Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek az elektroakupunktúrás készülékről? Hatásos? fórum

Mi a véleményetek az elektroakupunktúrás készülékről? Hatásos? (tudásbázis kérdés)


2007. aug. 7. 22:22

Akkor mindent bele! :) Jöhet fülakupunktúra, mellé diéta és némi mozgás. Amit a csemete után futsz, az sajna nem elég :)

Ha nincs erőd a diétához, akkor sok mozgás.

Gondold át az étrendedet, változtass rajta és ne kapd be a csemete által otthagyott utolsó falatot. Sok anyuka ezen bukik el.

Sok sikert és írj, ha még érdekel valami.

Jó éjt.

13. Eve20 (válaszként erre: 10. - 3a0842d373)
2007. aug. 7. 22:19
Nem már kinőtt abból a korból:)) Épp most töltötte be a 2-őt:)) Úgyhogy már ilyesmi nem akadály.
2007. aug. 7. 22:16
A szoptatási időszakban a szervezet pánikszerűen visszatartja a zsírt a tej minőségének, a baba táplálásának érdekében. Ha ezidő alatt olyan fogyási módszereket választasz, amik nem az egészséges táplálkozáson alapulnak csak, a méregtelenítő hatás, a felszabaduló húgysav és egyéb jópofa lerakódások elízesítik a tejcsit.
11. Eve20 (válaszként erre: 7. - 3a0842d373)
2007. aug. 7. 22:14
Aha értem. Én is bizonytalannak érzem ezért is érdekelne mások véleménye. Elméletileg ez kifejezetten fogyókúrához lenne, legalábbis a leírás szerint.
2007. aug. 7. 22:14
Ha még szoptatsz, várj egy kicsit a fogyással. Szopik még a babád?
2007. aug. 7. 22:13
Látom online vagyunk :)
2007. aug. 7. 22:13
Ja, és még egy kérdésem lenne ha nem baj: megtaláltam az általad említett gépet, erről írtad hogy jó?
7. 3a0842d373 (válaszként erre: 6. - Eve20)
2007. aug. 7. 22:13
Fogyókúrára kicsit bizonytalan hatásúnak érzem. Ahhoz fülbe ragasztható tűk vagy magok jobbak, és azoknak is napokig bent kell lenni, kb. hetente cserélni. Ezzel a készülékkel napi pár percet tudnál csak kezelni, és két óra múlva letéped a hűtőajtót. Folyamatos inger kell a testnek a fogyáshoz. Javasolnám a fülakupunktúrát. Esetleg olvasd el a szakvéleményt a honlapon. A kínai gépet fájdalomcsillapításra, keringésjavításra, vérnyomáscsökkentésre, érzéskieséses területek stimulálására használtuk.
6. Eve20 (válaszként erre: 5. - 3a0842d373)
2007. aug. 7. 22:05
Nem titok, le szeretnék fogyni. Ez egy (a leírás szerint legalábbis) otthon használható gép, elektromos impulzusokkal serkenti az akupunktúrás pontokat. Ha gondolod nézd meg a netcímet amit írtam. Egy kicsit gyanús nekem, hogy hasonlóan a rendes akupunktúrához viszonylag nagy segítséget ígér a diéta betartásában...hát nem tudom. Mindenesetre köszi a választ, még megpróbálok másfelé is érdeklődni, hátha valakinek már bevált (van nem):S
5. 3a0842d373 (válaszként erre: 4. - Eve20)
2007. aug. 7. 21:35

Hát erről nincs tapasztalatom sajnos. Amire én gondoltam, az akupunktúrás pontkereső és kezelő egyben, amihez viszont szükségesnek érzem az akupresszőri tanulmányokat. Nekem hamarabb volt gépem, mint szakismeretem és bizony anélkül nem voltam sikeres. Sőt, olyan bakikat csináltam ...

Nem lehet rossz, amit találtál, több hasonló készülék van forgalomban, ebből egy eredeti kínaival találkoztam és az beváltotta a hozzás fűzött reményeket. A szakvélemény szerint rendben van a gép.

Milyen problémára vársz tőle megoldást? Ha gondolod, priviben is megírhatod.

4. Eve20 (válaszként erre: 3. - 3a0842d373)
2007. aug. 7. 18:19
Azt hiszem nem ugyanarra gondolunk:) Nem tudom, ez hirdetésnek minősül-e, annyit mondok, hogy a saxmed.hu-n találtam. Neked vannak tapasztalataid? Mit gondolsz róla? Illetve megírhatnád priviben, hogy te melyikre gondoltál:))
3. 3a0842d373 (válaszként erre: 2. - Eve20)
2007. aug. 7. 18:13
Melyiket szemelted ki? Mi a típusa? Stimm+ ? (próbáltam rejtjelesen:)
2007. aug. 7. 17:19
Most olvastam róla, kacérkodok a gondolattal, hogy veszek egyet. Esetleg van olyan aki használta? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2007. aug. 7. 17:18
Mi a véleményetek az elektroakupunktúrás készülékről? Hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook