Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire szóltok bele a párotok életébe? fórum

Mennyire szóltok bele a párotok életébe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. dec. 20. 15:32
Ámen:-))
49. da5acc16b1 (válaszként erre: 46. - Judita79)
2008. dec. 20. 15:32
Igen, de én eleve olyan férfira vágyom aki nem miattam korlátozná magát meg sunyiban menne, hanem nincsenek is akkora volumenű igényei...na nehogymár ne tudjuk együtt jól érezni magunkat, nem kell mindig szórakázni, nem hal bele a Zember ;D
48. jpne (válaszként erre: 37. - 3a92f8d690)
2008. dec. 20. 15:30

Szerintem az a boldog kapcsolat és család, ahol a férfi és a nő a legjobban a másik mellett érzi jól magát. Amikor mindkettő minden vágya az, hogy hazamehessen, leülhessen vacsizni a kis családjával, maghallgassák a napi történteket, játszanak a gyerekekkel és ágyba bújjanak.

Ilyenkor olyan jó érezni, hogy fontos vagyok, hogy semmi nem számít csak mi így négyen. Mikor nem kell azon aggódni, hogy hol van, hova mehetett, mit csinál. Az első alkalommal mikor nem hazajön, hanem elmegy valahova meginni egy sört, tudni fogom, hogy már nem én vagyok az első. De a házasságunk 12 éve töretlen és mindent megteszünk azért, hogy a másik boldog legyen velünk minden nap. A házasságunkban ettől függetlenül szabadon élünk úgy, hogy ha válásra kerülne a sor, azonnal tudnánk milyen tulajdon kié, még az anyagiak is felesben mennek minden hónapban. Semmi nem köt minket úgy össze, hogy amiatt ne mehetne el a másik ha akar. Mindkettőnknek lenne hova mennie és saját anyagi biztonság áll mögöttünk. Ezért minden nap tenni kell és teszünk a másikért, mert tudjuk nem lenne akadálya a szétválásnak. Olyan mintha minden nap randiznánk.

47. da5acc16b1 (válaszként erre: 45. - Spinneli)
2008. dec. 20. 15:30

Igen :) Ez igaz :)

Nálam csak az működhet aki szép kis családias othhoni férfiú, és kultúráltan szórakozgat...és persze én is ilyen vagyok :)

A lényeg, hogy akárki akárhogy csinálja, boldog legyen mind a 2 és ha vannak, a gyerekek is :)

46. Judita79 (válaszként erre: 44. - Da5acc16b1)
2008. dec. 20. 15:30

hát igen, ezt nem is vitatom! Valószínűleg, nem egyformák az igényeitek, amik később is ellentétekhez vezetnek! ez már más kérdés!

Mi az előző pasimmal pont így voltunk! Ő nem vágyott sehová, másfajta zenét is szeretett, szóval totál mások voltunk! ja és nem engedett sehová....

vége az lett, sunyiban jártam, muszáj volt így megoldani! Az összes haverja falazott ha véletlenül összefutottunk!

Ezért nem jó a korlátozás, mert sunnyogáshoz vezet mindkét oldalról! alapvetően nem lehet senkinek korlátot állítani, mert átlépi!

ha meg nem megy, akkor lehet nem szereted annyira, vagy fordítva.... nehéz kérdés ez és bonyolult, nem lehet igazán jó tanácsot adni! Kitartás, és használd a női mivoltodat, intuíció, fifika, és sasszem! ezek mindig segítenek, hogy mit tegyél :DDDDD

45. spinneli (válaszként erre: 43. - Da5acc16b1)
2008. dec. 20. 15:25

én nem fogalmaznék ilyen sarkosan...annyira komplexek tudnak lenni a párkapcsolatok (is).

Ami az egyiknél működik, a másiknál nem...

44. da5acc16b1 (válaszként erre: 42. - Judita79)
2008. dec. 20. 15:25
Na igen, de nem muszáj nekem azzal az emberrel együtt lenni aki nem felel meg, mert van olyan is, aki nem vágyik feszt bulizni.
43. da5acc16b1 (válaszként erre: 39. - Spinneli)
2008. dec. 20. 15:24

Ez a lényeg, hogy így érzed.

Bár, hozzáteszem, én magamról úgy tudtam, előbb lőném magam főbe, minthogy ránézzek másra, és a párom is biztos volt ebben anno, én mégis akkoriban összejöttem mással. Azért, mert nem volt jó az összetartozás. Ahol túl nagy a szabadság, ott nincs összetartás.

2008. dec. 20. 15:22

sziasztok!


tökéletesen egyetértek Spinnelivel! Gáz az ha a megcsalást a korlátozás akadályozza! Arról nem beszélve hogy ha valaki meg akar csalni úgyis megteszi! még az is akiről soha az életben nem gondolnád! Nincs értelem a korlátozásoknak! TAPASZTALAT!!!!

mondjuk én soha egyik pasimat sem korlátoztam, nem a tulajdonunk egyik sem, és egyszerűen nem tehetjük meg! Aki szereti a másikat, tudja hol a helye, és nem is fog megcsalni, ha nélkülünk megy is valahová, aki meg nem szeret, vagy csapodár, annak mindegy mennyire korlátozod, mert a megcsalás megoldják! olyan ez mint az alkoholizmus, aki inni akar iszik!!!!


J

41. spinneli (válaszként erre: 38. - Da5acc16b1)
2008. dec. 20. 15:22
szerintem az a jó, ha közel azonosak a kimozdulási igények.
40. da5acc16b1 (válaszként erre: 34. - Virág47)
2008. dec. 20. 15:22
Teljesen egyetértek veled!!!
39. spinneli (válaszként erre: 36. - Da5acc16b1)
2008. dec. 20. 15:21

ennek a kifejezésére nem az elengedés az egyetlen fórum.

plusz én biztosra veszem, hogy soha nem csalnának meg, és viszont.

ennél jóval nagyobb tiszteletben tartjuk egymást.

38. da5acc16b1 (válaszként erre: 32. - Spinneli)
2008. dec. 20. 15:21

Gáz, ha egy férfi mindig el akar menni otthonról és ez még természetes is. Hogy érzi akkor magát otthon? Ez nem rád vonatkozik, hanem általában.

Nem létszükséglet elmenni otthonról...

37. 3a92f8d690 (válaszként erre: 29. - Jpne)
2008. dec. 20. 15:20
Mi is színte így élünk!!!!
36. da5acc16b1 (válaszként erre: 30. - Spinneli)
2008. dec. 20. 15:19
Cáfolom. Ne haragudj, de akármilyen biztos egy párkapcsolat, és akármennyire jól működik, sokkal nagyobb az esélye a megcsalásnak mint ott, ahol érzi egy férfi, hogy féltik, és, hogy fontos.
2008. dec. 20. 15:19
Én nem hiszem hogy korlátoznám a párom, nyáron elmehetett a barátaival a Balatonra 4 napra, elmegy velük sörözni is, de általában mindig úgy szervezi a bulikat, hogy együtt lehessünk.
2008. dec. 20. 15:18

Hát ha kanbulit csinálnak a srácok, akkor -egyefene- csinálják, de ha nők is vannak a bulin, akkor nekem is ott a helyem! Nélkülem ne bulizzon a párom! :)


Nálunk otthon mindenkinek megvan a maga hobbija, amibe nem szólunk bele, mikor ki mit csinál és hogyan. Például nekem a net, a számítógépes játékok és az olvasás a hobbim. A férjemnek a szintetizátoron való zenélés a hobbija, és van egy haverja, akivel együtt szokott zenélni nálunk. Nem szólunk bele egymás hobbijába, mert ezek a hobbik mindkettőnknek a szabadságot jelentik.


Vállalati buli: mindenki szórakozhat kedvére, de azért este 8-ra mindenkinek otthon a helye. Végülis párkapcsolatban élünk egymással, és vannak "ősi" íratlan szabályok, amit minden félenk be kell tartani a párkapcsolatban.


Ha valaki meg akarja csalni a másikat, akkor is meg tudja tenni, ha a párja a közvetlen a nyomában van. Tehát meg kell bíznunk egymásban, kölönben nem működik a párkapcsolat. Ha valaki nem bízik a másikban, ott baj van, és sokszor nem is alaptalan a bizalmatlanság.


Sajnos, nincs biztos recept, mert ahány ember és ahány emberi kapcsolat van, annyi probléma, és anyi megoldás is van. Rá kell érezni a dolgokra, és a megoldásokra is.

2008. dec. 20. 15:18
De nem csak bebeszélitek magatoknak????ezt a megcsalás izét???volt olyan hogy régesrégen egy helyen szórakoztunk és mással flörtöltünk nagyon izgis volt sőt láttam más csajjal smacizni imádtam nézni őket!!de ez régen volt!!
32. spinneli (válaszként erre: 23. - Da5acc16b1)
2008. dec. 20. 15:18

nekem ez nem fér bele.

megbeszéljük, hogy hova megy, megyünk, de nem engedélyezzük egymásnak.

ki is röhögném, meg ő is engem ha meg akarnám szabni mit csinálhat és mit nem.

31. da5acc16b1 (válaszként erre: 29. - Jpne)
2008. dec. 20. 15:18
:) Ez így nagyon jó :)
30. spinneli (válaszként erre: 22. - Anyuca66)
2008. dec. 20. 15:17

egyes férfiaknál biztosan.

viszont enyhén szólva szar lehet az a látszatkapcsolat ahol a megcsalást egyedül a korlátozás akadályozza.

29. jpne
2008. dec. 20. 15:17

Mi nem szólunk bele egymás életébe. Mindenki odamegy ahova szeretne.

Az egy másik dolog, hogy egyikünk sem megy soha el szórakozni a másik nélkül, sőt a gyerekek nélkül sem. Még vacsorázni sem. Mi így vagyunk egyek négyen. Valahogy nincs vágyunk arra, hogy elmenjünk a család többi tagja nélkül. Egymással érezzük jól magunkat és a közös barátainkkal és azok gyerekeivel. Mindenhova így megyünk 9-en. A munkahelyem bulijairól is mindig kimentettem magam, hogy hazamehessek a családomhoz, vagyok eleget a munkatársaimmal. A férjem a saját vállalkozásunkban dolgozik és alig várja, hogy hazajöjjön. Horgászni jár sokat az említett másik család férfitagjával és tavasztól őszig mi, többiek is velük megyünk. Piknikezünk, sütögetünk, sátrazunk. Télen pedig folyamatosan telefonálgatunk, levelezünk.

28. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 26. - Anyuca66)
2008. dec. 20. 15:16
Akkor talán beszéld meg vele
27. da5acc16b1 (válaszként erre: 22. - Anyuca66)
2008. dec. 20. 15:16

anyuca mi teljesen együtt gondolkodunk :)

Szerintem a megcsalás első lépcsőfoka az, ha egy férfi ránéz egy másik nőre :D

26. anyuca66 (válaszként erre: 17. - 2bd4f10c49)
2008. dec. 20. 15:15
Igen ez is igaz! De ha kicsit is azt érzed van valam gáz....
2008. dec. 20. 15:15
Azén páromnak nem jár kocsmázni csak a sajátba mivel van egy vendéglőnk:-))én is ott dolgoztam mielőtt meg nem született a fiunk!nagyon jó volt vele dolgozni
24. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 22. - Anyuca66)
2008. dec. 20. 15:15

És ha nem engeded el akkor ?

Talán otthonmarad?Áh :(

Nézd akkor keres magának más alibit, vagy más időponot, ha nincs bizalom megette a fene

23. da5acc16b1 (válaszként erre: 19. - Spinneli)
2008. dec. 20. 15:15

Igen, ez igaz. Attól függ...ha bulizni akar, kérjen engedélyt, de persze nem úgy, mint egy rabszolga.

Ha meg csak szabadidős tevékenység, akkor érdeklődjön :)

22. anyuca66 (válaszként erre: 12. - Spinneli)
2008. dec. 20. 15:13
Nem de nagyobb az esély! És ha el akar gyakran menni a kollégákkal, ott inkább csaj van a láthatáron! Általába ez az alibi: Kollégákkal leszek!
21. da5acc16b1 (válaszként erre: 16. - Anyuca66)
2008. dec. 20. 15:13
Én pl. ki sem kapcsolódok. Nagyon jól kielégít engem az otthon. Az, hogy szilveszterkor elmenjek, az elképzelhetetlen. Soha nem hagynám ott a családom, nem tudnám magam jól érezni.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook