Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire ok? fórum

Mennyire ok? (beszélgetős fórum)


2023. jún. 14. 06:24

Én (apu) rendszeresen felkeltem a babához munka mellett is. Nyilván azokban az időkben nem én voltam a leghatékonyabb a munkában. :D


Na, ez most csak úgy eszembe jutott. Topikindító anyuka kicsit frusztrált, úgy látom. Remélem, kommunikál még a férjével...

26. Sirga (válaszként erre: 8. - Charlize)
2023. jún. 11. 08:18
Egyetértek. :)
25. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 22:49
Teljesen ok. Igen te eteted, egy 7 hónapos babàt még szoptatni kellene, és te kelsz fel hozzà, mert nem neked kell minden nap koràn reggel munkàba rohanni, hanem az apànak. Miért lenne baj, hogy otthon hagy a sajàt babàddal kettesben? Ha valamelyikőtök beteg lenne, vagy fogyatékos, akkor baj lenne, de egy felnőtt , egészséges nő csak kibír egy fél éjszakàt a férje nélkül. Valaki írta, hogy ha neked ez megterhelő kérj segítséget, igaza van.
24. Főnix3 (válaszként erre: 23. - Bichi)
2023. jún. 10. 14:57

Általánosságban sem szeretem, hogy emberek kiforgatják mások szavait. Elolvasnak valamit, amiből csak egy dolgot szűrnek le.

Rálépnék a tökére, ha minden héten bulizna...

Jupííí! És mi jött le?

Rálépnék a tökére, ha bulizna.. Ne forgassa ki senki a szavaim, te se!

Ideális család? Az van nekem. Nekünk ideális! :)

Mindketten teszünk a kapcsolatért,minden nap! Együtt, egymásért!Ez mindenkinek mást jelent, mert nem vágyunk egyformák .

Ha elmesélem hogy élünk, az emberek 80%-a azt mondja megbolondulna,ha 24 órából 24 órát kellene együtt lenni. Mi nem. Így van ez jól! Az Fi, lehet nem olyan, mint te vagy én..., de megértőbbnek kellene lenni, hisz neki most ez nem annyira kellemes!

Normális? Utálom ezt a szót, mert mindenkinek más a normális. :)

Én sem vagyok normális, ettől érzem magam normálisnak. :P

23. Bichi (válaszként erre: 22. - Főnix3)
2023. jún. 10. 12:23

Nem értem, ezt miért vetted ennyire magadra, általánosításban írta.

Egyébként meg, amikor az ember kiválasztja a gyereke apját, azért azt már tudni, hogy vélhetően hetente bulizni fog a drága.

Én mondjuk úgy gondolom, hogy OK, hogy a család az ideális, de egy nő magának szül, hiszen bármilyen idilli kapcsolat is van, simán lehet, hogy 1-2 év múlva már rég nem így van. Mondom ezt úgy, hogy 30 éve a férjemmel élünk, és szeretjük egymást, de még így sem biztos, hogy ez örökre így marad...

22. Főnix3 (válaszként erre: 21. - Bichi)
2023. jún. 10. 11:09

Mint írtam a heti bulizással lenne a gondom.

Olyan szép, hogy ennyire megértőek vagytok egyébként. :)

Ha korábban olvastál, akkor olvashattad, hogy én sem szabályoztam a férjem, ő is ment legénybúcsúra, haverokkal hétvégi iszogatásra,egyéb programokra,soha nem szóltam, de ha már rendszeres lett volna, tuti a tökére léptem volna,hisz a gyereket nem magamnak szültem.

Viszont ő maga döntött úgy, hogy nélkülem már nem akar sehova elmenni, pedig nyösztettem, hogy menjen, mert nem akarom, hogy azt gondolják én tartom otthon "fogva".

Szélsőséges gondolkodásokat nem szeretem!

21. Bichi (válaszként erre: 16. - Főnix3)
2023. jún. 10. 11:02

Ez kicsit olyan, mint a dögöljön meg a szomszéd lova is. Azért mert anya otthon van, miért ne mehetne el a férje.

Sosem gondolkoztam így, de ha 7 hónap után nem mehet el a férj egy jót bulizni, azzal a feleséggel nem lenne csoda, ha nem akarna együtt lenni.

Náunk oda és akkor ment, és megy ma is, amikor és amennyit akart, igaz mindig nagyon cukin megkérdezi. Szerintem a legrosszabb feleséghozzáállás, hogy a pasi nem mehet sehova, mert akkor itthon maradok....

20. Főnix3 (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2023. jún. 10. 08:56
Igen, ha ez oda vissza működött, az nagyon jó, de nem hiszem, hogy az FI is így él. Szerintem szegényen a bezártság dolgozik.
2023. jún. 10. 08:53
Ha valakinek már van gyereke, az tudja, hogy milyen kimerítő egy,két,három gyerekkel otthon . Sok anyukának a gyerek a társasága egész héten. Sok anyukát frusztrálttá tesz, hogy az élete gyökeresen megváltozott. Végre együtt tölthetnék a napot a férjjel,de hagyni kell pihenni, hisz fáradt. Én is úgy érezném, hogy elveszik tőlem az időt. Viszont alkalmanként valóban belefér. :)
18. andi6020 (válaszként erre: 16. - Főnix3)
2023. jún. 10. 08:52
Nálunk bizony volt kimenő, igény szerint, természetesen mindkettőnknek.
17. simple
2023. jún. 10. 08:47
Teljesen ok. Miért ne lenne az? Sosem értettem ezt, mikor valaki be akarja korlátozni a másikat, menjen csak ahova, és amikor szeretne. Nálunk mondjuk ez oda vissza működik, megbeszéljük, ki mikor hova megy, és addig a másik viszi az itthoni dolgokat. De mi heteket is elmegyünk egymás nélkül, és teljesen rendben van ez.
16. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2023. jún. 10. 08:40

Hetente eljárni bulizni, iszogatni? Az azért túlzás. Nagy az inger küszöböm, de hetente eljárna a férjem, mehetne is a pitsába. :)

Nem egyedül dönt az ember a gyerekről általában,és nem csak egy anyának jár kisebb lemondással az élete.

2023. jún. 10. 08:28
Amúgy minden rendben köztetek? Úgy érzem, eleve neheztelsz rá. Ha mindenből annyira kiveszi a részét, amennyire te szeretnéd, akkor belefér, hogy néha lazítson. Nem hiszem, hogy egy nap kihagyás miatt vagy dühös.
14. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 08:25

Teljesen ok.

Miért, mit kellene csinálnia? 0-24-ben otthon lenni veled és a gyerekkel?

Te otthon vagy a babával, gondolom apuka eljár dolgozni.

Ennyi férjen már bele.

Megérteném a felháborodásodat, ha hetente háromszor bulizna.

13. Amaunet (válaszként erre: 5. - Burrit0)
2023. jún. 10. 07:47
És ezt miért nekem írod?
12. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 07:19
Megbeszélés kérdése. Ha néha neked is biztosítva van egy-egy kedvedre való eltáv, semmi gond nincs vele.
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 06:44
Teljesen rendben van. Akár hetente is.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 06:32

Teljesen rendben van, ha szellemileg és testileg ép vagy.

Este lefekteted a gyereket és olvasol, tévézel, vagy alszol.

Magánéletének is kellene lenni mindkettőtöknek.

A gyereketek apja mennyire kellemetlenül érezné magát, ha azt kellene mondani a munkahelyén (nem tudom milyen búcsú), hogy - bocsi, a gyerekre kell vigyáznom, nem mehetek, erre az egy alkalomra sem!- azért 1 alkalom nem életszerű.

Ha nem vagy alkalmas 1 éjszakát a babátokkal egyedül tölteni, mert megvisel, az nagy baj.

Akkor valami segítséget kellene kérned.

9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 03:58
Ugyan már🙄
8. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 03:40

Ha 7 hónap után egyszer elmegy egy ilyenre, nincs gáz, teljesen belefér.

Ha hetente jár ilyenekre, na az gáz.

7. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 02:47
Barki, barmikor lehetett elhagyott. Es beszeltel mar errol masnak?
6. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 02:45
Ha kell segisteg, hivj!
5. Burrit0 (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2023. jún. 10. 02:43

Az en szuleim elete megvaltozott, ahogy megszulettunk.


40+ eve egyutt vannak, es nem egy szaros peluson vagy gorbe hetvegen mult.


En apam fele bolognaise-t fozni akkor tanultam meg, amig anyam arrebb volt. Pl az egyetemen usz szakon.

4. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 02:33

Nekem gyerekem nincs, es nem is lesz, de a velemenyem: hadd menjen! Ha meg te mennel, o legyen otthon! Igy fair.


Nekem a kicsi tesomra kellett vigyazni gyerekkent, meg a masikra, a tesom gyerekeit is felvigyaztam.


Az unokahugomat egyszer meg tudtam voltna taposni, mert reggel hivtak, gyere at, ripsz-ropsz. Anyam helyetteseiteni ment, en meg helyettem ot. Es epp abban a korban volt, hogy mindenkit utalt, aki nem az anyja. mar kezdett kommunikalni, de inkabb bogott. En meg "rideg" vagyok. A hugom is csak a tobbiekkel hisztizett, velem beszelt.


Ez a qrva kolyok, aki egy arany tunder 2 oran keresztul uvoltott a kepembe, amig ki nem faradt. Es en olyan masnapos voltam mindentol! A volt ferjremmel a padlon aludtunk a nappaliban, mikor hivtak a szsbadnapomon.


Gyereket akartal, akkor van szabadnap, ha a masik viszi.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 02:06

Te mit szeretnél? Ne menjen sehova és tüsténkedjen a baba körül, végezze a háztartási munkákat? De dolgozni is eljárjon! És be ne menjen a fiukkal egy sörre sehova!


Vagy mennél te is a gyerekkel a búcsubuliba?

Vagy te mennél és az apuka maradjon otthon a babával?


Ha bulikázós életet szeretnél, akkor nem kellett volna még apukát fogni.

2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 01:27

Az élet sokszor igazságtalan!

Ne legyél házisárkány, ha nem tetszik, adj neki hangot, de ne számon kérően.

Az én férjem is elment egy két programra, de nem csinált belőle rendszert, ahová tudtam, mentem én is! A gyerekre közösen felváltva keltünk.

Ne hagyd a féltékenységet, irigységet előtörni, mert szakadék lesz köztetek! Szeresd, élvezd az együttlétet, ezzel akaratlanul is imádni fog! Az én férjem már sehova nem akar nélkülem menni, pedig soha nem kértem! Ennek már 11 éve. Pedig küldtem is, hogy menjen, nyugodtan, mert éppen nekem nem hiányzott a haverjai ökörségei!

2023. jún. 10. 01:05
Szerintetek mennyire ok az, hogy egy 7 hónapos csecssmő mellett az apa otthon hagyja az anyát és lányát, hogy részt vegyen egy búcsúbulin, ahol hajnali 3 ig ott tartózkodik? Én etetem, én kelek fel, ő pihen másnap, alszik ameddig tud. Nem tartom fairnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook