Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 napos menstruáció és 4 napos barnázás fórum

1 napos menstruáció és 4 napos barnázás (beszélgetős fórum)


4. Hoxa
2015. szept. 20. 15:17

A fórumot (nem külön kérésre) moderáltam.


Aki érdemben nem tud hozzászólni a fórumindító problémájához, az hagyja őt békén!

2015. szept. 19. 17:41
Hát nagyon örülnék neki, de nem merek reménykedni, de mégis csak ott motoszkál a fejembe, hogy csak egy napot volt mensi és most meg a 4-dik napja csak barnázok. Ma csináltam a tesztet és negatív. Amúgy a peteérésem a ciklus 12-dik napján volt. 28 -dik napon jött meg.
2. Salisbury (válaszként erre: 1. - Katalin0011)
2015. szept. 19. 16:53
Ismételd meg a tesztet pár nap múlva. Lehet ott baba,csak lehet,hogy később fogant. Ez nem rendes mensi volt.
2015. szept. 19. 16:50
Sziasztok! Régóta szeretnék bár babát, de sajna nem jön össze. Hétfőn nagyon rosszul voltam szédültem, hányingerem volt féltem , hogy munkába menet rosszul leszek. Kedden pedig megjött a mensim napra pontosan amikor kellett. Kedden piros volt rendesen , szerdán már csak barnáztam és mostanáig csak barnázgatok ez a 4-dik nap barnázásom. Nem értem mi lehet. Tesztet is csináltam és az negatív tehát most se sikerült. Ez mitől lehet , hogy 1 napos volt és azóta csak barnázás van? Valakinek volt ilyen? Volt akinek mégis baba volt a dologban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook