Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Menzás ételek receptjei fórum

Menzás ételek receptjei (beszélgetős fórum)


2011. jan. 26. 11:27
Szerintem az a csontleves féle úgy készül, hogy húslevesbe belefőzünk apró kockára vágott répát, eperlevél tésztát, és felöntjük úgy hogy 1 egység levesre 3 egység vizet öntünk. Majd így is felforraljuk és megvárjuk míg majdnem teljesen kihűl.
29. MelisUK (válaszként erre: 20. - Sunshine24)
2011. jan. 26. 11:13
A paradicsom leves betű tésztával tényleg nagyon tuti volt! Finom édes volt, imádtam. Jó ezt a fórumot olvasgatni, eszembe jutnak a régi nagy kedvencek. :) A levesek többsége amúgy tényleg ehetetlen volt, vagy csak úgy, ha benyomtunk hozzá sok kenyeret, de alig került valamibe a főtt meleg kaja.
28. globus
2011. jan. 26. 11:09

Zöldborsófőzelék? :)

Valaki tudja, hogy mitől annyira finom, de főleg zöld színű?

27. MelisUK (válaszként erre: 8. - 5ff1c435aa)
2011. jan. 26. 11:08
A mi sulinkban ugyanazt kapták a kisebbek mint a nagyobbak.
26. Szilvamama (válaszként erre: 20. - Sunshine24)
2011. jan. 26. 10:55
Az én paradicsomlevesem teljesen olyan, mint a menzai. :) Olajon megpirítom a lisztet, hozzáteszek 2 paradicsomkonzervet, felöntöm hidegvízzel. Sózom, cukrozom, és babérlevelet teszek bele. Kb. 10 perc alatt felfőzöm, beleteszem a tésztát, forralom egy kicsit, és kész!
25. 4c07880d46 (válaszként erre: 20. - Sunshine24)
2011. jan. 25. 20:42
Tejbegrízt már talán tudok olyat, tegyél hozzá egy kevés vizet is, meg sót! A paradicsomlevest viszont sosem tudtam reprodukálni:-(
24. correct (válaszként erre: 20. - Sunshine24)
2011. jan. 25. 16:38
Nekem is ezek voltak.
23. zsuzso100 (válaszként erre: 14. - 745c235007)
2011. jan. 25. 16:34
Milánói volt és gomba is volt benne, nem?
22. bodricsek (válaszként erre: 14. - 745c235007)
2011. jan. 25. 16:30
én is így csinálom itthon,de nagy darabos marad a darált hús hiába rakom bele a legapróbbat.még se olyan mint a menzai :(
21. 745c235007 (válaszként erre: 18. - 454db8ee37)
2011. jan. 25. 16:23
hát, igen!!
2011. jan. 25. 16:22
Nálunk nem is volt bolognai. De nekem nagy kedvencem a tejbegríz és a paradicsom leves volt betűtésztával. Ezekhez van valakinek tuti receptje?
2011. jan. 25. 16:19
Én még az aranygaluskájukat szerettem, meg a sápadt krumplis tésztát céklával:-))
2011. jan. 25. 16:18
12 évig voltam menzás. soha semmi bajom nem volt vele. Nem igaz, hogy a kicsik mást kapnak, mindenkinek a kicsitől a tanárig ugyanaz a kaja, csak lehet, hogy idősebb korban más az ízlésed, esetleg úgy gondolod, megengedheted magadnak a válogatást. Ha tényleg megengedheted, akkor örülj neki, ha nem akkor annak örülj, hogy változatos ebédet főz neked valaki, és van aki ezt megfizeti!
2011. jan. 25. 16:17
Szerintem is a menzákon a húst összekeverik a tésztával, persze kevés a hús, azért száraz az egész. Nem olyan fűszeres, mint az otthoni, és azt hiszem, ketchupot is kevernek hozzá. Tepsiben megsütik, kockára vágják:-)
16. Szilvita (válaszként erre: 12. - Arcansas)
2011. jan. 25. 16:16

Igazad van, ez pont olyan, hogy mikor kicsi voltam, minden olyan nagynak tűnt, felnőttként meg kénytelen vagyok szembesülni vele, hogy egyáltalán nem nagyok.

Volt a Nagyikámnak egy telke, hatalmas volt, egy nagy házikóval, minden földi jóval, gyümikkel, zöldségekkel. 20 év múlva visszamentem, és egy picike kertet képzelj el, egy apró faházikóval:D

2011. jan. 25. 16:15
A piskóta kocka csoki öntettel az se volt semmi
2011. jan. 25. 16:14

keresgéltem, és ezt találtam:

"Menzás bolognai makaróni titka!!!


A zacskós szószalappal kevered a megpárolt/inkább pítított darált húst és TESZEL MÉG bele ketchupot és kristály cukrot (kicsit)...na így lesz olyan!

Suli konyhásait kérdeztem a titokról, mert a gyerekek imádják(-napköziseim) "

2011. jan. 25. 16:13

Ja és egyébként én havonta csinálok bolognai-t(szüleim sose csináltak,de mindig szerettem volna).

1-2 nagy hagymát felkockázok,megpirítok némi olajon,utána rárakok mondjuk félkiló darált sertéshúst,mikor barnás fehérre pirult a hús,már öntök is bele egy félliteres paradicsompürét,de lehet többet is.Némi víz,és ráteszem a fedőt,hogy összeforrjon.Fűszerezem közbe majorannával,lehet oregánóval,sóval és borssal is együtt.Hamar kész van:)Főzök hozzá vékonyszálú tésztát és kész.

12. arcansas (válaszként erre: 8. - 5ff1c435aa)
2011. jan. 25. 16:10

szia!


Már bocs,de részemről a következtetése a véleményeknek nem az,hogy a kisebb korosztálynak finomabb ételeket főznek:DDD

Hanem ez:

Minél kisebb egy gyerek,annál szerényebb féle ételeket eszik,gondolj csak bele.Egy óvodásnak nem fognak a szülei minden másnap disznópörköltet,vagy sült marhahúst adni!Kiskorba inkább zöldséges főzelékeket,gyümölcsleveseket és talán a rántott húst ismeri a gyerek,na meg a tésztaféléket(túrós,mákos,lekváros!)Ahogy egyre nőnek,már ismerik,hogy mi is az a pizza,vagy b*rger king,olasz ételek.Többször sütnek főznek otthon a szülők olyan kaját,amivel egy fejlődő szervezet már jól lakik(átlagban).Plusz rá is jönnek az emberek,h bizony nem is gondolnák,miből készülnek a menzai kaják,így elundorodnak tőlük,noha kiskorukban imádták a főzeléket pörkölttel,amit az előzőnapról használtak fel a menzán....

11. 745c235007 (válaszként erre: 1. - Bodricsek)
2011. jan. 25. 16:08

azt Én is imádtam és a borsófőzeléket is!!!! :)


A milánóin a hús valahogy nagyon apró volt, nem úgy emlékeztek??? és gondolom 5X annyi tésztával volt mint amivel Mi csináljuk itthon... meg édes is volt... tényleg, most hogy felemlegettük......:)))

2011. jan. 25. 16:05
én nekem úgy rémlik, hogy még tepsibe rakják, sajt a tetejére és megsütik
9. anikko (válaszként erre: 1. - Bodricsek)
2011. jan. 25. 16:01
Én nem szerettem azt, nálunk síros volt :(
2011. jan. 25. 15:58

szia!

nálunk a gimiben nagyon szar a menza :'( hozzák valahonnan, de még a tanárok sem esznek belőle, de én a büfében eszek :) elkísérem a barátnőimet "enni" de 1 falat után mindenki csak kenyeret eszik, még a tanárok is csak néznek!, sosem adnak legalább ehetőt. szinte mindig krumpli vagy valami undorító hús van :'(

Nálunk EHETETLEN a menza. A régi sulinkban normális volt, de itt pocsék. Kiszámoltam, ha a büfében eszek ebédet napi 250-300 Ft-ból bőven kijön ( sőt olcsóbb is )abból a kb. 5000 Ft-ból, ( kedvezményezetteknek kb. 2500 Ft )amit azért a szarért kell adni. 40 éves recepteket főznek a gyerekeknek, amiből alapanyagok hiányoznak: pl. : tej helyett csak víz, és minden ételnél 30%-os hígítás. Minél olcsóbb, minnél több haszon. Ezeket az embereket nem érdekli, milyen moslékot adnak a gyerekeknek, csak a pénz. Íme a vélemények:

ÓVODÁSOK: amit nem szeret a gyerek, nem eszi meg. Az óvodásoknak normális vagy jó ennivalót adnak, szoktak is repetázni.

ALSÓSOK: Mivel az 1. -2. -osok nem vihetnek pénzt magukkal, kénytelenek a menzán enni. Itt normál ételt kapnak. Itt is csak a nem szeretem ételeket nem eszik meg. A 3. -4. -esek sem panaszkodnak a menzára, de egyre több a nem szeretem étel, amit csak a menzán nem szeret, de a nagyiét vagy a mamáét igen ugyanabból a fajtából.

FELSŐSÖK: Az 5. -8. -osoknak ( 6osztályos gimiseknél 5. , 6. )ha egy barátja kijelenti a gyereknek, hogy ez az étel szar, mind a 30 szarnak tekinti majd, csak a nyomik eszik meg. pl. : ismerősöm barátja válogatós, így hogyha ő ( vagy bárki ) kijelenti, hogy fúj, ez moslék, akkor nem eszi meg, hanem a büféből esznek normális melegszendvicset, minipizzát, . . . . Az általános iskolákban még normális ételt adnak. Sajnos bevezették a 20 perces ebédszünetet, ami kevés a normál, egészséges evésre.

GIMNÁZIUM: a 6. -12. -esek szó szerint utálják a menzát. Itt már rosszak az ételek. Itt is 20 perc alatt kell magadba tömni a moslékot. Egyre több gyerek nem fizeti be az anyja által adott pénzt a menzára, hanem a büfében ebédelnek. Én itt 2 hónap után nem akartam éhesen hazamenni, a bőségtálamban egy kis csoki, vagy valami finom étel után kutatni, vagy az egész zsebpénzemet az ebédemre költeni. 12 órát nem bírok ki az uzsimmal. Így megmondtam, hogy ebben az iskolában nem akarok a menzán enni. Az óta a büfében eszek. Kisebb koromban( 3-12 )szerettem a menzát, de nyilván 9-12 évesen nem kérdezik meg, hogy jó volt e, mert ha eddig jó volt, most is jó. Vedd a bátorságot, és mondd meg, hogy nem ízlik az étel.

KOLLÉGIUM: Szó szerint pocsék minden, így az étel is.

Összesen a tapasztalat: A kisebeknek finomabb ételt adnak. Így felvetődik a kérdés: Miért kapnak jobbat a kicsik? Ez nem igazság.

Sajnos ezt ne tőlem kérdezzétek, de én is szeretném tudni a választ.

2011. jan. 25. 15:57
Nekem a tejbegriz volt a kedvencem.
2011. jan. 25. 15:56
úgye? pedig az itthoni legalább normális húsból meg szószból van és mégis a másik kell nekik :D
2011. jan. 25. 15:55
Nekem a menzás tökfőzelék és tejberizs a nagy kedvencek, nagyon hiányoznak.
4. nedina82 (válaszként erre: 1. - Bodricsek)
2011. jan. 25. 15:54

húúúúúú, ez engem is érdekelne!!!

Párom szintén azt mondja, hogy az a legfinomabb :((

2011. jan. 25. 15:53
köszi :D
2011. jan. 25. 15:52

:D Sajnos nem emlékszem a kinézetére és ízére. De nekem is van egy csomó kaja, amit imádtam:)

Sok sikert a kutatáshoz:)))

2011. jan. 25. 15:51

sziasztok!remélem van olyan aki tud nekem segíteni és esetleg tudja hogy hogyan készül az iskolai menzákon a bolognai vagy milánói.:D

Akárhányszor csinálok bolognait a párom mindig felemlegeti az iskolai bolognait,mert hogy annál finomabb nincs.sajnos én nekem nem sikerül olyan szárazra de mégis ízesre csinálnom.szóval mi a titka? :D valaki?:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook