Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a velemenyetek a plasztikai beavatkozasokrol amit kizarolag 'hiusagbol' csinaltatnak a holgyek? fórum

Mi a velemenyetek a plasztikai beavatkozasokrol amit kizarolag 'hiusagbol' csinaltatnak a holgyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
15. 72542cb970 (válaszként erre: 5. - 2a4132b70e)
2012. jan. 13. 16:56
Ez is ertheto hogy valaki 20 evesen megcsinaltatja cicijet...szerintem..De pl 40-45 evesen labdanyi feszes mellekkel szaladgalni 3 gyerek utan amirol ordit hogy szilikon....nem annyira esztetikus.
14. 72542cb970 (válaszként erre: 4. - 5751a2a59f)
2012. jan. 13. 16:53

Szerintem ez teljesen normalis ha van valamid ami szuletes fogva zavar azt valoszinu en is megcsinaltatnam..De en itt pl olvastam egy holgy kommentjet akinek szemhejplasztikaja meg mit tudom en mije volt es szerinte O 40 valahany evesen 30-nak nez ki...Szerintem meg nem:-))Ugyanugy 40 valahanynak nez ki szemhejplasztikaval es tetovalt szajjal:-))

Ahogyan az egyik nogyogyasz haverom mondja egy no korat a tekintete mindig elarulja..

2012. jan. 13. 16:53
Szerintem az alap, hogy aki implantatumot rakat be, annak mindig legyen annyi fekvo tokeje, amibol ujra megoperaltathatja magat, mert kiszamithatatlan, kinek, mikor kezd el zsugorodni, tokosodni, folyni...
12. b486c9cf7d (válaszként erre: 10. - 31c1daa9fa)
2012. jan. 13. 16:50
Ezek a PIP implantatumok? Mert az angolok panikszeruen csereltetik, akinek olyan lett beultetve.
2012. jan. 13. 16:47
Nekem nagy melleim vannak, olyanok amilyenek szülés- szoptatás után, csodálom, hogy elég jól helyrejöttek, de ha választhatnék inkább kisebb melleket szeretnék. Ha lenne mire melltartót húzni, nem gondolkodnék implantátumon. Mást se nagyon operáltatnék meg magamon, csak ha nagyon-nagyon ciki dolog lenne. Nem vágatnám szét magamat feleslegesen.
10. 31c1daa9fa (válaszként erre: 6. - 1560f47887)
2012. jan. 13. 16:46

Igen, én is olvastam róla.


[link]

2012. jan. 13. 16:45

Szerintem azzal nincs semmi baj, ha azért csináltatja meg az illető, mert jobban szeretné érezni magát utána. Nekem a barátnőmnek volt mellkissebítése, mert tényleg, hatalmas mellei voltak. Aránytalan volt az egész testéhez képest, és nem is tudta rendesen kihúzni magát, fájt tőle a dereka...én teljesen megértem hogy megcsináltatta, csinosabb is lett, és sokkal jobban is érzi magát :)

Az ilyet nem tudom elítélni, viszont aki szinte már "sportból" űzi azt nem tudom megérteni....

2012. jan. 13. 16:45

Pl a melleimet soha nem nagyobbíttatnám meg, inkább vennék szuper melltartókat, ezt sem a levegőbe mondom, emrt rámférne igazán némi mellméret, de nem érzem ettől kevésbé nőnek magamat, mint ahogy azt sokan mondják.


Visszatérve a füleimre. Helyi érzéstelenítéssel csinálták, utána iszonyatosan fájt, enni sem tudtam 1 hétig amig kötés volt a fejemen, fogytam 6kilót 1 hét alatt, de ha bármikor újra kéne műttetni, bevállalnám újra, mert azt az érzést amit akkor éreztem, mikor megláttam magamat radarok nélkül, szép fülekkel, azt nem tudom elmondani, hogy miylen szuper volt.

7. Venu
2012. jan. 13. 16:43
Én most úgy gondolom, hogy ha 20 év múlva nem tetszik majd mondjuk a mellem és lesz rá pénz hogy megcsináltassam, akkor belevágok...bár nem hiszem hogy ilyesmire bármikor lesz pénzünk :)) esetleg ha esnek majd e téren az árak :)))
2012. jan. 13. 16:40
Úgy hallottam repednek szét a mell implantátumok.
2012. jan. 13. 16:39
Az, hogy én is megfogom csináltatni a melleimet, ha lefogytam. Inkább egy altatás és műtés, vállalva a kockázatokat, minthogy 21 éves koromtól kezdve takargassam a testem a párom elől és undorodva nézzek a tükörbe, mert ahol lehetne két szép formás mell, ott egy megnyúlott bőrdarab van.
2012. jan. 13. 16:39
Én 4 éve a füleimet csináltattam meg, mert akkorák voltak, mint Dumbónak. Nem volt egyáltalán porc a füleimben, gondolhatjátok, hogy néztem ki két lifegő bőrdarabkával, ami még a ráborduló hajzuhatagom alól is kilátszódott. Elítélhet bárki, nem érdekel. Én sokkal jobban érzem magamat azóta.
2012. jan. 13. 16:37
hülyeség
2012. jan. 13. 16:36
Ha valaki jobban érzi magát ezektől semmi gond vele,természetesen ha nem viszi túlzásba.Ha lenne merszem ami nincs lehet én is megcsináltatnék valamit.
2012. jan. 13. 16:33

Ma latogatoban voltam egy ismerosomnel akinek mellplasztikaja volt a napokban..Nagyon faj neki..Megertem hogy megcsinaltatta hiszen szo szerint nem volt cicije..Nem banta meg de azt mondta soha nem fekudne kes ala megegyszer csupan hiusagbol..Elgondolkodtam..41 eves leszek,bizony vannak rancaim:-) De eszembe sem jutna felvarratni oket,hozzam tartoznak..En szenvedtem meg ertuk:-))

Ahogyan hasplasztikat sem csinaltatnek pedig a hasamon alaposan kinyult a bor az ikrek utan..A parom 12 evvel fiatalabb mint en olyan pasi akire mindig mindenben lehet szamitani..4 eve vagyunk egyutt..Latszik a nagy korkulonbseg..De szerinte en ugy vagyok jo ahogyan vagyok nem orulne neki ha pl botoxra koltenek a csaladi kasszabol..

Nektek mi a velemenyetek errol??

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook