Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményed az állatvédelmi törvényről? fórum

Mi a véleményed az állatvédelmi törvényről? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. márc. 5. 12:26
Szerintem a barom nem szó szerint értette hanem hogy minek az állatoknak törvény, mert ezáltal egy szintre emelik az emberekkel. Szerintem. De ki tudja lehet hogy még a barom sem.
2010. márc. 5. 12:24
És ha egy embernek nincs annyi esze hogy ne okozzon fájdalmat neki akkor törvény kell, kár hogy nincs ki betartassa.
2010. márc. 5. 12:24
Ez meg melyik barom írta?nincsenek az emberekkel egy szintre emelve az állatok.Ha így lenne,akkor pl az ellenük elkövetett büncselekményeket ugyanolyan erősen szankcionálnák,mint az emberek ellenit.De SAJNOS nem így van!Szerintem nem elég szigorú az állatvédelmi törvény!
4. Márti86 (válaszként erre: 3. - Márti86)
2010. márc. 5. 12:23
Bocs nem én hanem és.:)
2010. márc. 5. 12:22
Azt hogy hülye és szívtelen az illető. Én nem volt gyerekkora. Az állat is érző lény és neki is vannak fájdalmai.
2. a74de3d08a (válaszként erre: 1. - Manul)
2010. márc. 5. 12:22
Azt, hogy aki ezt a kommentet írta, az meglehetősen buta, hiszen erről szó sincsen a törvényben.
2010. márc. 5. 12:19

Az Origón megjelent egy cikk az állatvédőkről,akik feljelentést tettek egy buldogtenyésztő ellen,aki szánalmas körülmények között tartotta a kutyáit.


A cikkhez lehetőség van kommenteket fűzni,melyben az alábbi hozzászólást olvastam:


"Szerintem nem logikus az állatokat egy szintre emelni az emberekkel... Szerintem az állatvédelmi törvénynek nincs helye a jogrendszerben."


Ti mit gondoltok erről?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook