Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire működhet így? fórum

Mennyire működhet így? (beszélgetős fórum)


1 2 3
46. SadieXx (válaszként erre: 44. - Idhikai)
2020. nov. 2. 11:22
Igen, a neten. Nem hiszem, hogy az bármilyen kapcsolati státusz...
2020. nov. 2. 11:21

Szerintem elkezdek a helyzetünkről egy Hoxa-naplót vezetni, talán jobban átlátható lesz számomra is, és én is rendezem a gondolataim.

A belső hangom vagy paranoid, vagy érzi, hogy ez nem az én világom. Eddig nem sokszor csapott be.

44. Idhikai (válaszként erre: 41. - SadieXx)
2020. nov. 2. 11:21

Bocs, igazad van, a másikkal csak "dumáltatok".

Egyébként mindegy, te már eldöntötted...

43. SadieXx (válaszként erre: 37. - Mézes-Krémes)
2020. nov. 2. 11:18

Köszönöm a soraid.

22 éves vagyok, ő 31. Már nem gyerek, ami azt illeti...

42. SadieXx (válaszként erre: 39. - Mézes-Krémes)
2020. nov. 2. 11:16

22 éves vagyok.


Tisztában vagyok vele, hogy ez mennyire súlyos kérdés, de ilyen emberrel természetesen nem tervezem leélni az életem (egyébként köszönöm, ebbe pillanatnyilag bele sem gondoltam, ezért is jó, hogy emlékeztettek). Egyelőre elvagyunk, jól érezzük magunkat, de nem tervezek belemenni egy függő élettársi viszonyba. Tudom, ha együtt élnénk és gyűrnénk az életet, más lenne, de jelenleg nincs semmi, amivel befolyásolni lehetne.

41. SadieXx (válaszként erre: 40. - Idhikai)
2020. nov. 2. 11:14

Rosszul számolod, eddig egy férfi, akivel voltam sem használt szert, egyedül ő.


Önértékelési gondjai pedig nem hiszem, hogy csak nekem vannak...

40. Idhikai (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. nov. 2. 11:12

Ha jól számolom, rövidke idő alatt két drogos pasid volt.

Elég súlyos önértékelési problémáid lehetnek, illetve a soraidból úgy tűnik, vannak is.

Próbáld rendbe szedni magad pasi nélkül, mert amire épp készülsz, arra simán rámehet az életed!

39. Mézes-Krémes (válaszként erre: 35. - SadieXx)
2020. nov. 2. 11:04
De, nagyon naív vagy szerintem. :) Hány éves vagy? Nem gondolom, hogy ez a srác rossz ember lenne. Lehet, hogy egy tök intelligens és értékes ember. Ettől függetlenül akivel időt töltesz, akivel éled az életed az hatással van rád. És ő is hatással lesz, akarva akaratlan is. Nem olcsó buli ám cuccot tolni, és ha már együtt éltek, akkor majd az árát te is fizetni fogod, hidd csak el. Vagy rohadt mód szenvedni fogsz az ő szenvedélyétől, vagy idővel valahogy természetessé válik számodra amit csinál, és hozzá fogsz nyúlni te is.
38. Mézes-Krémes (válaszként erre: 36. - SadieXx)
2020. nov. 2. 11:01
Szerinted akik idáig jutnak azok tervezik? Mit gondolsz?
37. Mézes-Krémes (válaszként erre: 24. - SadieXx)
2020. nov. 2. 11:00

Te jó ég. Hány éves vagy? Komoly kapcsolatot szeretnél? Szeretnél gyereket? Ez a pali hány éves? Ha akarsz gyereket, milyen apát vágysz neki? Olyat, aki szerint természetes dolog tolni a cuccot? Tényleg elhiszed, hogy ebben van mérték? :) Egy darabig talán, de ha nem áll meg vele, akkor nem, nem lesz mérték! Igen, a fűben lehet mérték, bár idővel a normális ember kinövi azt is magától! A keményebb cuccoknál csak idő kérdése, és nem lesz megállás.

Csak nehogy belevigyen téged, mondván hogy csak próbáld ki, és csak utána ítéld meg a dolgot. Aztán hirtelen azon kapd magad, hogy nincsen leszállás erről a vonatról.


Jó pár kemény film készült a témában, a helyedben egy picit nekiülnék "művelődni", hogy kijózanodjak. Trainspotting, Reqiuiem egy álomért, egy kosaras naplója... Sorolhatnám, van jó pár ezekből.


Mikor fiatal voltam volt egy fiúm, akiért nagyon oda voltam. Ő tolt valami cuccot, állítása szerint csak egy évben 2x. Többnyire amikor bizonyos jellegű zenét hallgattunk ömlött a tenyéréről a verejték a zene hatására.... Egyszer készült valami buliba és láttam, hogy a cipője talpába valami fehér port dugott bele. 2 hónapot voltam vele. Elhagytam emiatt. Megjegyzem, hogy a cerka se működött neki valami acélosan, pedig 20-as éveiben járt.


Miért nem gondolkozol? Miért nyomod el az ösztönös belsőhangot, ami mondja, hogy mit csinálj? Ez kell neked, rosszat akarsz magadnak? Tisztában vagy vele, hogy a teljes életed rámehet erre? Gondolkozz!

36. SadieXx (válaszként erre: 32. - Hajnallányka)
2020. nov. 2. 10:43
Nem tervezek azért idáig eljutni.
35. SadieXx (válaszként erre: 34. - Perzsacica)
2020. nov. 2. 10:42
Nem is vagyok naiv. Csak olyan pohárból iszom eleve, amit én töltöttem ki, vagy amit azonnal nekem ad egy pultos, erre nagyon kényes vagyok. Vajon ennyire rossz ember lenne szerhasználóként, hogy képes lenne behálózni engem? Nem hiszem.
34. perzsacica (válaszként erre: 31. - SadieXx)
2020. nov. 2. 10:34
Lehet, hogy önként nem . De nem hallottál még arról, hogy belecsempészik és mire rájössz már mindegy. Akkor azt tehetnek veled, amit akarnak. A behálózás azért sikeres mindig, mert "olyan jól indult", "olyan összhang volt", " annyira egyet értettünk" . Nem szabad ennyire naivnak lenni!!!!!
33. Napsugár8 (válaszként erre: 31. - SadieXx)
2020. nov. 2. 09:54
Életem első munkahelyén az ebéd utáni kávéhoz körbeültünk, és mindenki kortyolgatta a kávéját, és mindenki!!! kezében ott füstölgött a bagó, csak az enyémben nem! Addig addig, hogy csak egy szálat, mert micsoda dolog, hogy kávézni cigi nélkül. Engedtem, azt az egyet. Utána jött a második... 43 évig szívtam, de akkorra már napi másfél dobozzal. Nem volt könnyű letenni! Pedig ez "csak" cigi volt.
2020. nov. 2. 07:59
Én ismerősi körből tudok ilyet,annyi különbséggel hogy a nő nem volt vallásos.Nagyon szépen indult a kapcsolat,szép pár voltak.Lett közös gyerek is.A probléma akkor lett szemmel látható mikor a férfi a saját otthonukban tartott egy ilyen bulit.A nő a kicsivel nem tudott bemenni a saját lakásukba,válás lett a vége.Én nem erőltetném ezt a dolgot a helyedben.
2020. nov. 2. 07:54

Sosem nyulnek drogokhoz. Tulsagosan felnek a mellekhatasaitol, mondhatni nyuszi vagyok az egeszhez, meg az alkoholtol is. Raadasul masnemu gyogyszert szedek, amit tilos barmelyikkel keverni... es oszinten, nem is vagyom ra.


Egyebkent igazatok van, de kivarok. Ahogy megerzek valamilyen lenezes-szagot csak azert, mert en nem csinalom, tiplizek. Egyelore azt, hogy unalmas vagyok es szurke, magamnak magyarazom be...

30. Charlize (válaszként erre: 27. - Napsugár8)
2020. nov. 2. 07:46

Pont ezt írnám én is, mint Napsugár8.

Tipli minél hamarabb, mielőtt nem lesz visszaút!


Ez egy drogos társaság. Ők a színesek, te meg az unalmas??? Ne már! Mégis miért? Mert időnként szerektől hülyeségeket hallucinálnak, amibe még nagyobb hülyeségeket belemagyaráznak? Ezt nem gondolhatod komolyan. Maradj ki!

Plusz nem tudhatod, hogy benned mennyire lenne erős a függőségre való hajlam, ha egyszer rábeszél, hogy kipróbáld.

29. Napsugár8 (válaszként erre: 28. - Napsugár8)
2020. nov. 2. 07:38

Szóval! Tuskoledi-vel értek egyet, és a fórumindítónak írtam az intelmeket. Még mielőtt bárki olvasatában is az maradna meg, hogy Tuskoledi küzd drog-problémával.


Eléggé belekavarodtam itt a hivatkozásokba, remélem sikerült tisztáznom a bakimat.

28. Napsugár8 (válaszként erre: 27. - Napsugár8)
2020. nov. 2. 07:35

Bocsánat!

Persze, veled értek egyet!


A többi a fórum indítónak szólt, mint intelem, és természetesen nem neked. :))

27. Napsugár8 (válaszként erre: 25. - Tuskoledi)
2020. nov. 2. 07:29

Egyetértek!

Sőt! Inkább menekülnék tőle, ez az ember idővel inkább csak "lefelé" húzna téged. Megkapó modorával, stílusával könnyű az eddig zárkózott, magányos nőt magához vonzani, majd jön, hogy addig nem tart megfelelő társnak, amíg nem tartasz vele a drogozásban... először csak próbáld ki, aztán egyre többet és többet. Honnét tudod előre, hogy te!!! mennyire lennél képes megállni a lejtőn, és azt mondani, hogy eddig, ennyi és ne tovább!!

Mondd azt most, mert ez egy nagyon veszélyes lejtő!

26. Amaunet (válaszként erre: 24. - SadieXx)
2020. nov. 2. 05:40
Kishitű vagy! Miért tartana bárki unalmasnak? Ez a pasi talán azért, mert nem vagy benne a bulikban?
25. tuskoledi (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. nov. 2. 04:51

Nem olvastam a kommenteket.

Első blikkre az a véleményem, hogy ha azért nem leszel elég jó, mert nem élsz pszichoaktív szerekkel vagy nem iszol, akkor nem kell sajnálni. Emiatt rossz szokást nem vennék fel. Az meghasonlás lenne önmagammal.

24. SadieXx (válaszként erre: 23. - Amaunet)
2020. nov. 2. 03:10
Egyelore csak en gondolom igy.
23. Amaunet (válaszként erre: 15. - SadieXx)
2020. nov. 2. 03:03
És ezt ki mondta?
22. Guruljka (válaszként erre: 21. - SadieXx)
2020. nov. 2. 01:33

"Engem is leszólt már, hogy nem tudhatok sokat a szerekről..."


"Idegesít, hogy nem tudok részt venni ebben vele, és félek, hogy kimaradok valamiből."


Te írtad!


Nem kell sokat tudni a szerekről, elég annyi, hogy sok életet tönkretettek már.

21. SadieXx (válaszként erre: 18. - Zsofi_876)
2020. nov. 2. 01:09
Egyebkent o nem mondott, vagy ereztetett velem semmi ilyet, ezt fontos tudni. Igyekszem fuggetlenedni, amennyire lehet, mert lehet, hogy egy jo eselyt szalasztanek el, ha szelnek eresztenem. Meglatjuk. Mindenesetre koszonom, a szavaid onbizalmat adtak.
20. Ildi (válaszként erre: 1. - SadieXx)
2020. nov. 2. 00:50
Végigolvasva...problémák tucatjaival fogod szembetalálni magad a késöbbiekben,ha ez kezdődő akármi folytatódni fog. Nem akarom részletezni,előttem már leírták az okokat,sőt Te magad is, ne varj a nyakadba "ilyen gondot"...
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Zsofi_876)
2020. nov. 2. 00:23
Szerintem nagyon jól megfogalmaztad, szerintem teljesen igazad van.
2020. nov. 1. 23:29

Ne már.

Ez már most nagyon rosszul indul. Mondanám, hogy hagyd, de biztos nem tudnád.

Milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél kevesebbnek érzi magát? Hogy lehet "alárendelve" élni?

Pláne attól, hogy te nem drogozol és hívő vagy?

Látod, már azt is elhitette veled, hogy tök normális a szer használata és az alkalmi még előnyös is.

Aha, hát nem tudom... Olvasok néha túladagolós, autóbalesetes, szexuális bántalmazásos stb. sztorikat, ami tiszta fejjel elkerülhetőek lettek volna.

Nagyon veszélyes terep. Nincs arra garancia, hogy később nem lesz függő, majd megy a húza-vona, a szenvedés.

Ha a barátnőm lennél, nagyon erősen lebeszélnélek erről az egészről.

Nem csak a cucc miatt. Hanem mert egy kapcsolatban szárnyalni kell, kiteljesedni, nem megalázkodni. (amúgy ha valakinek nincs méltósága egy kapcsolatban - pl. te írtad, hogy még meg is beszéltétek, hogy talán unalmas leszel neki, és a lentebb leírtakból is süt az alárendeltség -, akkor ott kezdődik a dolog haldoklása. De a tiétek még el sem kezdődött.)

17. simple (válaszként erre: 10. - SadieXx)
2020. nov. 1. 23:03
Hát itt szerintem a legnagyobb gond a vallással lesz. Mivel azt külön kiemelted. Ez egy olyan különbség amit nagyon rövid ideig lehet csak áthidalni, hosszú távon biztosan nem fog működni.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook