Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire lehet bízni az ultrahangban?(baba neme) fórum

Mennyire lehet bízni az ultrahangban?(baba neme) (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. febr. 5. 15:30
Nekem az elsőnél nem látták, nem mutatta meg magát. A másodiknál a 12. héten már megmondta a nemét (bár akkor már tudtam hogy mi lesz :D), de azért rákérdeztem a 18. héten is ua doki volt, hogy doktor úr, még mindig fiú??
13. ipi
2008. febr. 5. 15:28

Nekem nem mutatta, de nem is voltam rá kíváncsi, mert 7 hetesen tudtam, hogy kiffiú :)))

Javaslom az uniszex ruhatárat!

2008. febr. 5. 15:09
Egyértelműen a dokin múlik. Az én dokimat nagyon dicsérték a megyénkben, hogy jó uh-s, sokan csak amiatt járnak hozzá, mert egyébként más a dokijuk. Na persze az is kell, hogy a baba jól mutassa magát...
11. LoLiNa
2008. febr. 5. 15:02
a nagy uh-n azt mondták az első tökmagomra, hogy 100% lány... 2 fiam van... :D
2008. febr. 5. 14:45

nekem a 18. héten megmondták hogy fiú lesz

bár akkor még nem 100%-ra mondta a doki

de a következő uh-án már mutatta magát láttuk a fütyiét és azt már a fogadott dokim csinálta

9. Krysty (válaszként erre: 7. - Szanád)
2008. febr. 5. 14:44
Nekem csak a méretét nézték el szülés napján... egy kilóval kisebbet látott a doki, de védelmére kelve, nagyon kezdő volt.
2008. febr. 5. 14:42
Szerintem két dologtól függ. Az egyik, hogy hogyan helyezkedik el a baba, a másik pedig a doki gyakorlottságától. Nekem a 18. héten mondták 100 %-ra, hogy lány, és tényleg az lett! :-)
2008. febr. 5. 14:40
nekem a 2.gyereknél végig lányt mondtak .....aztán a legnagyobb meglepetésre fiú született
2008. febr. 5. 14:40

Sziasztok!

Nekem a 12. héten hüvely UH-val megállapították (90%-ot mondtak), hogy fiú lesz. Az lett! :)

De tényleg sokat számít, hogy mit mutat meg magából a csöppség! :)

2008. febr. 5. 14:38

Szia!



Nekem is a 16. héten megmondták hogy lány lesz. Szerintem is az UH-s doki tapasztaltságától is függ meg persze hogy úgy fekszik-e a baba hogy lehessen látni.

Nekem azt mondta a nő aki csinálta az UH-t hogy egy köldökzsinórt nem lehet összekeverni a kukival.

2008. febr. 5. 14:37

Attól függ ki elemzi. A gyakorlott szemek, főleg ha határozottan állítják, hogy látták, akkor nem nagyon tévednek.

De van olyan, hogy olyan jó kép készül, hogy még a lajikusnak is egyértelmő a dolog

2008. febr. 5. 14:36
nekem a 39 .hétig lányt ígértek és szülés előtt egy héttel,mikor már mindenem "berózsaszínesedett akkor derült ki hogy fiú.Persze gépfüggő is egy jobb géppel jobban látnak.A lány szokták eltéveszteni,mert a magzatmázba ragad a fütyi és így lánynak nézik,ezt mondta a dokim.Remélem segítettem,szia
2008. febr. 5. 14:35

Szia!


Nekem teljesen pontosan megmutatta az ultrahang, már a 16-dik héten tudtam a nemét (bár akkor még nem 100%-ra mondják), de ez szerintem sok mindentől függ: hogy van a pocakodban a baba, mennyire ügyes a doki.

2008. febr. 5. 14:31
Mennyire lehet bízni az ultrahangban?(baba neme)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook