Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire normális, ha a párom párszor nélkülem megy el kirándulni 5-7 napra? fórum

Mennyire normális, ha a párom párszor nélkülem megy el kirándulni 5-7 napra? (beszélgetős fórum)


26. Amaunet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 20:24

"Én személy szerint a párom nélkül nem mennék sehova..."


Miért nem? Neked nincsenek barátaid? Nincs olyan rendezvény ami érdekelne? Nem kell ám az asszony szoknyájára ragadni csak mert egy pár vagytok.

Főleg, ha nem éltek egy háztartásban...

Csinálj magadnak programot, ne gubózzál be!

25. Sirga
2023. jan. 31. 16:54

Én nem venném jó néven. Viszont a Párom se menne nélkülem. Ilyen szempontból tökéletes a párosunk. :) Nagyjából, mint előttem Főnix írta: meglehetős szimbiózisban élünk, és ez nekünk jó. Más véleménye meg kevéssé érdekel.

Kedves FI! A kommunikáció fontos: beszéld meg vele, ha Téged zavar!

24. timycat (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 15:08

Kikből áll a baráti köre? Csak nők? Vagy fiúk-lányok vegyesen, ha igen ők egymással milyen viszonyban vannak?

Csak nők közé te mennél egyedül pasiként?


Párod nélkül nem mennél sehova? Van egyáltalán a párodon kívül más akivel menni tudnál bárhova is?

2023. jan. 31. 14:39
Teljesen normális. Mindenkinek jót tesz a párja nélkül néhány nap csak a barátokkal, barátnőkkel. Igen, lehet akár egy hét is. Tedd te is.
2023. jan. 31. 14:28
Azonnal elválnék tölle.Kitudja kivel találkozgat abban a pár napban meg mit csinál.Én megcsalásra gyanakodnék.de én biztos nem maradnék vele,ezen nem is gondolkodnék egy percet sem
21. Soufflet (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 14:05
Es te kerdezted valaha, hogy mehetnel-e.
20. Kótyomfity (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 10:34
Így, hogy még meg se nagyon kérdez, igazából be se von gáz. Mármint érthető, hogy neked rosszul esik, nekem is rosszul esne. Abból, hogy téged ez zavar arra következtetek hogy neked lenne kedved velük tartani, nyitott lennél a közös programokra. Ezt jelezted már neki?
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2023. jan. 31. 10:32

Én Férfi vagyok ő Nő. Ő előtte is járt el néha.

Kicsit bevont a baráti körébe, de sose kérdezi meg el- e mennék velük kirándulni.


Én személy szerint a párom nélkül nem mennék sehova...

18. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 31. 07:11

Együtt vagytok az mit jelent? Együtt éltek?

Mennyire vont be a baráti társaságába? Nem tudjuk nő vagy férfi vagy. Ez a társaság kifejezetten női/férfi?

Ha ezek a kiruccanások korábban is jellemzőek voltak, akkor teljesen normális.

Ha ezt már veled élve vált szokássá, akkor gondoskodj magadnak ezekre a napokra programokról. Mondjuk a saját baráti köröddel.

17. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 22:27

Jelentős lenne a kérdés szempontjából, hogy te is szeretnél-e menni, és nem mehetsz? Mert ebben az esetben nem normális.

Maga az, hogy elmegy, abban semmi nincs, én pl. kimondottan élvezem ha van pár napom magamra :D

16. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 21:40
Miért ne mehetne? Az én párom is eljár a barátjával. Utoljára egy hétig goa fesztiválon voltak. Engem nem érdekel én nem megyek. Évente többször is elutazik Irországba az öccséhez több hetekre. Én is voltam vele egyszer, pont elég is volt. :)
15. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 21:34
Zavar? Miért? Ő tudja, hogy zavar?
2023. jan. 30. 21:34

Az èn házasságomba nem fér bele! Közös programokat szervezünk, közös élményeket gyűjtünk! Nélkülem sehova nem szeretne menni, és én sem megyek nélküle sehova! Fantasztikusan érezzük magunkat együtt bárhol, bármikor!

Ez nekünk normális, másnak ez nem elfogadott, nem normális, de nem érdekel egyikünket sem! A barátaink elfogadták! 🤷🏻‍♀️

Más megbolondulna , ha annyi időt töltene a társával, mint mi egymással! 🤣🤣🤣

Nem azt kell nézni ki szerint normális/elfogadható vagy sem, hanem, hogy neked belefér a kapcsolatba és elfogadható e! Ha nem tetszik neked a helyzet, keressetek kompromisszumot!

2023. jan. 30. 21:29

Attol fugg, hogy ez neked/tek mennyire van rendben.


Te szeretnel menni, de nem hiv? Ha igy van, miert nem hív?


Vagy nem szeretnel menni, mert ez pl pasis program, horgaszat, ami nem erdekel?

12. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 21:26

Teljesen normális.


Persze ha együtt is mentek ide-oda és természetesen ha van rá igényed.

2023. jan. 30. 21:12
Teljesen normális, hogy elmegy, miért ne menne?
10. Soufflet (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. jan. 30. 21:09
Az en otthoni dragam a paintballtol a hadseregig ment. Ehhez kepest....
9. Soufflet (válaszként erre: 7. - Channa*)
2023. jan. 30. 21:06

A regi szomszeduk egy golyo volt, akitol azt nezned ki, hogy az elso arnyekban megpihen, vagy befullad a harmadik lepcso utan.

Az volt a hobbija, hogy emlekvasutakhoz jart, es a profi turazok szemedben ihaj mennyiseget legyalogolt 2-3-4 napig. Kitalalta, hogy atmegy egy erdon, fogott egy iranytut, es atment.

8. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 20:58

En orulnek, hogy van kivel, es nem akar elcibalni.

Neked nincs senkid erre az idore?

2023. jan. 30. 20:56

Én nem teljesen értem.

3-4 alkalommal 5-7 napra?


Azaz, negyedévente elmegy 5-7 napra a haverokkal kirándulni?


Ez nem kirándulás, hanem üdülés.


Vagy 1 év alatt 5-7 napot kirándul a haverokkal?

2023. jan. 30. 20:50
Teljesen normális.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 30. 20:47
Teljesen normális.
2023. jan. 30. 20:44
Amennyire normálisnak érzed, amiben megállapodtatok, illetve megengedi, hogy megtedd, ha te szeretnél ennyit tölteni a barátaiddal?
2023. jan. 30. 20:34
Nem hívott? Jóban vagy a baráti körével?
2023. jan. 30. 20:31
Ha téged zavar,az a lényeg,ne azzal foglalkozz mások mit mondanak.
2023. jan. 30. 20:23
Több mint egy éve vagyunk együtt. Évente 3-4x elmegy kirándulni a baráti társaságával.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook