Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Menstruáció? fórum

Menstruáció? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. okt. 3. 08:41

Sziasztok! Nekem is a segítségetek, véleményetek kellene. 25 éves vagyok, 12 éves korom óta teljesen rendszeresen menstruálok, pár nap különbséggel. Az utóbbi pár hónapban a kb 28 napos periódus 32-33 naposra hosszabbodott. Mitől lehet ez?

Másrészt aug 30-án volt az utolsó, azóta nem jött meg, bár a hasam puffad, mintha meg akarna jönni, de ez így van kb egy hete és nem jött meg. A biztonság kedvéért csináltam terhességi tesztet is és ahogy számítottam is rá negatív. Akkor meg mi lehet? Ráadásul aug 23án voltam nőgyógyásznál kivizsgáláson, ultrahang is volt és mindent normálisnak talált.

112. nleknh
2010. szept. 12. 21:15

Mensturációs naptár progi:

Fontos: Előbb regisztrálni kell,aztán bírod csak le tölteni.

[link]

111. selyemfenyő (válaszként erre: 99. - Rituc)
2010. aug. 10. 22:39
Szia! Bocsi hogy belepofa vagyok, de amikor középiskolásba mentünk a barátnőmmel, kaptunk egy helyes kis szöszke szobatársat a koleszban. Nekünk úgy kb. 12 éves korunkra megjött, mi állandóan nyavajogtunk, görcsöltünk ,ezen a csajon meg csak csodálkoztunk, milyen kis hős. Nagyon elszégyelte magát, mondta h. sajna neki még nincs, na 14 és félévesen odaadtuk volna mind a kettőnkét. Asszem valahogy pont első félévi bizonyítványosztás után ő is elkezdett nyekeregni. Ez nem ciki. Nem vagyunk egyformák, van aki korán kezdi,korán befejezi és mindennek a fordítottja is igaz. Nyugodj meg, azért jó ha felkészülsz rá. Nekem mondjuk már nagyon elegem van 25 éve, és még sok van!
2010. aug. 10. 22:26

Nekem egyébként már hónapok óta nem jön meg,és pont ma voltunk anyummal nőgyógyásznál,és az az eredmény,hogy valami tüszők csak 4-5 mm-esek a normális 18-20 helyett,meg hogy nem termelek ,csak egyfajta hormont.:S

Azt mondta,hogy most nem kell semmit csinálni,de ha 16 éves koromig ez nem jön rendbe,akkor valamit már kell tenni.Meg azt vettem ki a szavaiból,hogy legrosszabb esetbe ebből meddőség is lehet.:S

109. 14195e2d3a (válaszként erre: 104. - Télanyu)
2010. aug. 10. 22:22

Sziaa Télanyu!!

Ez teljesen normális,nekem pl 11 évesen jött meg,de valakinek még korábban szokott.

Mindenkinél más az idő a saját biológiai órája szerint. Szóval ne aggódj.;)

2010. aug. 10. 18:38

Sziasztok!

Most valami Barnás folyás volt a bugyimban, ezért lecseréltem, és raktam be betétet. Most már az is olyan barnás folyadékos.

Nem tudom mi lehet ez, 12 éves vagyok, még nem menstruálok ( aszthiszem), de 2 éve van fehérfolyásom, és gyorsan megnőttem!!

most mi ez?

ja és fáj a hasam!!!%

107. s.o.s
2010. jan. 22. 08:58

Sziasztok!

En nagyon elvagyok keseredve,eddig napra pontossan megjott a menziszem.De ebbe a honapban megvolt nyolcadikan negy napig es most tegnap (21 en) megjott megint,szoval ebbe a honapba ketszer megjott,mi lehet ennek az oka esetleg ha volt valakinek ilyesmi kerem irja meg mert nagyon el vagyok keseredve.Koszonom elore is!

2010. jan. 8. 14:39
márminthogy ez a menstruáció? XD :S
2010. jan. 8. 14:38
és nekem inkább világos barna. ezaz? :S
2010. jan. 6. 16:09
12 éves leszek 3 hónap múlva, és azt hiszem megjött a menstruációm. Ez normális?
103. Tike79 (válaszként erre: 92. - 6c91d15a46)
2009. febr. 19. 10:54
Szia balli!Én is hasonló problémával küzdök.Fogamzásgátlót szedtem 4 évig /legalacsonyabb hormontartalmút/2éve abbahagytam mert az utolsó 1 évben a gyógyszer kb első szem és az utolsó bevételekor felfázási tüneteim lettek/sok pisi szuró fájdalom/Kivizsgáltak kitenyésztették:Semmit nem találtak.Abbahagytam a gyógyszert,a felfázásaim eltüntek.Lett egy cisztám és a mensim is az első 2napban kevés barnás valami,utána rendesen megjön és pontos.Normál a testsújom is.
2008. dec. 18. 22:13
Nekem ma jött meg...
2008. dec. 18. 10:17
2007 február óta nekem 18-19 naponta jön meg... eszem is a vasat rendesen...
2008. nov. 7. 14:25
Nekem már 10évesen megjött..:/ Elhihetitek hogy nem volt jó.. Főleg amikor strandra mentünk nyáron anyum barátnőével és a gyerekeivel...:/:/
99. Rituc (válaszként erre: 93. - Cikicuki)
2008. máj. 20. 15:13
Nem vagy egyedül,mert nekem se jött még meg:S 14 és fél vagyok rajtam kívűl már mindenkinek megvan,csak nekem nem és ez olyan szar xD:S Tiszta ciki hogy én vagyok ilyen szerencsétlen,mint egy rút kiskacsa XD :S
98. 7004ca251b (válaszként erre: 97. - Franc22)
2008. ápr. 30. 18:50
6hónapja?akkor talán egy jó nőgyógyász,szerintem...bár ha téged ne zavar...:)
97. Franc22 (válaszként erre: 95. - 7004ca251b)
2008. ápr. 30. 18:32
hát,akkor már 6hónapja tudná és látszatja nincs
96. pimpi3 (válaszként erre: 93. - Cikicuki)
2008. ápr. 30. 18:21

cikicuki!

Szerintem ne várd annyira a piroskát!:))

Mondjuk emlékszem ,én is nagyon vártam!Malydnem 14 éves voltam mikor elösször megjött!Nagyon cikinek éreztem,mert anyu egyböl ujságolta apunak!Ja és tölle kellett mindig pénzt kérnem betétre-tamponra!

A nagyobbik lányom viszont 11 éves és már majd1 éve menstruál!Nagyon fura volt,hogy az én gyerekem és ilyen nagy lett!Biztos anyudnak is fura lesz!Szerintem örülj neki,hogy akar róla beszélni veled!Ahogy hallom,nagyon sok szülö tabutémának veszi ezt is és a lányok azt se tudják mihez kezdjenek ha elkezdödik!És ha neked ez tényleg kinos anyud elött ezt probáld meg elmondani neki!Hogy megnyugodhasson,igérd meg szolsz ha valamire szükséged lesz!Biztosan megérti malyd!:))

Amugy ezt sürgetni tuti nem lehet!Malyd eljön ennek is az idelye és akkor visszasírod ezeket az idöket!Mondjuk ezzel vigasztalni gondolom nem tudlak!

puszka

95. 7004ca251b (válaszként erre: 94. - Franc22)
2008. ápr. 30. 17:43
a gólya biztos tudja,hogy mitől:D
2008. ápr. 30. 17:39
Nekem mostanában az nagyon kihagy, de hogy mitől az rejtély.
2008. ápr. 30. 15:29

Sziasztok!

13,5 éves vagyok.

Anyám folyton a mentruációról akar beszélni..de nekem ez olyan kellemetlen..pedig úgy beszélnék...

Még nincsen meg nekem az osztályomban szinte már mindenkinek megvan...

Furán hangzik, de én már azt akarom, hogy "nagylány" legyek... Olyan ciki, hogy ilyen fejletlen vagyok....

ráadásul 1 hónap múlva megyünk külföldre táborba, és félek, hogy senki nem akar majd velem fürödni, mert az túl "ciki", én mert hogy még nincs meg...

ráadásul nem is hazudhatom azt hogy már megvan mert abszoút fejletlen vagyok...nah jó... talán 1 pingpong nagyságú mellem van...de az osztályban a lányoknak meg kb focilabda nagyságú...

mondjuk azon a bizonyos helyen már elkeztem hajasbabásodni, de akkor issh!!!

mondjatok valamit!!

mit tegyek..?

nem lehet valami trükkel "elhozatni a télapót"??

várom tanácsotokat:

Lenke

2008. jan. 13. 22:23

Sziasztok!

Nekem is a fogamzasgatlo abbahagyasa tette tonkre a ciklusomat. illetve azzal minden rendben, mert minden honapban megjon +/- 1 het elteressel. Viszont elotte 3-5 napig barnas folyas es pecsetlo verzesem van. Dokinal voltam. Megvizsgalt. Hormonvizsgalat volt es hasi es huvelyi ultrahang. Ez van. Nem tudott segiteni. Ezzel kell egyutt elnem. Vagy irt volna fel fogamzasgatlot, de inkabb nem kertem. Az elozo is nagy bajt csinalt, nem akartam meg jobban tetezni. Talan, ha lefogynek, az segitene. Ezert most kemenyen dietazom. :)

2008. jan. 13. 22:00
Sziasztok! Nem tudom mi az oka, én anyukámmal nem szoktam a mensiről beszélni. A barátnőimmel nyíltan beszélünk a témáról, de anyukám elég zárkózott e téren. Ez baj? Lányos anyukaként mikor beszélgetnétek először erről a témáról gyermeketekkel?
2008. jan. 6. 18:56
a gyógyszer szedése előtt teljesen normális volt a ciklusom, most lassan 8 hónappal a befejezése után még mindig nem állt vissza:(
2008. jan. 6. 18:52
Nekem lassan 3év nincs és remélhatőleg még 2évig nem is lessz. De szívessen bevállalom a 3. gyereket is- persze nem a menszesz kimaradása miatt. De nagyon jó, hogy nincs
2008. jan. 6. 18:16
A lenyeg ,hogy minden honapban megjon,es tisztul a testunk.
87. Icus
2007. nov. 15. 12:04
Nekem azt mondta a nőgyógyászom 3-5 hét (21-35) nap ez a normális ciklus.
2007. nov. 15. 11:04

Sziasztok!


Én csak annyiban szeretnék ehhez a témához szólni, hogy nem toom miért aggódtok, mert jó a ciklus időtök.

Onnan toom, hogy én is meg voltam ilyedve, hogy te jó ég mi bajom lehet hogy egyszer 16, 20, 18 21,.....stb.így jött meg nekem is és ezáltal csináltam ciklusrendszert és mikor mentem a dokihoz akkor kinyomtattam és elvittem neki és erre ő azt mondta, hogy normális.úgyhogy szerintem megnyugodhattok, de ha vki nem hiszi akkor találgatás helyett menjen el a dokiához és ő el fogja ezt pontossamn mondani.


Sziasztok

85. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 82. - Mongi)
2007. nov. 14. 21:07
Ez szerintem normalis, ne aggodj. Tabi nelkul az enyem is pont ugyanilyen.
84. zselé (válaszként erre: 83. - Mongi)
2007. nov. 14. 21:02
Neeeem! Ez teljesen normális! Ami már kicsit sok az a 35-36napon túli menstruációs ciklus! A tiéd teljesen rendben van, sokan örülnének ha ilyen lenne.:)
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook