Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs görcs csökkentésére van hatékony megoldás? fórum

Menstruációs görcs csökkentésére van hatékony megoldás? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. Syksy
2014. okt. 11. 07:56
Én is az Apranax-ot ajánlom.
11. Shadow Angel (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 11. 07:47
Átérzem a helyzeted, ájulásig tudtam magam görcsölni szülés előtt. (Azt mondták utána jobb lesz. Ájulni nem ájulok, de pár nap nem nagyon tudok felkelni az ágyból.) Nekem az Apranax és a Naprosyn vált be fájdalomcsillapítóként (sok kísérletezés után), és a meleg. Melegítőpárna, "pattintós" párna, "meggymagos párna".
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 11. 07:46

Algoflex+nopspa vagy

algopirin+nospa combo

2014. okt. 11. 07:42
Cickafarkfű tea.
2014. okt. 11. 07:42
Magnézium kalcium kúra plusz vas. Nekem is van flector meg apranax de az előbb említett trió nagyon sokat segít. Pedig görnyedten ülök, sokszor járni se tudok a görcstől
2014. okt. 11. 07:32

Ha teheted, egy korty konyak (vagy hasonló) csodát tud művelni!


Mondom én ezt úgy, hogy szinte sohasem iszom alkoholt, de erre kipróbáltam, ha nagyon görcsöltem néhányszor.

6. m-erika (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 11. 07:31

Nemrég olvastam egy fórumon, hogy a menstruáció előtti cinkkúra megszünteti a görcsöket, a fájdalmat.

Itt egy cikk róla: [link]

Ha rákeresel google-ben kiad több találatot is. Egy próbát lehet megérne.

Én még nem próbáltam, mert annyira nem szokott fájni, elég ha beveszek egy Algoflex-m-et. Ja, és múlt hónapban kipróbáltam a menstruációs tapaszt (Ros.mannban vettem), az egész jó volt, az a lényege, hogy a tapaszt a fehérnemű belsejébe kell ragasztani has/deréktájékon, a tapasz felmelegszik, és így elviselhetőbb a fájdalom.

2014. okt. 11. 06:29
Advil.. bocsi
2014. okt. 11. 06:28
Adil ultra forte.Rögtön a fàjdalom kezdetekor,amikor csak éppen elkezdi.
3. zzsuga (válaszként erre: 1. - FiatalFelnőtt)
2014. okt. 11. 06:23
Nekem a cataflan használt csak szülés előtt, azóta jóformán még sem érzem ha megjön.
2014. okt. 11. 06:23
fogamzásgátló
2014. okt. 11. 06:22

Menstruációs fájásokra, görcsre valami gyors mód?


Annyira fáj, szúr, görcsöl... :( derekamra is ráment. Olyan gyenge vagyok, este gyakran felébredek ilyenkor és akámilyen álmos vagyok, a fájástól nehéz a visszaalvás :( ilyenkor reggel vagy este felébredve éhgyomorra Flector port iszok (tudom egészségtelen, de más nem jó) 

Öletetek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook