Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a LIA szakközépiskoláról? fórum

Mi a véleményed a LIA szakközépiskoláról? (beszélgetős fórum)

2009. jan. 16. 21:46
A nyelvi képzésért 3 évvel ezelőtt havi 15.000,--Ft-ot kellett fizetni. (a befizetés 30 %-át visszakértem az adómból)Akkor még nem kellett fizetni a középfokú képzésért, csak a nyelvi órákért. Lehet, hogy azóta változtak a feltételek. Már nem emlékszem, de naponta volt 5 vagy 6 óra, hol délelőtt, hol délután. Az oktatók elfoglaltságától függően.Olvasd el a honlapjukat ott biztosan választ kapsz a kérdéseidre, vagy hívd fel őket telefonon. Szia!
3. c066a749d7 (válaszként erre: 2. - Krozika)
2009. jan. 15. 09:45
Köszönöm a választ. A nyelvtanulásért, ugye kell fizetni külön? Nekem idén lesz egy középfokú okj-s szakmám, irtam ennek a sulinak, hogy is jelentkezhetek e. Azt írták, hogy igen, de a középfokú képzés már költségtérítéses lenne, de ha felsőfokúra megyek az ingyenes, mivel még nem töltöttem be a 23-at. Ez igaz lehet, vagy csak oda akarnak csábítani? Hetente hány órájuk volt kb?
2. krozika (válaszként erre: 1. - C066a749d7)
2009. jan. 15. 06:17
Szia! A lányom járt ebbe az iskolába 1 évet (Debrecenben) reklám-és marketing ügyintéző szakra, mivel nem vették fel egyből az egyetemre. Én csak jót tudok mondani a suliról.Nagyon jó a légkör. Kis csoportokban folyik a képzés, aki odajárt mindenki megszerezte a középfokú nyevvizsgát, olyan intenzív nyelvi képzés folyik. Igy a következő évben már sikerült a lányomnak a felvételije.(nyevvizsga nélkül nem jött össze)
2009. jan. 14. 22:30

Ha ide jártál, vagy csak ismerősöd járt ide, és tudsz róla valamit, oszd velünk is légyszíves!

[link]


köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook