Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a hajszínezőkről? fórum

Mi a véleményetek a hajszínezőkről? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 15. 21:21
Ennek nagyon örülök,hogy van pozitív vélemény is a színezésről!Most is Casting hajfestéket használok és az is tényleg nagyon jó.
25. 342402de6d (válaszként erre: 24. - 20069f4b7c)
2013. aug. 15. 21:10
Sokkal jobb mint a festék,de csak a casting!
2013. aug. 15. 21:09
Sziasztok!Sajnos havonta festenem kell a hajam,és legutóbb az egyik fodrász,aki feltűzte a hajam,azt mondta,hogy festék helyett használjak inkább színezőt,mert az kevésbé roncsolja a hajat és kevésbé hullik tőle a haj.Ti használtok hajszínezőt?Ha igen,akkor melyiket ajánljátok?Ősz hajszálak elfedésében mennyire megbízhatóak a színezők?
2009. márc. 15. 16:41
én ma színeztem be a hajam vörösre, fél óra és meglátjuk milyen lesz:D
2009. jan. 6. 19:42
Nekem viszont olyan kérdésem lenne, hogy ha a festett szőke hajam beszínezem pl vörösre, akkor milyen színű lesz? olyan, amit vár az ember, vagy gáz? Befedi egyáltalán? Én eddig csak festéket használtam.
21. 89b99f816e (válaszként erre: 16. - Crystaleyes)
2009. jan. 6. 19:39
Szerintem ha alapból szőke a hajad, nem kell konkrétan szőkítőt venned, csak valamilyen szőke hajszínezőt. Mivel világos a hajad, csak befogja.
2009. jan. 6. 19:36
bajban helyett : hajban :)
2009. jan. 6. 19:36

Sziasztok!


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

És töltöttem fel képet Szami kérésére! :)


Igen,én is ettől félek,hogy majd nem kopna le.. :S

De mondjuk barna bajban egy kicsit szerintem húzósabb,ott tényleg meglátszik nagyon is... És ezen filózok,hogy az én hajamon mennyire látszana meg,hogyha nem jönne le? :D Nem akarom ,hogy gusztustalanul nézzen ki utána.. :(

2009. jan. 6. 16:30

Másfél éve nyáron,tanév végén a lányomnak tettem a gesztenyebarna hajába szőke csíkokat,hogy majd nyár végére,mire kezdődik a suli kimosódik belőle.

Még mindig látszik a végében!

Gondolom az is közrejátszik,hogy még eredeti,friss,festetlen volt a haja,ezért fogta be ennyire a szinező.

17. 70a5a27405 (válaszként erre: 16. - Crystaleyes)
2009. jan. 6. 14:10
Rakj fel képet magadról és akkor jobban meg tudjuk mondani....
2009. jan. 5. 20:52

Sziasztok!


Most regisztráltam,azért ,hogy írhassak ide a fórumba. :)

Segítségeteket szeretném abban kérni,hogy milyen hajszínezőt(márka) ajánlanátok,és miért?Természetes mézszőke a hajam,de egy kicsit szeretnék rajta szőkíteni hajszínezővel.Olvasgattam itt már a fórumokat,és a hozzászólásokat,de biztosra szeretnék menni,mert eléggé félek a hajszínezéstől :) Még nem próbáltam se festeni,se színezni,de most szeretném a színezést kipróbálni.

Szóval arra akarok kilyukadni,hogy valami megbízható hajszínezőt,ha mondanátok ,azt megköszönném,és a tapasztalataitokat,meg a véleményeteket! :) Én személy szerint a Palette szőkítőt nézegettem,de mennyire megbízható?

Bocsánat a sok kérdésért,de még kezdő vagyok :D


Köszönöm előre is!


Crystaleyes :)

15. Cuczy
2008. dec. 29. 23:59

Ha az van a dobozon, hogy szőke - akkor barna lesz.

Ha az, hogy csokoládébarna - akkor mahagóni vörös...

Az is van a dobozon, hogy kb. 5-8 mosás után vissza nyeri az eredeti színét a haj. JA! Persze.

Na, ez nálam kb. 20-25 mosás után következett be.

2008. dec. 29. 23:32
nem használok
2008. nov. 7. 10:42
én festéket használok
2008. nov. 7. 09:54
uff...a szőkésbarna lányom pár perce közölte, hogy a frissen vásárolt arany csokoládészínű festék/ színező feketére színezte a haját...egyelőre csak lebegő után kapkodom, hála az égieknek nem látom:)))
2008. nov. 7. 09:37

Nem igazán tudom, mert én festéket használok, ami elég veszélyes,de sajnos elég sok az ősz hajszálam, és nem tudom hogy a szinező befedné -e.

Így is havonta festem.

2008. aug. 24. 11:19
Hát, most már teljesen el vagyok bizonytalanodva. Nem tudom mit csináljak. Akkor lehet maradok barna és választok magamnak egy új frizura fazont. ;) Még ez tűnik a legjobb megoldásnak. :D Azért köszi mindenkinek!!!!
2008. aug. 24. 10:13

Nem olvastam vissza csak beköszönök.

Nekem feketére volt kb3x-or szinezve a hajam és a fodrászom 2 évig nemtudta belőle kiszedni, a végén a hajam 3/4-től búcsúznom kellett, akkor megfogadtam soha többet!! A színező sokkal erősebb mint a festék!!

2008. aug. 24. 10:08
Én a fodrász kellékes boltban rákérdeznék melyik az ami kikopik, Ők biztosan tudják!
2008. aug. 24. 02:14
Próbáld ki ;))
2008. aug. 23. 14:19
Na ja, csak nálam pont az a lényeg, hogy kikopjon. Nem szeretnék megint éveket szenvedni a lenövesztésével. Viszont az eredeti hajam színét már unom.
2008. aug. 23. 13:23
Hali! Én már kb 2éve hogy színezővel színezem, nekem bevált, az eredeti hajszínem sötétbarna-és csokibarnával szoktam általában színezni, és majdnem fekete lesz :D és nehezen kopik ki, ugyh szerintem jóó :)
2008. aug. 23. 12:41
Köszi! Szerintem kipróbálom én is. Mi veszteni valóm van?? Ha nem kopik ki teljesen, akkor majd átfestem barnára. :)
2008. aug. 23. 08:41

szijja!olvastam már más fórumokon ,hogy a színező nem tud teljesen kikopni..de nekem kikopott ,ráadásul a fekete..és teljesen!!!Volt vörös,az is színező volt és az is kikopott..Most is csak színezem a hajam /Schwarzkopf-Palette/

neke tényleg kijött belőle!

2008. aug. 22. 18:25
Jaj, fontos lenne... és minél hamarabb...
2008. aug. 22. 17:48
Sziasztok! Nagyon sokáig festettem a hajam. Kb. 3 éve növesztettem le, most eredeti barna vagyok, lassan 2 éve. Pár napja belém szállt a kisördög és ismét fel szeretném dobni a hajam valamivel. Festeni már nem akarom. A színezőre gondoltam. Szerintettek többszöri mosás után teljesen kikopik??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook