Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Menstruáció helyett barnázás, mellfájdalom "menzesz" után, fura érzés alhasban fórum

Menstruáció helyett barnázás, mellfájdalom "menzesz" után, fura érzés alhasban (beszélgetős fórum)


10. ssueB (válaszként erre: 9. - Bottike)
2023. márc. 30. 08:03

A profilod alatt az összes eddigi hozzászólásod nyilvános.


Ez volt az első

Babatervezés 2021-2022 kezdőként

2022. júl. 13. 15:04

Sziasztok. Új vagyok az oldalon nem tudom hova kell írnom. Remélem itt kapok választ tőletek. 2gyermekes anya vagyok, elvalt és új párom van akivel szeretnénk közös babát. A helyzet a következő. Június 6volt utoljára rendes menzeszem, ezután próbálkoztunk folyamatosan. Július 4.re nem vártam, de előtte 4nappal csináltam 2db Clearblue korai tesztet ami halvány pozitív volt. 2.án rózsaszínes folyasom volt, másnap vérezgettem de nem sokat és 3.nap lejárt. Máskor a menzeszem 5-6napot tart és ebből 3nap rendes vérzés. A nem várt menzesz előtt már fájt a hasam alja és a melleim. A hasam azóta fajdogal és a melleim is újra kezdtek fájni. A 3napos vérezgetes utan csináltam tesztet ami negatív lett. Azóta eltelt egy hét, fáj a hasam alja, a melleim, és lábon állva alszom el. Bocsánat ha zavarosra sikerült de nagyon nem hagy nyugodni a dolog.


Ez pedig a második

Babatervezés 2021-2022 kezdőként

2022. júl. 13. 15:09

Amit még kifelé tettem, hogy voltam laborba valami más miatt és kértem h nézzenek hcg-t is. Mennyinek kell lennie a hcg-nek a 6.héten?(ennyi hetes lennék)


De mindegy egyébként, csak azért jegyeztem meg, mert nem az első eset (ahogy már korábban írtam 2 gyermek kihordása után) egy hasonló kérdés.

9. Bottike (válaszként erre: 6. - SsueB)
2023. márc. 30. 07:53
Most írok ide először, valakivel össze tévesztesz.
8. Alnisa (válaszként erre: 1. - Bottike)
2023. márc. 30. 07:30
Egyébként hány éves vagy? Esetleges változókor? Már a 30-as éveiben is előfordulhat az embernél....
7. Alnisa (válaszként erre: 1. - Bottike)
2023. márc. 30. 07:29

Mivel babát akarsz, megkeveredett a ciklusod. Ez szinte minden nőnél kijön, aki babát szeretne.

Persze tesztelj, de valszeg csak felborult a hormonháztartásod. A melled azért fáj még mindig, mert magas a prolaktin, ami persze nem engedi megjönni. Amint elmúlik a mell fájdalom 1-2 nap és megjön. A hasad is azért fáj, mert a méhed már erősen ledobná azt a nyálkahártyát, csak nem sikerül.

2023. márc. 29. 22:10

Júliusban közel hasonló esetet írtál le...akkor is 6 nap helyett 3ig volt meg alig-alig, állva elaludtál, stb.

2 gyereknyi tapasztalat, fél éves próbálkozás és 8 nap késés után az lenne a minimum, hogy tesztelsz.

5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Bottike)
2023. márc. 29. 21:24
Tesztelj. Az a biztos
2023. márc. 29. 21:20
Március 21.re nem vártam. Előtte 20.an negativat teszteltem. Azóta nem csináltam újabb tesztet. Sok helyen olvastam, hogy ugyanilyen helyzetben volt az illető és terhes volt. Holnap újra tesztelek, csak tapasztalatokra letettem volna kíváncsi. Egyébként van már 2gyerekem, de ilyen soha nem történt velem.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Bottike)
2023. márc. 29. 21:03
Teszt?
2. ssueB (válaszként erre: 1. - Bottike)
2023. márc. 29. 20:50
Ugye van legalább egy negatív teszted, és nem anélkül keresel itt választ, hogy vajon miért negatív????
2023. márc. 29. 20:31
Sziasztok. Nem tudom jó helyre írok e, még sose írtam erre az oldalra. Szóval tapasztalatokra lennék kíváncsi az alábbi témában. Február 23.án volt rendesen menstruációm. Most március 21re nem vártam,23.án kezdtem barnázni, 4napig tartott, vérzés sehol. A mellfajdalom megmaradt, fáradtnak és álmosnak érzem magam és furát érzek a hasam alja mintha feszülne, néha menzesz szerű enyhe fájdalom jelentkezik. Tudni kell, hogy a párommal féléve próbálkozunk a babával. 26naposak a ciklusaim, nem szokott késni. Lehetséges a terhesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook