Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mentes Desszert cukrászda vélemények fórum

Mentes Desszert cukrászda vélemények (beszélgetős fórum)


14. Soufflet (válaszként erre: 13. - Soufflet)
2023. ápr. 14. 06:03

Kitalalgom. Kozgaz.

Amikor egy kocsmaban voltunk a noveremmel, es meg tanult, hat, voltak okos emberek. Ugyanakkor fogtuk a fejunket.

"Mivel a telelepites viszi a penzt, azt megszuntethetnenk."

2023. ápr. 14. 06:00
Ez kulonben milyen szakhoz kell? Fantom vallalatok epitesi szakra?
12. Soufflet (válaszként erre: 11. - Soufflet)
2023. ápr. 14. 05:59
+ a design, ami nincs meg es a programozo.
2023. ápr. 14. 05:58
Amugy minden entes ciku-cukit csinalni lehet 30-40 milllio alatt?
10. Soufflet (válaszként erre: 7. - Tsfmvk)
2023. ápr. 14. 05:56
A Garfield egy reszeben volt, hogy majd irja a filmet, producer, rendezo lesz, es a popcorn is o adja el a sajat moziban! Asszem a hetfon bukott el, es maradt a lasagna zabalasnal.
9. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 14. 05:52

Az elkepzelt kepek tesztelese is hulyeseg volt, de az elkepzelt izek kep es leiras nelkul tul megy mindenhataron.

En evekig adtam el dupla mennyiseget, mint a szemkozti teahaz, ahol beujettek inni. Hideg idoben kitettem a kirakatba ugyanazt a teat, de nalam mas volt a fantazia neve es leirasra volt, es bejottek illatolni. Vagy csak megvettek, mert jol hangzott. Utana meg visszajottek. Vagy csak beneztek, mert minden cuki-muki volt, es talaltak valamit venni. Az 50 forimterrt vett Teddy-macikat nalam 1500-3000 forintert fogadtak orokbe egy hulye sztorival, amit hirtenezve hazudtam ossze. Valahol itt kezdodik a marketing. En voltam a bolond a vasosban, aki mindenkinek talal ajandekot. Ajandekcsomagagolast is csinaltam. 100 forintnyi anyagot 1500-3000 adtam el, mert oo a kezugyessegem, szeperzekem, es amig megcsinaltam, mast kiszolgaltam, es csevegtem. Szoval nincs lehetetlen. De hol a felulet? Design terv sincs, csak bebofogsz egy nevet, ami kb. olyan, mitha egy iskolas bufebe koszones es keres nelkul valaki beallitana, hogy "egy almale".

Igy a fuldoklonak sem adsz el egy menoovet.

Engem kirugtak, mert muszaj volt, miutan pias voltam. De a fonokom "utanam jott", mert vele egyutt mindenki sajnalja. Olyan. Hulyesegeket firkaltam a bouritokra meg a tacok melle, hogy hangosan nyeritettek. Visszamenet a chef szemelyesen kerdezni a visszajelzest, es elviszi a hasznaltat, csomagolast ajanl, csinal. Aprosag, de a vendeg kiemelve erzi magat, es az eladasra megyunk.

Szerintem te allj be legalabb a sarki kozertbe dolgozni egy honapra, aztan fuss neki ujra a feladatnak.

8. Channa* (válaszként erre: 7. - Tsfmvk)
2023. ápr. 13. 20:38
De jó ötlet!😉
2023. ápr. 13. 20:36
Csinálj egy nagy ilyen mindenmentes cukrászdát, állíts ki benne a romkocsmás képeket, meg a montesz@ri játékokat és a probléma megoldva.
6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 13. 19:20

Lehetne, hogy ne velünk csináltasd meg a házifeladatodat, vagy midet?


Amúgy én rühellem a mentes vackokat. 🤮

Megértem, hogy van, aki csak ilyet ehet, de ismerek olyan jónevű cukrászdát, ahol lassan már nincs normális termék. Csak xilites, meg tejmentes rettenetek. Mert ez a divat.

Szegény gyerekkel alig tudunk fagyit meg sütit választani, mert nem vagyunk a xilithez hozzászokva és bizony meghajt.

2023. ápr. 13. 19:14

Engem nem érdekel az ilyen cuki.

Kerülöm az ilyen élelmiszereket és sütiket is. Nagyon nem ízlenek.

2023. ápr. 13. 18:55
Honnan tudjuk? Nem linkeltél be semmit és anonim vagy.
2023. ápr. 13. 17:20
Lakóhelyemen érdekelne, Budapesten nem.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 13. 17:05
A tegnapi fórumból nincs elèg info?
2023. ápr. 13. 17:00

Sziasztok!


Mentes Desszert nevezetű mentes cukrászdám ötlete egy egyetemi projektmunka keretein belül készült. Szeretnék visszajelzéseket kérni tőletek azzal kapcsolatban, hogy milyennek gondoljátok az elképzelésemet, mi a véleményetek a weboldalról, és mi az amin szerintetek lehetne még javítani?


Előre is köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook