyermek???

Ne 35 évesen jöjjön rá arra hogy ő szabad szeretne lenni..Gondolkozott volna elöbb...Jó persze belőlem a csalódottság is beszél,meg a harag ,meg a düh...

2008. szept. 24. 11:38

Az az igazság, hogy elképzelhető, hogy ezek a 35 éves családos pasik, akik elhagynak minden egy fiatal lányért, nem is értük teszik. Hisz ha elhagyja a kötöttséget, szabadságot kap helyette. Egy 15-17 éves lánnyal még nem lehet összeköltözni (normál esetben), sokat törődik a külsőségekkel és a cél érdekében nagyon bevállalós, hisz még nincs miért felelősséget vállalnia. De ez így is van rendjén, hisz ő fiatal! A pasi viszont nem az és lehet, hogy ezt nem tudja elfogadni, vagy nem ilyen életet akart, család mellett.

Azért tényleg pofátlanság, hogy egy 35 éves pasinak nincs annyi esze, hogy lehet, tönkreteszi egy 15-17 éves lány kezdő szerelmi életét! Mert igenis az első néhány kapcsolat nyomot hagy a többi emberrel való viszonyunkban is.

Persze, ez az én hirtelen gondolatmenetem, ne haragudjon ezért meg rám senki.

146. monika1225 (válaszként erre: 143. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 24. 11:22

itt 3 nem komplett emberrel állunk szemben. a párod aki ott hagyja acsaládját 1 kislányért, a kislány aki az apakomlexusát egy családos emberen éli ki!!!az Ő anyja aki ezt végig is aszisztálja...

szokták mondani hogy ha már lecserélnek akkor egy jobbra különbre legalább... nem tudom mit láthat a férjed ebben a gyerekben! Mert az!!!

ha a leányzó az idősebb palikra bukik , mert apa hiánya van akkor mért nem keresett egy független példányt? AKAD BŐVEN...

Anyucinak nincs erkölcsi normálja amit belenevelt volna a leánykába??,

Mindenesetre kivánom neked és a gyerkednek, hogy minnél hamarabb legyetek túl ezen érzelmileg!!!

145. lufi (válaszként erre: 143. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 24. 11:10

Nálunk sajnos ehhez hasonló eset többször is megtörtént.

A húgom 14 évesen egy faterommal közel egy korú férfival kezdett járni. Ráadásul apám ismerte is az illetőt. Minél jobban tiltotta a hugit, annál inkább ragaszkodott a pasihoz. Teltek az évek és szépen felnőtt mellette, aztán mikor megjött az esze otthagyta.


A sógorom rendes házasságban élt, míg az asszony félre nem kacsintott kicsi gyerek és férj mellett. Aztán mikor elváltak, talált magának egy 17 éves lányt. Köztük akkor 10 év volt a korkülönbség. Itt is az történt, hogy a lány felnőtt mellette, és dobbantott. Most ismét talált magának egy 17 éves lányt.


Nem ismerem a párodat, így csak azt tudom írni, amit én tapasztaltam.

Az ilyen lányoknál biztos valami családi probléma húzódik a háttérben. A húgomnál az volt, hogy anyám akkor hagyta el a családod, hátra hagyva 3 gyereket és egy férjet. (Azóta sem keresett minket). A sógorom barátnőjénél az volt a szitu, hogy se az anya, se az apja nem szerette. A mostaninál pedig nincs apa, mert meghalt.


A tesóm volt pasija és a sógorom is rendes emberek. Náluk szerintem az a baj, hogy lusták, vagy inkább kevesek egy maguk korabeli nőhöz. Ez egyszerűbb nekik, egy tinit könnyebb meghódítani és megtartani mint egy nőt.

2008. szept. 24. 10:34
Ez nagyon durva...
2008. szept. 24. 10:33
Írjatok..nekem...
142. e55dbe0ed8 (válaszként erre: 141. - Psycheee)
2008. szept. 24. 10:01

Ez nekem is magas..:D

És ezért a családját dobta el...

2008. szept. 24. 09:57

Én szurolok mindenkinek, hogy találja meg azt, akit neki szánt az élet.

És biztos, hogy minden szokványos történet alól van kivétel!!! Ez nem is kétséges!

De hogy egy 35 éves pasi mit akarhat egy 15 éves lánytól...??? Ez nekem magas...

140. e55dbe0ed8 (válaszként erre: 139. - Badonyimariaeva)
2008. szept. 24. 09:51
Kiváncsi lennék pedig..:D
2008. szept. 24. 09:50
Hát nem is tudom,hogy mit modjak!!!
138. e55dbe0ed8 (válaszként erre: 137. - Tóthné ildi)
2008. szept. 24. 09:48
Szia!Lehet hogy a mai fiatalok nem annyinak néznek ki,de ezt a kiscsajt nem mondod többnek,mint amennyi..Mindenesetre elszomorít hogy ezt meg kellett élnem..Remélem egyszer ki fogom heverni..
2008. szept. 24. 00:22
Hát, mindenesetre nem iriggyellek...de, meg kell mondanom az a pasi sem komplett, hogy kikezd egy 14 éves lánnyal, hiszen az még kislány...Bár hozzáteszem,hogy manapság ledőbben az ember, ha meglát egy 12-14 év közötti kislányt, mert sajna már nem inkább 12 évesnek látszanak, hanem inkább 20-nak...bár, én még hiszek abban,hiszen azért látok olyat is, amikor a nevelés meghozza a gyümölcsét...mármint pozitív értelemben...csak kérdezem, hogy mit szólnak a kislány szülei mindehhez vagy hol voltak idáig....Mindenesetre,ha az én lányomat megkörnyékezné egy ilyen számomra pedofil pasi, azt bizony a tökeinél fogva lógatnám fel...Persze az emberrel megtörténhet, hogy nála fiatalabb vagy netán idősebb illetőbe szeret bele az évek folyamán, csak az nem mindegy hogy mikor...., mert ilyenkor ebben a korban még talán érthető módon rosszul esik, ha a kamasz gyermekemet úgymond megrontják, ebben az amúgy is romlott világban...
136. e55dbe0ed8 (válaszként erre: 135. - Pemete)
2008. szept. 23. 21:29
Igyekezni fogok..:D
135. pemete (válaszként erre: 134. - E55dbe0ed8)
2008. szept. 23. 16:19
Őt szerintem nem tudod meggyőzni, és csak elmérgesedik a helyzet, ha próbálkozol. Hagyd a pi**ába ezt az idiótát, és kezdj új életet:)
2008. szept. 23. 15:39
Köszi mindenkinek a véleményét..már csak a volt pasimat kéne meggyőzni,hogy nem normális..A gyermek velem van és a világ összes pénzért sem adnám neki oda..:(
133. cskata (válaszként erre: 130. - Df2a740c00)
2008. szept. 23. 15:17
ahogy olvasom, a kiscsaj anyja hasonló nézeteket vallhat (hiszen 32 évesen már 15 éves lánya van) - szóval ő bizti nem fog megcsavargatni semmit sem.. vagy legalábbis nem abban az értelemben, ahogyan Te gondoltad..
2008. szept. 23. 14:32
15 éves lány szerintem egyáltalán nem érett meg egy kapcsolatra. Járjon 17 éves fiúkkal, próbálgassa a karmocskáit, mert ilyen korkülönbség esetén csak a lány járhat rosszul.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook