Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek az Iamna nevű fogamzásgátló tablettáról? fórum

Mi a véleményetek az Iamna nevű fogamzásgátló tablettáról? (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 4. 20:52
Szedte már valaki az iamna 30-as fogamzásgátlót? Vélemények?
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2013. nov. 16. 20:07
bénult...
5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - 5a66ef7fda)
2013. nov. 16. 20:06
Ezt előre nem fogod tudni. Én volt amelyiktől fogytam, volt amelyiktől nem volt semmi bajom. És hallottam olyanról, hogy valaki fiatalon lebényult, mert trombózist kapott. Hogy melyiktől pontosan, azt nem tudom, de mindegyikre rá van írva mellékhatásként...
4. 5a66ef7fda (válaszként erre: 3. - Moonlight13)
2013. nov. 16. 19:36
Igen, erre vagyok kíváncsi, hogy ki az akinek kijön, és ki az, akinek nem. Ha pedig valaki tapasztalta, akkor mi volt az. Szimpla kíváncsiságból kérdeztem ;)
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 5a66ef7fda)
2013. nov. 16. 16:12
Minden gyógyszernek lehetnek mellékhatásai. Van akin kijön, van akin nem! Ezt a kérdést így nem lehet feltenni! Mindenkinem másképp reagál a szervezete.
2013. nov. 16. 13:40
Én így be nem venném (mondjuk amúgy se, de ez más tészta). Keress más nőgyógyászt aki normális vizsgálat, vérvétel és egyéb jellemző (kor, testalkat, egészségi állapot) alapján KÖRÜLTEKINTŐEN ír fel gyógyszert neked.
2013. nov. 16. 13:32
Ára? Vannak valamilyen mellékhatásai? Nekem igazából az orvos magától írta fel, szóval nem volt vérvétel, meg ilyesmik. Elmondtam, hogy nagyon görcsöl mostanában a hasam, mikor megvan a menzeszem majd meghalok, úgy fáj, és hullik a hajam. Megvizsgált és azt mondta, hogy legyen az "Iamna" nevű, ha nem válik be, jöjjek vissza...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook