Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a velemenyetek a plasztikai beavatkozasokrol amit kizarolag 'hiusagbol' csinaltatnak a holgyek? fórum

Mi a velemenyetek a plasztikai beavatkozasokrol amit kizarolag 'hiusagbol' csinaltatnak a holgyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. jan. 20. 11:43

Nem hiszem, hogy szép látvány a groteszk kinézetű, megbénított arcú botoxos kezelés...

És ott vannak a felfújt, eltorzított ajkak..szépnek egyáltalán nem nevezhetőek!..Szembetűnő rögtön, és látványa egyenesen természetellenes..

2012. jan. 20. 11:26
Pont erre az implantátumra gondoltam, ..és ha még ez sem lenne elég riasztó, minden fajta implantátumra érvényes, hogy legalább 10 évente cseréltetni kell...(szerintem a vágóhíd kutya füle ehhez képest:-))..ezen felül ott vannak az operáció utáni fertőzések esélye is..
73. 39694c0c70 (válaszként erre: 72. - E3786dd7b2)
2012. jan. 20. 11:18

Miért lenne értelmetlen?

És milyen kockázattal jár?

Most talán el kellene vonatkoztatni a kiszakadó francia mellimplantátumoktól!

A plasztikai beavatkozások nem kizárólag mellnagyobbításról szólnak. Még akkor se, ha nagy részüket ez teszi ki.

2012. jan. 20. 11:11
Értelmetlen és kockázatos!..
2012. jan. 20. 10:53

Az én véleményem a következő (most az indokolt esetektől tekintsünk el) akinek minden "egyéb dolga" a helyén van és csupán annyi kell a boldogságához (ahogy valaki írta is, hogy "jobban szeresse magát") akkor tegye meg.

Főleg, ha erre az anyagi lehetőségei is adottak.

Senkit nem ítélek el ezért.

Egy a fontos, testének a többi részével szemben is legyen igényes!

Nem tudok kiábrándítóbbat annál, mint egy ápolatlan kéz, egy hiányos fogsor, repedezett sarok, gombás köröm, szőrös láb, lenőtt haj mellett 90D-re megcsináltatott szilikonmellek!!!


Most olyat írok, ami miatt majd kapok hideget-meleget!


Személy szerint egy tetoválást 1000x indokolatlanabbnak tartok, mint egy "szépészeti" beavatkozást!

70. a0c1361e44 (válaszként erre: 69. - C33bd8536b)
2012. jan. 18. 20:01

Nem értem miért vagyok unfair.

Ha nem lenne mellem, akkor sem plasztikáztatnám magam, és ha lenne ráncom az sem zavarna. Tudom milyen egy műtét, mennyi kockázattal jár, így nem feküdnék kés alá.

Tőlem akár felkophat az álluk. Engem senki nem fog vagdosni csak akkor, ha életmentő a műtét.

Hogy miért vagyok unfair?

69. c33bd8536b (válaszként erre: 52. - A0c1361e44)
2012. jan. 18. 19:09
Ne haragudj Irisz, de kissé unfair a hozzáállásod. Először azt mondod, hogy nem tudod megérteni azt, aki ilyesmiért kés alá fekszik, aztán elmeséled, hogy 44 évesen 30-nak látszol. Ha a nők mindenike a te adottságaiddal rendelkezne, a plasztikai sebészeknek felkopna az álluk.
68. timycat (válaszként erre: 64. - Hades)
2012. jan. 18. 19:01

3 év szoptatás után én ezen nem csodálkoznék.

Én csak 3 hónapot tudtam; óriási méretváltozás sem volt; szóval így úsztam meg "nyomtalanul".


Viszont én ha majd a következő gyerek/ek után szükségesnek érzem; látom akkor nem gondolkodnék a plasztikán. Nem ismerem a lehetőségeket, de "gumilasztit" tuti nem rakatnék bele; csak felvarratnám. Nagyon vékony alkatú vagyok, így most 75D-s a mellem (ami egyébként nem túl nagy, csak rajtam hatalmas) Úgy vagyok vele, hogy inkább legyen kisebb, mint mű; de legyen formás, feszes.

67. hades
2012. jan. 18. 18:43
a tornával nincs gondom .tudod a mell nem izom,és ha a bőr van kinyúlva és kifogyva belőle a cucc, akkor azt tornáztathatod egész nap
66. Ami.
2012. jan. 17. 20:13
Jajj,írtam neked egy tök hosszút,csak elment a netem,így a hozzászólásom is.Szóval ez nehéz kérdés.Ha te úgy érzed megváltoztatná az életed,kiegyensúlyozottabb boldogabb kívánatosabb nőnek éreznéd magad,hajrá.Én megcsináltattam 22évesen,mert egy kapcsolatom miatt lefogytam 10 kilót,átlagba 52 vagyok,hát csont és bőr voltam így persze a cicim is teljes mértékben eltűnt.Aztán mikor helyrejöttem lelkileg,és fizikailag a cicim nem nőtt vissza eredeti formájára csak a felére,anya szerint ez is csoda volt,ő azt hitte semmi nem lesz.De természetesen engem zavart,mert megszoktam valamit,és ez nem az volt.Miután megcsináltattam,nálam nem volt nagy változás,amit sokan említenek h önbizalom növekedés,határozott fellépés,mert nekem ez mind megvolt,csak hiányzott a régi cicim,zavart h nem úgy állnak a ruháim mint eddig.Babát erre az évre tervezünk,és ha már szültem annyit amennyit szeretnénk,és nem vagyok elégedett a szoptatás után újra kés alá fekszem.Neked kell tudni,hogy megéri ez neked vagy sem.Nekem 1 milla volt.Erre gyűjtöttem,mert ez volt a vágyam akkor.
65. a0c1361e44 (válaszként erre: 64. - Hades)
2012. jan. 17. 20:13
Esetleg tornázz, az sokat segít.
64. hades
2012. jan. 17. 19:40
hát szerencsés az a nő,akinek szülés után is szép maradt a melle .én 5 éve szültem,3évig szoptattam, és rosszul vagyok, amikor a tükörbe véletlenül meglátom magam.most próbáltam egy kapcsolatot kialakítani,de amikor levettem a jó formájú melltartót minden eldőlt. a pasi azóta már elért kamcsatkáig....azóta teljesen depis lettem,mivel pénzem sincs ,hogy megcsináltassam.szerintetek 38 évesen húzzam le a rolót? vagy a föld alól is megpróbáljam a pénzt előteremteni? talán még a gyereknek is jobb lenne egy boldog párkapcsolatban élő anya mint egy depressziós ,veszekedős ,önértékelési problémákkal küzdő nő
63. a0c1361e44 (válaszként erre: 59. - Orsibigyu)
2012. jan. 15. 09:01

Perszehogy nem. B-s volt, akkor.

Nekem ez elég is lenne. A C-s mell már időnként zavar...

62. timycat (válaszként erre: 61. - Timycat)
2012. jan. 14. 23:14
*koromban
61. timycat (válaszként erre: 59. - Orsibigyu)
2012. jan. 14. 23:14

Én D-s voltam és csak E-be ment át; aztán nagyon lefogytam, az inkább megviselte; most hogy picit visszahíztam leteszem a nagyesküt -és párom is megerősítheti- hogy olyanok, mint 18éves koromba; köszönhetem a mellizmoknak; az izomzat nem engedte annyira elterpeszkedni terhesség-szoptatás alatt

(de tény nálam is jó a genetika)

2012. jan. 14. 22:55
Bár segít a sport, mert amikor szoptattam nagyon el voltam keseredve, de szépen regenerálódtam és már elviselhetően nézek ki, bár lehet, hogy csak megszoktam magam.
59. orsibigyu (válaszként erre: 25. - A0c1361e44)
2012. jan. 14. 22:47
Hát tuti nem D-sen estél teherbe, mert egy D-s mellel akármennyit sportol az ember, mikor szoptatás alatt átmegy F-G-be akkor ott nem marad semmi feszesség. De ez van. Feltalálták a melltartót és a boldog férjeket, akiknek így is jók tudunk lenni.
58. Ami.
2012. jan. 14. 22:40
Mit javasolt mellerősítésre?
2012. jan. 14. 21:33

Nekem a terhességem előtt B-s méretű volt és alma formájú, a terhesség alatt megnőtt C-re a formája adott.

És ha hiszed ha nem a sport sokat segít a problémákon, hiszen a mellizmok erősítésével, ahogy a popsi a farizom erősítésével megemelkednek. Szerintem a megnyúlt szalagokon is segít a mozgás.

Én tudok gondolkodni normál méretű mellben is, de sajnos a legtöbb nő, akik plasztikáztatnak nem. Nekem az a fura, hogy nem látják milyen eldeformáltak lesznek egy hatalmas mellel?


Igen, szerencsés vagyok és, ahogy elnézem nő rokonaimat az is maradok, így nem nagyon kell gondolkodnom a késen. Én csak akkor vagyok hajlandó kés alá feküdni, ha életmentésről van szó.


És igen, nekem is sokszor eszembe jut, hogy mit tesznek majd, ha ismét elromlik a már megműtött testrész? Újra jön a kés, aztán olyanok lesznek a végén, mint sok agyon plasztikázott híresség, hogy már nem is lehet felismerni?

56. Ami.
2012. jan. 14. 21:05
Persze,én is edzem,h majd szülés utána ne nyúljon meg,de pl hogy nagyobb legyen,nem tudok mit tenni.Vagyis tudtam,Dr.Russzal:)
55. timycat (válaszként erre: 54. - Ami.)
2012. jan. 14. 21:03
Sporttal nagyon is sokat lehet tenni a mellekért; sőt ellenük is. Én anno 17 évesen legyúrtam belőlük 2 méretet (nekem túl nagyok voltak). Tény hogy ha valakinek a szalagok már megnyúltak, azon már nem lehet segíteni. De aki még mondjuk terhesség előtt erősített mellizomra, az már fél siker; a jó genetika pedig a másik fele
54. Ami.
2012. jan. 14. 20:57

Azért ne mond h a sportol változik a melled!Persze lehet erősíteni a mellizmokat,de nem fog a formáján és a nagyságán meglátszani semmi.Te szerencsés vagy,hogy szülés után sem lógnak,de mint te is írtad jó a genetikád.

Szájba szerintem is csúnya a kacsaszáj,de ismerek olyat akinek vékony ajkai voltak,most normális,és senki nem mondja meg h nem az övé.Mell úgyszintén mindenkinek csak a labdaméretűek jutnak eszébe a szilikonról,közbe minden 10.nőnek van,akiről meg se mondanád.Implantátumba is lehet testhez arányosat választani.Amikről szólnak a hírek sem "szétrobbannak",csak szivárognak.Aki jót vesz,annak örök érvényű gari van rá,és ha baj van kicserélik.

53. 72542cb970 (válaszként erre: 52. - A0c1361e44)
2012. jan. 14. 13:48

Gratulalok!De tenyleg ironia nelkul..

En arra szerettem volna kilyukadni hogy inkabb viselem az 'oregsegemet' meltosaggal es megprobalok megbaratkozni a testem valtozasaival es a rancaimmal mintsem kes ala fekudjek es ezert meg fizessek is...szerintem ez adhat egy 'csaloka' erzest ezeknek a holgyeknek...a bor ugyanugy meg fog ereszkedni par ev mulva akkor mit csinalnak ujra kes ala fekszenek??

Hat en nem tennem...

52. a0c1361e44 (válaszként erre: 51. - 72542cb970)
2012. jan. 14. 11:59

Jó, lehet, hogy félre értettelek, bocs!


Nem kell elhinned, hogy nincs ráncom:) Nekem elég ha én látom, hogy nincs, illetve a ha látják és meglepődnek a koromon:))) És igen genetika:) A 60-65 éves nénikéimnek sincs egy ránca sem. Persze én is látom a koromat a tekintetemen, de bőrömön és alakomon nem látszik. Ha vad idegennel találkozok, akkor azt gondolják legtöbben, hogy 30 éves vagyok, de valójában 44.

Nem, nem vagyok büszke ránctalanságomra, bár akkor az alakomra sem, mert az is genetika...

51. 72542cb970 (válaszként erre: 49. - A0c1361e44)
2012. jan. 14. 11:29

Azt hiszem felreertettel..Nem irom le a velem egy koru holgyeket egyszeruen -az en velemenyem szerint- nevetseges ha valaki 40-50 evesen a koranal joval fiatalabbnak szeretne latszani..Es ezert kes ala fekszik,majd bemagyartazza maganak hogy most 30 evesnek nez ki..

Azt irod hogy neked pl nincsenek rancaid-amit pl en kotve hiszek el- bqar genetikailag lehetyseges..Az en rancaim is kb 35-38 evesen jelentek meg..DE bar az alakom es az arcom fiatalabbnak mutatott a koromnal (ezert 'kezdett ki' velem a parom aki fiatalabb mint en) EN tisztaban voltam a korommal...Es nem voltam buszke az arcomra azert mert nincsnek rancaim ez genetika es kesz..De az alakomra igen,hiszen azert en dolgoztam meg..

50. 2a4132b70e (válaszként erre: 49. - A0c1361e44)
2012. jan. 14. 09:08
Egy olyan száj nem szép sem egy 20 évesen, sem pedig egy 50 évesen. :) Bár ő is azt mondta, hogy hagyja leapadni, mert mindenki mondja neki, hogy a természetes szebb lenne...
49. a0c1361e44 (válaszként erre: 46. - 72542cb970)
2012. jan. 14. 09:06

Pedig te is épp ebben az itervallumban tartozó korú vagy...

Érdekes, hogy saját korosztályodat így leírod.


Én idősebb vagyok nálad 3 évvel, de nekem nincs ráncom egy sem, és nem a plasztikai műtét miatt. Nem tudom hol járkálsz, de érdekes helyek lehetnek.


Szerintem egy fiatalon is katasztrófa egy rosszul elvégzett plasztikai műtét. Pl. Verácska a VV-ből vagy honnan. Annak is elég kacsacsőre lett. Ő is nevetségesen néz ki, pedig 20 körül lehet a kora.

Egyébként ismerek egy kb. velünk egy korú nőt, aki nem rég megcsináltatta a cicijét, de nem nagyra, hanem normál méretűre és nem látszik rajta, hogy mű, bár ez a műmellű nő elég irigy lett, amikor elfelejtettem felvenni melltartót és megkérdeztem tőlük, hogy nem gáz e, ha leveszem a kardigánomat így? A reakciója beszédes volt. Nincs rajtad melltartó? Neked is szilikon melled van? Hát be kellett vallanom, hogy nekem igazi:)

48. 2a4132b70e (válaszként erre: 47. - 2a4132b70e)
2012. jan. 14. 08:08

akiket ezek abszolút nem ÉRDEKELNEK


elírtam.

47. 2a4132b70e (válaszként erre: 46. - 72542cb970)
2012. jan. 14. 08:06

Szerintem pedig vannak olyan 40-50 éves hölgyek is, akik nem így üdvözlik egymást és lehet velük értelmesen, normálisan beszélgetni, mindemellett gondoskodó nagyszülők, mindannak ellenére, hogy valamilyen okból megcsináltatták a melleiket vagy felvarratták a ráncaikat.

Egy nő 40-50 évesen is nő, semmivel nincs kevesebb "joga" ezeket megtenni, mint egy huszonévesnek.

Ilyen-olyan példákat mindig lehet találni, lehet találni olyan nőket, akiket már tényleg csak a plasztika, a külsőségek érdekelnek, ahogy lehet olyanokat is találni, akiket ezek abszolút nem értenek, de borzasztó természetük van, ami miatt menekül tőlük mindenki. Pedig aztán milyen "szép, természetes" ráncaik meg szikét sosem látott mellük van!

2012. jan. 14. 01:12

Az en velemenyem szerint nevetsegesek egy kicsit az olyan holgyek akik 40-50 evesen felvarratjak a rancaikat es kitometik a melleiket..Egy fiatal holgynel jelenhet elonyoket persze bizonyos hatarokon belul..

En laktam olyan helyen ahol ugy koszontek egymasnak a csajok hogy hello jo reggelt jossz ma botoxra?

Es beakartak nekem magyarazni hogy a szam szilikonos....

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook