Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Itt a nyar!!! Hova mesz nyaralni a gyerkoccel? fórum

Itt a nyar!!! Hova mesz nyaralni a gyerkoccel? (beszélgetős fórum)


2010. júl. 2. 14:39
Nem zavar, bár a másik szavának kétségbe vonása határozottan kötekedés:P Hvar szigetre megyünk, Vrboska faluba. Barátok szervezték, így csak megkérdezni tudom az elérhetőséget, de oda találok:) Úgy tudom a két szobás apartmanban a szállás 10, az egy szobásban 15 euró, ennyi volt tavaly is, előtte is. A szigeten több magyarnak van apartmanja, nagyon szép hely, de messze van, muszáj olcsónak lenni, hogy teltház legyen, nagyon sok az adó, külföldiektől nagyon megkérik a hatóságok a nyaraltatás árát (jogosan). Ja és azt hiszem a többi apartman is hasonló áron fut.
22. Hajnalka12 (válaszként erre: 12. - Malkata)
2010. júl. 2. 13:27
megmondom őszintén kíváncsi lennék hol voltatok 10euro-s szálláson (nem kötekedés miatt, de tényleg kíváncsi vagyok) Amúgy a tengeri herkentyűket én is szeretem, ha ilyen helyen vagyok csak ezeken élek. Megírhatnád priviben a hely nevét, meg az elérhetőséget. Ha nem is idén, de jövőre jól jöhet. előre is köszi
21. Szilvamama (válaszként erre: 20. - Malkata)
2010. júl. 2. 10:39
Ezen nem lepődöm meg, jellemző a húgomra :)
20. malkata (válaszként erre: 19. - Szilvamama)
2010. júl. 2. 10:27
Az elég zsúfolt hely, ahogy megyünk délre ott van a legnagyobb dugó:))
19. Szilvamama (válaszként erre: 18. - Malkata)
2010. júl. 2. 10:20
Omisban, és környékén voltak többek között.
18. malkata (válaszként erre: 17. - Szilvamama)
2010. júl. 2. 10:17
Hol voltak? 1x voltunk mi is Isztrián, ott voltak ilyen árak.
17. Szilvamama (válaszként erre: 5. - Malkata)
2010. júl. 2. 10:14
A húgomék egy hete jöttek haza, ki voltak akadva az áraktól ... A piacon egy szatyor gyümölcsért 4000 Ft-nak megfelelő kúnát fizettek, az étteremben alsó hangon is 10000 Ft körül vacsiztak ketten.
16. uracsvivi (válaszként erre: 11. - Hajnalka12)
2010. júl. 2. 10:11
Keszthely a kedvencem a Balaton parton.10 napra megyünk már várom.Minden évben megyünk.Gyerekekkel még nem voltunk tengerparton(csak még előttük többször is)de nem is hiányzik.
15. malkata (válaszként erre: 14. - 793a9334d7)
2010. júl. 2. 09:48
Én is szeretem a Balcsit, szerencsére oda bármikor mehetünk, most is megyünk hétvégére. Apa nem annyira szereti, ő ott nőtt fel, uncsi számára. Viszont a mi babánk nem szereti a pancsolót, lehet azért mert nagyobb vízhez van szokva a babúszás miatt? Balaton élvezte, a kismedencében szenved, a kerti zuhany viszont bejön neki:D
2010. júl. 2. 09:44

Szerintem a legjobb egy balatoni nyaraló! (Ha nincs saját, akkor lehet bérelni egy házat pár hétre.)

Fürödni legjobb: A BALATONBAN!

Ilyen lágy, simogató, tiszta víz nincs egész Európában! Úszni benne! A nyomába se léphet semmilyen tenger. A sós víz csípi a szemet, kicserzi a bőrt, hányingerkeltő. Csak látványnak szép.

De kisgyereknek (kb. másfél éves korig) bőven megfelel egy kerti pancsolómedence, kiskád meleg vízzel, árnyékoló alatt.

2010. júl. 2. 09:40

Sziasztok!

Mi a Balcsira megyünk aug.-ba 4napra.(11,5 hónapos lesz addigra a kislányom)remélem élvezni fogja,ez az első nyaralása.Más nagyon várjuk mind a hárman!!

12. malkata (válaszként erre: 9. - Hajnalka12)
2010. júl. 2. 09:31
Semmi baj, nálunk is nagyszülők a Balatonhoz közel vannak, tudom az árakat. Mi Horvátországban nagyon jókat ettünk, Balatonhoz képest olcsóbban (és szerintem jobbakat (szeretem a tengeri kütyüket), a 10 eurós apartman ár nem sok, lehet itthon is ennyi. Az út a drága, de megtérül a többin. Amin nem lehet vitatkozni, hogy a tenger élménye mennyivel más, ki ezt szereti, ki azt.
2010. júl. 2. 09:29
a kérdésre is válaszolva. Júliusban 5 nap Keszthelyen (valamiért húz a szívem a Balatonhoz) augusztus végén Olaszország (terv szerint)
2010. júl. 2. 09:28

Sziasztok.Mi Hajdúszoboszlóra megyünk.Imádjuk.Gyerekparadicsom.Visszajáró vendégek vagyunk.

Három gyerkőccel megyünk.

9. Hajnalka12 (válaszként erre: 8. - Hajnalka12)
2010. júl. 2. 09:23
azért picit vitatkoztam:-))
8. Hajnalka12 (válaszként erre: 5. - Malkata)
2010. júl. 2. 09:22
hát ezzel azért vitatkoznék, de nem fogok.... Vagy levegőn éltél Horvátországban, vagy az öledbe pottyant. A szállást lehet hogy megúsztad ugyanazon az áron, de hogy az éttermben, boltban legalább 1,5-szeres árakat találsz az tuti.Az is igaz, hogy itt fizetni kell a strandbelépőért, de szolgáltatást is találsz mellé. Attól még lehetett jó, de olcsóbb biztos nem. És mielőtt megkérdezed voltam már Horvátországban utoljára tavaly, és nem (csak) azért vagyok elfogult mert a Balcsiparton lakom, de össze is tudom hasonlítani az árakat, meg a szolgáltatást is, amit ott kapsz, meg amit itt. Bocs, nem akartam vitázni, és nem is akarok vitafórumot nyitni, de ez azért tény
2010. júl. 2. 09:15
Szia! Mi tavaly Kehidakustányon voltunk. Rengeteg kiadó apartman van és szinte mindegyikhez van kiságy,etetőszék,fürdetőkád stb.Persze vannak szállodák is.A fürdő pedtg ideális gyermekes családok részére.Közel van a Balaton is.Mi nagyon jól éreztük magunkat.Jó nyaralást!
6. tulipfairy (válaszként erre: 2. - 116212323c)
2010. júl. 2. 09:14
Igen, valóban nagyon szép :)
2010. júl. 2. 09:08

Sziasztok!


Mi nyár végén megyünk Horvátországba, kicsi addigra 9 hónapos lesz. Magyaroké az apartman,, kapunk kölcsön babakocsit, kiskádat, szóval ezeket nem kell vinni se, a hely nagyon jó, nem zsúfolt. Múlt évben is itt voltunk, 7 hónapos terhesen, az út bár hosszú kibírható, és az árak még mindíg kedvezőbbek mint itton, jobban jövünk ki mintha a Balatonra mennénk.

2010. júl. 2. 08:59

Igaziból Balcsira mi is eltudnánk menni ha annyira akarnánk, de a kislányom és az én bőröm is annyira érzékeny...

én egyszer voltam és a Balcsi vize tökre kiütötte a börömet, szóval maradunk itthon és remélem talán jövőre eltudunk menni tengerre

talán addigra rendeződik a frank, meg a hitelünk is

3. Bun Csilla (válaszként erre: 2. - 116212323c)
2010. júl. 2. 08:56

Mi is holnap megyünk a vadasparkba, pedig már májusban is voltunk, imádják a csajok és mi is!

Mi megyünk 1 hétre a Balcsira, tavaly Gyulán voltunk nagyon szép hely, és fantasztikus a fürdő!

2010. júl. 2. 08:43

szia

örülök hogy ti eltudtok menni nyaralni, mi nyögjük a házrészletet svájci frank, de úgy tervezzük egy hétvégére elugrunk Nyíregyházára, azt hiszem ott van a nagyon szép állatkert

2010. júl. 2. 08:37

Ti hova mentek nyaralni?

8,5 hos fiammal hova tudnank menni nyaralni hogy megfeleloek legyenek a korulmenyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook