Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Klion tabletta hatása fogamzásgátló tablettára. fórum

Klion tabletta hatása fogamzásgátló tablettára. (beszélgetős fórum)


2013. márc. 11. 20:19

Reméljük, tényleg nem történt gond, én is jártam úgy anno,hogy nem tudtam,hogy az antibiotikum üti a f.gátlót, mégpedig jó durván. De nálam sem volt gáz.


Mindenesetre, ha felírtak a párodnak is Kliont, ha nem, a kúra alatt no szex.

14. kszb (válaszként erre: 13. - 3716f68b4c)
2013. márc. 11. 20:17

sejtem :)

Ne parázz, nem lesz gond! :)

13. 3716f68b4c (válaszként erre: 12. - Kszb)
2013. márc. 11. 20:09
hát mostmár biztos hogy jobban fogok figyelni. :) Amíg nincs a kezembe a diplomám és biztos állásom nem lenne jó egy baba.
12. kszb (válaszként erre: 10. - 3716f68b4c)
2013. márc. 11. 20:07

tényleg túlparázod :) Nyugi! Nem történt semmi :) ha kiütötte volna, lett volna pecsételő vérzésed (megvonásos vérzés gyanánt)

Azt viszont jól jegyezd meg, egy életre, h a fogamzásgátlót az antibiotikumok kiüthetik/ csökkenthetik a hatásukat. (pláne, ha hasmenést, hányást okoznak, igaz ilyenkor meg számít, h mennyi idővel a bevétel után volt a hasmenés/ hányás)

11. 3716f68b4c (válaszként erre: 8. - Babeck)
2013. márc. 11. 20:07
Barátomnak is felírta. De am jogos az off. Utánanézhettem volna előbb is.
2013. márc. 11. 20:04
Neem veszem offnak vagy bántásnak. Érdekel tényleg a véleményetek. Csak nekem még sosem volt ilyen problémám... a fogamzásgátlóra is elég hepciás vagyok mindig odafigyelek hogy időben vegyem be meg ilyesmi. De ezaz orvos semmit nem mondott mikor felírta a gyógyszert..csak annyit hogy naponta mennyit kell beszedni. De am lehet túlparázom. :)
9. kszb (válaszként erre: 8. - Babeck)
2013. márc. 11. 20:04

no meg kérdés az is, h nődoki írta-e fel... mert mondjuk gasztoenterológustól is kaphatta, akinek nem kötelessége tudni, h mást is szed....

(és tényleg nem bántás)

2013. márc. 11. 20:01
Bocs az offért, de nyilván oka volt annak, hogy Kliont írt fel neked az orvos. Arra nem gondoltál, hogy így oda-vissza fertőzitek egymást a pasiddal? Gondolom fel se merült az orvosban, hogy a kúra alatt szexeltek...
7. kszb (válaszként erre: 5. - 3716f68b4c)
2013. márc. 11. 20:01

a fene se tudja, h a doki miért nem mondta. Ezt azért már általában mindenki tudja (fogamzásgátló betegtájékoztatójában is benne van), h az antibiotikumok kiüthetik a fogamzásgátlót.....

Attól, h hőzöngesz jobb lesz? Nem gondolnám, h baj van, sztem feleslegesen húzod magad.

(nem bántásképpen mondom ezeket, csak sztem tényleg feleslegesen parázol most.)

2013. márc. 11. 19:59
A Klion semlegesíti a fogamzásgátló hatását. Nincs védve az ember, amíg szedi.
5. 3716f68b4c (válaszként erre: 2. - Kszb)
2013. márc. 11. 19:53
Pecsételő vérzésem nem volt. de azért eléggé parázok. Ma veszem be az utolsó fogamzásgátlót... a klion már elfogyott. Nem értem miért nem lehet normálisan tájékoztatni az embert ilyenekről..plusz a betegtájékoztatóban sincsen benne ez az információ. Azzal nyugtatom magam hogy megszakításos volt az együttlét és csak egyszer. Plusz nem feltétlenül szünteti meg a hatását a fogamzásgátlónak csak csökkentheti.
2013. márc. 11. 19:51
Nem bírtátok ki 5 napig???? Bakker :(
3. kszb (válaszként erre: 2. - Kszb)
2013. márc. 11. 19:50
pecsételő akart lenni az a vérzés :))))
2. kszb (válaszként erre: 1. - 3716f68b4c)
2013. márc. 11. 19:49

simán kiütheti... de azért ne parázz.... pecsétel vérzésed, stb nem volt? Mert az lenne a tuti jele annak, h kiütötte a fogitabit.

Hasmenés, hányás a Klion miatt? Előfordult a fogamzásgátló bevételétől számított 2 órán belül?

2013. márc. 11. 19:45
Az orvosom Klion tabletta szedését írta elő 5 napon keresztül 2x2-őt... mellette fogamzásgátló tablettát szedek. A klion szedése alatt egyszer volt szexuális kapcsolatom a barátommal de megszakításos volt. Amint utóbb kiderült a Klion csökkentheti a fogamzásgátló hatását. Jó lett volna ha ezt az orvos közli velem. Szerintetek van félni valóm a nemkívánt terhességgel kapcsolatban? Eléggé parázok. :( Ki mit tud erről a tablettáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook