Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Muslinca invázióra tud valaki valami hatékony megoldást? fórum

Muslinca invázióra tud valaki valami hatékony megoldást? (tudásbázis kérdés)


14. 1c5031b0ec (válaszként erre: 13. - Kiscsibe kicsibe)
2012. jan. 4. 18:34
Lehet,hogy az a zsizsik,azokat viszont a chematox megöli.
13. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 12. - Zsú1965)
2012. jan. 4. 17:19
Köszi! ANNYIRA NEM VAGYOK OTTHON A ROVAROKBAN (caps lock off :)) hála az égnek. Ez sztem nagyobb, mint a muslinca, és ha lecsapom, nem döglik meg a rohadék, ami alapból érdekes... :)
12. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Kiscsibe kicsibe)
2012. jan. 3. 18:14
Muslica csak valami rothadóra jön szerintem. Ha kicsik, akkor inkább tőzeg légy, ha pedig barna és bírja Cemotoxot:))), akkor inkább nézd át otthon a lisztet, fűszereket, rizst, stb, hátha hazahoztál valamit ezekkel. A neve most ne jut eszembe, de csak úgy leet kiírtani, ha minden ilyesmit kidobálsz. Sajnos, nekem is tapasztalat.
11. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 10. - 1c5031b0ec)
2012. jan. 3. 17:54

Ezzel kezdtem, hogy nincs semmi ilyen forrásunk...

Mindegy is, mert ha minden igaz, ugyan nem bio, de a mortein csótány és hangyairtó szere úgy néz ki, beválik. Bár majd megfulladtam tőle amikor fújtam, de ma már alig van belőlük...

(Gondoltam hátha, és talán beválik)

2012. jan. 2. 06:41
Szüntesd meg a forrást,ez valamilyen gyümölcs lehet...,tuti bio módszer.
2012. jan. 1. 22:44
Igen, csótányra, hangyára, szúnyogra, légyre, és egyebekre. De ezek közül vajh melyik jó a muslincára!? Egyéb iránt nem szeretnék feltétlenül vegyszeres megoldást, hiszen ha létezik valami természetes dolog ellenük, az lenne a legjobb.
8. arrival (válaszként erre: 7. - Kiscsibe kicsibe)
2012. jan. 1. 22:31
szerintem akármilyen boltba bemész kb. 10 féle rovarírtó szert fogsz találni
2012. jan. 1. 22:23
Hát ez volt a kérdés, hogy valaki tud e valami ilyet, mert én még sehol sem akadtam rá!
6. arrival (válaszként erre: 4. - Kiscsibe kicsibe)
2012. jan. 1. 22:12
gondolom valami írtóval?
5. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 2. - Dominós)
2012. jan. 1. 21:57
Azzal nem tudom mindet kiirtani! Párat persze össze tudok szedni vele, de nem mindet! :(
4. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 3. - Arrival)
2012. jan. 1. 21:56
Okés, de mivel????
3. arrival (válaszként erre: 1. - Kiscsibe kicsibe)
2012. jan. 1. 21:32

Muslica , n nélkül (én sem tudtam régebben).

Lehet most keltek ki valahonnan!

Szerintem fújd le őket valamivel.

2012. jan. 1. 21:21
porszívó, ha nem szuperszonikusak...
2012. jan. 1. 21:18

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A lakásunkat ellepték a muslincák (vagy valami olyasmi bogarak) Tud valaki erre valami hatékony megoldást? Sehol sincs rohadó gyümölcs, vagy zöldség! Tettem már ki édes löttyöket, amire rá is mentek, de ez csak b 20-25 dögöt "vesz fel", a maradéktól továbbra is hemzseg a konyhám. A plafon, a szekrények szélei, minden tele van velük, és enyhén szólva is undorító! :(


Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook