Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Menstruáció? fórum

Menstruáció? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
23. c340ab82e3 (válaszként erre: 19. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 12. 14:21

Köszike a tanácsot!

Már másodszor jött meg azóta, de majd megveszek, annyira fáj....

Remélem mihamarabb sikerül teherbe esnem, és megszűnnek ezek a fájdalmak:-)

Most kipróbálom majd a teát, amit javasoltál!

2007. febr. 12. 14:01
Sziasztok! Jaj csajok mit tegyek hogy helyreálljon a hormonháztartásom hat hónapja abbahagytam a gyógyszert és azóta csak kétszer jött meg :(
2007. febr. 11. 02:05
ez sem=egyik sem
2007. febr. 11. 01:34
Régen nekem is nagyon fájdalmas volt és meglehetősen erős gyógyszereket szedtem,de ez sem segített sokat.Próbáljátok ki a Naturland Menstruációs panaszokat enyhítő gyógyteát. Én utálom a gyógyszereket és ez ráadásul sokkal olcsóbb.De a leglényegesebb,h azóta szinte észre sem veszem.Nincsenek fájdamlaim,sem idegesség,hányinger,semmi.
2007. febr. 10. 01:32

Dancsi, en nem hallottam meg izomlazitorol ilyenkor, de az nem azt jelenti, hogy nem lehet jo. Ha abbahagyod a tablettat, a terhes vitamint minnel hamarabb kezdd el szedni! Ra 3 honapra mar teherbe eshetsz, es nem kell annyit szenvedned!

En par honapja abbahagytam a tablettat, eveken at szedtem elotte es pihentetni akartam par honapot, mar szinte el is felejtettem milyen fajdalmas tud lenni. Eloszor csak kicsit fajt, de azt kovetoen csak egyre rosszabb lett. Mint regen, 4-bol 2 hetemet szurja el ez az egesz, mert elotte egy hettel mar bolond vagyok, raadasul nem pihenem ki magam, mert folyton felek, hogy kifolyik valahol. Emiatt most ujra elkezdem szedni a fogamzasgatlot. A fajdalmat nalam kicsit enyhiti, ha tornazok, akar a hasamra is, probaljatok ki! Anyam ilyenkor regen mindig cickafarkfu teat fozott. Szegeny 2 gyerek utan is szenved, neki is azt mondtak hogy a szules majd enyhit.

2007. febr. 9. 11:15

Sziasztok!

Nekem is ez a gondom..., a menstruáció első két napján még melózni sem birtam mig el nem kezdtem a fogamzásgátló szedését (addig havonta injekció stb..).

Azóta minden rendben van, fájdalmaim sincsenek, viszont most szeretnénk a férjemmel kisbabát, igy abbahagytam a gyógyszer szedését!Már előre félek, hogy megint olyan nagy fájdalmaim lesznek mint azelőtt....Mit tudtok tanácsoni?Tényleg jó ilyenkor izomlazítót is szedni a görcsoldó mellé?

Előre is köszike

2007. febr. 9. 11:11
De ez tök gáz...Volt,hogy a melóhelyemről is haza kellett jönnöm:(((
16. Ancika (válaszként erre: 15. - Tünde733)
2007. febr. 9. 11:06
Na emgem is ezzel hitegettek, 2 gyerek után olyan rosszúl vagyok mint te :(((
2007. febr. 9. 11:03
Sziasztok!Lány koromban annyira fájt a hasam,hogy csak az injekció segitett.Akkor azt mondta a nőgyógyász,hogy ha majd szülök egy gyereket,akkor elmúlik!Igy is lett!De miután megszültem a harmadik gyermekemet ,megint nagyon fáj a hasam ,mikor megjön!Szinte úgy fáj ,mint mikor szülési fájásaim voltak,ugy jönnek,külömböző időközönként.Ja mellé még a hányás,hasmenés,ami az első napban van.Elég kellemetlen igy 34 évesen...
14. 76a2779643 (válaszként erre: 10. - Virág krisztina)
2007. febr. 9. 08:55

Sziasztok!

én is hasonló problémával küzdök, csak nekem még hozzájön a hidegrázás, hányinger, néha hányás és hasmenés is.már olyan erős bogyókat szedek, ami egy lovat is kiütne, de néha ez sem segít.

13. Icus (válaszként erre: 10. - Virág krisztina)
2006. nov. 7. 07:41
De, egyébként az sem ártana, ha el mennél nőgyőygászhoz! Nehogy valami bajod legyen. Amikor nagyon felerősődnek a panaszaim, előtte engem is mindig, ultrahangoz, meg kenetet vesz, laborba küld.
12. 779642f981 (válaszként erre: 10. - Virág krisztina)
2006. nov. 6. 14:38

Nekem ilyenkor a jó FORRÓ vizes ülőfürdő segít!!!

Egyébként tampont vagy betétet használsz?

Ezt csak azért kérdezem, mert nekem például az utóbbi időben ha tampont használok fáj a hasam!

11. Icus (válaszként erre: 10. - Virág krisztina)
2006. nov. 6. 11:56
Nekem is ilyen szokott lenni, csak ehez még erős, darabos vérzés is párosul. Ilyenkor jön egy eü.kaparás és rendben vagyok egy ideig. Nekem még nagyon használ a kehidai gyógyvíz, csak oda ritkán jutok el.
2006. okt. 25. 12:51

Sziasztok!

Nekem mindig pontosan jön meg, de olyan iszonyu fájdalommal majd meg őrülök. Tablettát veszek be, de így is az első 3 nap rettenetes. Nem kívánom senkinek. Valaki hasonlóval küzzd??

2006. szept. 29. 19:27
pff
2006. aug. 26. 22:56
Hello! Engem nagyon erdekel, nektek milyen gyogyszert irt ki az orvos a felborult hormonháztartásra? En Atkins-ezem mar majd fel eve, sikeresen, es napra pontosan kapom meg a menszt, csak azt vettem eszre, hogy nagyon gyenge.. Hallott mar valaki a zsalyatea fogyasztasarol, ami verzesserkento hatasu? Probaltatok mar?
2006. júl. 21. 20:59
Sajnos az Én esetemben nem a fogyózás miatt jött meg és maradt ki néha a menszeszem, hanem azért mert kimeritettem a testemet.Napi 16 óra munka.Mint utólag kiderült szívinfarktusom lett miatta.Jó nagy figyelmeztetést kaptam!Most az a dolgom, hogy tanuljak belőle.De biztos vagyok benne, hogy minden testre rákényszerített külső tényező befolyásolhatja a menszeszt!
2006. júl. 21. 16:25

Szia!Igaz,hogy èn csak nègy hònapig csinàltam az Atkinst,de azòta majdnem minden alkalommal 2 hetet kèsik a menszeszem.Most kezd helyreàlni amiòta nem fogyizok.

Pussz.Katesz.

2005. dec. 21. 10:11

JAj, ugy örültem hogy irtatok! Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat.

Na szoval, 27 éves vagyok, 160 cm magas, jelenleg 52 kiló, testtömegindexem 20,31, ez ideális. Ami a sulyomat illeti, jo 1 évvel ezelőtt volt egy kis sulyfeleslegem, igy elkezdtem Atkinsezni, ami nálam be is vált de nagyon! 58 kilóról sikerült lefogynom 51-re, a sulyomat azóta is tartom, persze baromira oda kell figyelnem mit eszek (nagyon-nagyon keves - szinte semmi - kenyer, süti, tészta, rizs, krumpli, előnyben zöldségek, husi, tojas, tejtermekek). Rendszeresen járok tornázni is fitness terembe. A ciklusom 1 éve nem működik rendesen, ez azóta van amióta elkezdtem atkinsezni :-(( NEm nagyon értem mi történhetett velem, hiszen csak 7 kilót fogytam. Persze voltam nőgyógyásznál, én is kaptam gyógyszert a fölborult hormonháztartásomra, de el vagyok keseredve, mivel azelőtt szinte ora pontosan meg szokott jönni a mensim... Ennyire tönkre tette volna a szervezetemet a diéta??

2005. dec. 20. 14:41

Beamini!

Mennyi a testtömeg indexed? ( testtömeg/testmagasság a négyzeten (m) ) Mennyi idős vagy? Voltál már nődokinál?

Jazmi

3. Jay (válaszként erre: 1. - Beamini)
2005. dec. 20. 13:08

Én gyógyszert szedek, de még így is össze-vissza jön meg, mióta Atkins-ezek. Gyógyszerszedés közben meg ilyenek. Azt mondta a doki lassítsam a fogyási tempót, mert összezavarodik a hormonháztartásom.

Ezenkívül nálam erősebb testmozgásra elkezd pötyögni, ezt is tapasztaltam párszor már a diéta alatt, mikor nem a szokásos tornát csináltam, hanem valami megeröltetőt.

2005. dec. 16. 14:38

Szia!!


Nekem e téren csak annyi tapasztalatom van, hogy anno amikor ész nélkül fogyóztam és talán napi 1000 kcal körül ettem akkor állt le a mensesem. De ehhez hozzá kell tenni, hogy nem megfelelő összetételben vittem be a tápanyagokat.

Nem kísérlezeztem hanem elmendtem dokihoz és ő úgy fogalmazta meg, hogy a szervezet vésztartalékra kapcsolt tehát az elemi élettani funkciókhoz továbbitotta a tápanyagokat, és a nemi működés ami nem életfontosságú elvett.

Első, nem vársz -e babát? Ez mindíg az első kérdés, másik megfelelő e a tápanyagbevitel? 3. Ne feszkózz ezen mert annál rosszabb. Egyenlőre ennyi, de milyen diétát csinálsz??

2005. dec. 16. 14:16
Sziasztok lanyok! MAr eleg regota olvasgatlak benneteket (sok hasznos infoval lettem gazdagabb, hala Nektek!!!) es most vegre es is raszantam magam hogy irjak nektek :-) MAr jo par honapja tartom az Atkins dietat, ami eredmenyesnek is bizonyult, viszont sajna teljesen elvesztettem a menstruaciomat :-(( A dieta megkezdese elott persze minden rendben volt velem... szoval teljesen tanacstalan vagyok.... Van koztetek valaki, aki tapasztalt hasonlokat a dieta alatt??? Nagyon-nagyon varom a tanacsaitokat!!!!!!!!!
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook