Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a magyar közutak állapotáról? fórum

Mi a véleményed a magyar közutak állapotáról? (beszélgetős fórum)

1 2
2008. febr. 10. 19:27

A múlt héten volt "szerencsém" sötétedés után autózni hazafelé (kb. 200 km). 76-os, 86-os 84-es utakat. Az út szélét jelző felfestések szinte alig látszottak, az útszéli fényviszaverők teljesen koszosak voltak, abszolút nem segítették a tájékozódást.

Más. 3 hete egy esős péntek este Sopronban kellett mennem. A Várkörön az egyirányú közlekedést megszüntették (ritkán járok arra, így még nem volt hozzá szerencsém)most épp ellenkező irányból közlekedtem az addig nekem rutinból másképpen vezető úton. A régi felfestéseket nem szedték fel rendesen, az esőtől és az utat borító kosztól néha olyan érzésem volt, hogy tényleg szemben közlekedem. A lámpa szerint jól megyek, a felfestés viszont mást mutat, szóval izgalmas volt.

6. LoLiNa (válaszként erre: 5. - Szabotimi)
2008. febr. 9. 21:30
jogos :))
2008. febr. 9. 21:30

nállunk rendezik a dakart!

Ennél nem is kell többet mondani. TEREP, nem út:)

2008. febr. 9. 21:18
kaki,mint ez az egész ország.az utak tökéletesen lemodellezik ennek az országnak a gazdasági és egyéb helyzetét is...
2008. febr. 9. 21:16
Tud eggyáltalán valaki jót is írni erről?Életveszélyesek!
2. dee (válaszként erre: 1. - Spaceday)
2008. febr. 9. 20:53
Szörnyű az utak állapota,meg az egész magyar közlekedés.Sajnos jót nem nagyon tudok írni.
2008. febr. 9. 20:50

Munkám miatt sokat utazom autóval. Kiváncsi lennék mi a véleményetek a közutak állapotáról, a szabályokról a kölekedési táblák hatékonyságáról.

Miért kell kitenni egy nemzetközi főutvonal által átszelt településre a 30 km a megengedett sebesség táblát? A kamionos mögöttem úgy sem annyival megy, így csak azt érem el hogy szinte letol az útról a településen belül, ha megpróbálom betartani a szabályokat.

Miért felejtik kint egyre több helyen a javítások útfelújítások után még hetekre a sebességcsökkentésre vonatkozó táblákat? és még sorolhatnám.

Nektek mi a véleménytek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook