Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a különbség a Stilnox nevű altató és a Sedacur Forte nevű nyugtató-altató között? fórum

Mi a különbség a Stilnox nevű altató és a Sedacur Forte nevű nyugtató-altató között? (tudásbázis kérdés)


9. agis
2015. febr. 11. 13:14
A stilnox egy "picit" erosebb. De csak iciri picirit. Ha jol tudom, az venykoteles, a masik meg csak himbilimbi barhol kaphato placebo.
8. simple (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2015. febr. 11. 12:18
Stilnox után semmit nem fog érni a gyógynövényes izé!
2015. febr. 11. 12:14

Nekem egy tanárom azt javasolta ilyen esetekben, hogy válasszon az illető egy olyan házimunkát, amit nagyon nem szeret (pl.: portörlés) és csinálja addig este, amíg el nem álmosodik közben.

Persze a te eseted más.

2015. febr. 11. 11:59
Nagyon köszönöm a válaszokat! Az igazi problémám a szorongásos-depressziós zavar, amit kb. egy hónapja diagnosztizált nálam pszichiáter. Escitilt és Frontint szedek (most ott tartok, hogy reggel egy fél Frontin, este, elalvás előtt pedig egy Escitil és másfél Frontin). Mivel ezek a gyógyszerek sem altatnak igazán, elkezdtem szedni a Stilnoxot, de az kölcsönhatásba került az általam szedett, előbb említett egyéb antipszichotikumokkal, és ennek hatására a depresszióm igen durva méreteket öltött. De amint nem szedtem a Stilnoxot, ilyet nem tapasztaltam, és egyre jobb a hangulatom. Viszont sajnos az utóbbi időben rászoktam arra, hogy minden problémám miatt rögtön gyógyszerhez nyúljak. Ezért gondolom, hogy a Sedacur Forte is okozhat nálam pszichikai függőséget, hiszen amint beveszem, rögtön elalszom, míg a Stilnox esetében azért várni kellett legalább 20 percet, hogy elaludjak.
2015. febr. 11. 11:46
Én frontinnal alszom...egy ideje.. nekem sem ért semmit a sedacur forte...sem a remotiv ..sem semmilyen homeos bigyó.a baj azzal van hogy a Stilnox elég erős ezekhez képest, de ha HISZEL BENNE, MENNI FOG!!!A lényeg, hogy higyj benne, esetleg meditációs zene, kis relax elalvás előtt...esetleg felkutatni a gyökerét miért nem tudsz elaludni..... Én is nehezen alszom el...tudom milyen rossz,tudom az okát is.És többé kevésbé jól sikerül elaludni, persze menne ez frontin nélkül is, csak még nem érzem magam elég erősnek.Majd eljön annak is az ideje.Amugy nappal nem kell,csak éjjel és a leggyengébb.Én is aludtam pár napig altatóval.Immovane-val.Nem mondom aludtam...de olyan csapás szerű volt.Lefeküdtem kiütött, reggel felkeltem..mintha nem is aludtam volna...olyan rossz érzésű alvás volt...és akkor jártam magánrendelésre pszichológushoz, ő lebeszélt róla...mert nagyon manipulálja az alvás természetes periódusát...nincsenek álmok..olyan nem jó minőségű alvást produkál.Nekem bejött , mert nem voltam jól tőle. A megoldás a lelkünkben van...ott kell keresni a hibát.. Remélem hamar megtalálod a megfelelő megoldást, és jól tudsz majd csicsikálni. :) Szép napot:Napsugár
4. Ekka
2015. febr. 11. 11:46

Az egyik ugye gyógyszer, csak orvosi rendelvényre szedhető, a màsik meg egy gyógyhatàsú készítmény.

Mivel eddig gyógyszert szedték, a Seducar a Te esetedben olyan (lenne), mint halottnak a csók.


Àtvàltani meg ugye úgy tudsz, hogy fokozatosan elhagyod a gyógyszert, aztàn megpróbàlod a màsik készítményt, de tovàbbra is úgy gondolom, hogy nem hiába gyógyszert kaptàl, nem valami 'hókuszpókusz' bogyókat.

2015. febr. 11. 11:44
Mivel már két alkalommal is ébernek éreztem magam késő este, ezért mindkét alkalommal 2 Sedacur Fortét vettem be, és szinte rögtön elaludtam. Vajon ilyen jó hatással van rám ez a gyógyszer, vagy pedig csak magamat nyugtattam meg azzal, hogy bevettem, és ezért sikerült elaludnom. Ugyanis gyakran jellemző rám, hogy beveszek valamit, és már ennek tudatától megnyugszom.
2. egypt (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2015. febr. 11. 11:37
Nekem semmit sem ért. Egyedül a Stillnox, az nagyon jó. Semmiféle gyógynövényes meg homeopátiás bigyó sem helyettesíti, nulla a hatásuk. Mondjuk én nem szoktam rá.
2015. febr. 11. 11:28
A Stilnox-nak ugye lényegesen erősebb a hatása, mint a Sedacur Forte-nak, és jobban hozzá is lehet szokni? Komoly elalvási problémáim miatt nagyon rászoktam a Stilnox-ra, és most szeretnék átváltani róla egy természetes, gyógynövénykivonatokat tartalmazó, elalvást segítő gyógyszerre, a Sedacur Forte-ra. Ez is el fog altatni? Van valakinek bármilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook