Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mész idén a balatonra nyaralni? Ha igen melyik részére? fórum

Mész idén a balatonra nyaralni? Ha igen melyik részére? (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. szilvi0410 (válaszként erre: 11. - Enci2)
2008. júl. 7. 12:24
Gyula egy nagyon szép hely nagyon sok program ,szép szállok ,szép fürdő....Isteni a 100éves cukrászda ,csak ajállani tudom.....Jó pihenést Nektek!!!!!!
2008. júl. 7. 12:22
mi is a Balatonra szeretnénk menni ,de merre az még titok .Voltunk Lellén ,Bogláron ,Siófokon,valami olyan hely érdekel ahol este is van élet ,kirakodós nézelődés,teraszok ,zene.....stb.Ha tudtok jó helyet írjatok.Köszike....
11. enci2 (válaszként erre: 10. - Dus)
2008. júl. 7. 10:12
Augusztusban, szerintem mert hétvégén indulunk Gyulára és nemtudom meddig leszünk ott, utána hazajövünk kb. 2hétig ünnepelünk mert születésnapok, névnapok folyamatosan szóval már csak a jövő hónapban lesz rá időnk. Ti a Balatonon több helyre is elmentetek kiránduni vagy csak ott Füreden??
10. dus (válaszként erre: 2. - Enci2)
2008. júl. 6. 23:17

Szia!


Mi 2 hete voltunk 9 napig szintén Füreden! A gyerekek nagyon élvezték, sok a látnivaló, lehet túrázni és a víz is nagyon szuper volt!

Mi "vállalati" üdülőben voltunk, így szállásban sajnos nem tudok neked segíteni!

Éttermek mindenhol vannak, van ami olcsóbb, van ami nagyon drága.

Mi kaptunk "Füred kártyát", amire több helyen volt kedvezményünk: étterem(10%), cukrászda(5%), strand(20%).

Ti mikor utaztok?

2008. júl. 6. 18:38

Köszönöm a válaszokat. Én füredre szeretnék menni, de valaki írta, hogy nemjó egy helyen lenni a Balatotnon, hát én is ezen a véleményen vagyok, mert nem csak a víz jó, hanem nagyon sok a látványosság is.

Mindenkinek jó nyaralást:))!!

2008. júl. 6. 16:51
sajna ugy néz ki idén kimarad a nyaralás.De a Balcsit egyszer meg kell majd mutatnom a páromnak ő még nem látta.
2008. júl. 6. 16:48
Igen, ha összejön gyülikonferenciára és pihenni, Lellére egy szállóba.
6. f848559bc2 (válaszként erre: 2. - Enci2)
2008. júl. 6. 16:37

Szióka!

Ma én is nyitottam egy topicot mivel mi is Balatonfüredre szeretnénk menni leginkább de még Siófok is szóba jöhet..

Eddig még nem kaptam ötleteket de majd ha lesznek írok és nézz át oda is:)


Amugy nagyonsok szállást nézegettünk már mi is de már a nagy része le van foglalva.

Egy pár elérhetőséget megadok azért ahol mi már keresgettünk.

www.zimmerinfo.hu/fured/hu.htm - 80k

www.szallashirdeto.hu/blog/

ezeken az oldalokon elég sok szálláslehetőség van nézegesd meg őket majd!


Üdv:Andy

2008. júl. 6. 16:34
én kétszer voltam Albádiban, nagyon szeretem az ottani strandot, idén szerintem Tihanyba megyünk, de nem szeretek csak egy helyen lenni, inkább körbenézni mindenfelé.
2008. júl. 6. 16:28

Én már voltam egy hetet Balcsin... Siófok Ezüstpart, a kikötőtől nem messze. [link]

Itt szálltunk meg! A szabad strandig kb 5-6 perc séta, de lehet menni autóval is (szerintem nem érdemes)! Van a szállás mellett egy étterem (meg szemben is, de az drága), alatta meg egy ABC!

Klassz volt!

Jó nyaralást!

2008. júl. 6. 16:03
sajnos nem, már voltunk 6 napot máshol(Gergelyugornya) és az idénre biztos ennyi:(
2008. júl. 6. 16:01
Sziasztok!! Meg szertném tudni, hogy mentek-e idén a balatonra nyaralni, és ha tudtok egy bevált helyet akkor ajánlani nekem!! Én Füredre szeretnék menni vagy siófokra. Minden hozzászólást szívesen fogadok:))!!
2008. júl. 6. 15:59
Mész idén a balatonra nyaralni? Ha igen melyik részére?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook