Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a jó a hasfájásra? fórum

Mi a jó a hasfájásra? (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 7. 14:37

Köszönöm mindenkinek!

Úgy néz kia, az Infacol-szelepes cumisüveg- Mecsek tea kombináció beválik, azóta viszonylag nyugisak a napok és az éjszakák, néha még nyűgös, de legalább már napközben, nem pedig éjjel..

Valaki hallott már olyanról, hogy az AVENT-nek is lenne anti-colic cumisüvege? Mert állítólag van, de én sehol sem találok.. Aventes melegítőm van, amibe nem fér bele a MAMos üveg, így most öntözgetni kell állandóan..

9. Timmy21 (válaszként erre: 7. - Kismama2013)
2014. ápr. 3. 19:18

Igen, étkezések között, pár kortyot!

És nyugodtan lehet már adni piciknek is! Puffadás, szélgörcs, hasfájásra van!

Nekünk nem kellett hozzá havi x10ezreket költeni, hogy elmúljon!


[link]

És ebben a cikkben benne van hogy bármely korosztálynak!

2014. ápr. 3. 18:36
Nekunk az semmit nem ért es azt még nem is szabad neki adni..
2014. ápr. 3. 16:26

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Közben már vettem neki MAMos cumisüveget is, most volt egy nyugis éjszakánk, bár lehet, hogy csak azért, mert már nagyon elfáradt a sok üvöltésben.. :)

A Mecsek teát mikor adjátok a babának? Két étkezés között adjak neki ha felriad és sír?

2014. ápr. 3. 15:40
Beba ha sensitive tápszer+espumisam csepp( rendesen adagolva, nem spórolosan)+ havi 1x bio gaia.. Nagyon bevállt csak keszulj fel az árakra: espumisam 12.000 + táp egy doboz 2200+ bii gaia 4000 Nekunk 28000 volt egy hónap de hasfajas megszunt
2014. ápr. 2. 12:43
Ha az előzőek nem jönnek be, akkor próbálkozz tejmentes tápszerrel. Előfordulhat, hogy nem bírja a tehéntej összetevőet. Esetleg ha tudsz szerezhetsz anyatejet is neki.
4. Timmy21 (válaszként erre: 2. - Timmy21)
2014. ápr. 2. 12:38

Ja és ami kimaradt hogy kétnaponta kb kapták mellé az infacolt!

Ha nehezen ment a kaki ajkor meg minden evés előtt kapták!

2014. ápr. 2. 12:35
Szia az én picikém is tápszeres első perctől kezdve,sokmindent kiprobáltunk hasfájásra,de végül a bio gaia csepp jött be :)
2014. ápr. 2. 12:35

Tornáztatása, büfiztetés, mecsek baby tea langyosan, és naponta többször! Nekünk ez vált be, s könnyen átvészeltük ezt az időt! Meg ami még nagyon jó, hogy hason altatni a babát! Ugy felhuzza pocijához a lábát s jobb neki!

Én mindkét fiam hason altattam, már az első perctől kezdve, s szerették is ugy!

2014. ápr. 2. 12:23

Kislányom két és fél hetes, sajnos már tápszert kell neki adnom, mert nincs tejem. A kórházban még minden rendben volt,aznap mikor hazajöttünk belövellt szépen a tej, több is volt mint kellett volna, így fejni kezdtem. Aztán a mindennapok, és a nem alvás miatt egyre fáradtabb voltam, és egyre kevesebb volt a tejem.. Pár nap után már a minősége is romlott, 20 percenként etettem, de nem volt elég, a tejem pedig inkább a vízre kezdett hasonlítani.. Kipróbáltam a teát, homeopátiás bogyókat, de a tej csak kevesebb és kevesebb lett.. A védőnőm tanácsára végül megvettük az első doboz tápszert.. eleinte minden rendben volt, de egy-két nap után olyan iszonyú hasfájás kezdte kínozni a kicsit, hogy egyfolytában csak üvöltött.. Jól elfáradt, nem evett rendesen, ettől még többet sírt.. HIPP táppal kezdtük, most BEBA-val próbálkozunk, de az éjszakák rémesek, tegnap is egész éjjel fent voltunk.. Adom neki az Infacol-t, tornáztatom, hasra fektetve simogatom a hátát, vagy finoman masszírozom a pocakját, de nem használ..

Tudom, hogy megkövezés jár a tápszerért, és sokan azt mondják, ha nem szoptatod, hát szenvedj, de ha vannak hasonló sorsó anyák itt köztünk, hogyan oldottátok meg ezt a problémát? Egyre kimerültebbek vagyunk, a pici is, én is, már édesanyámat is bevetettük, de ő is kipurcant.. :)

Váltsak megint tápot? Vagymit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook