Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire elfogadható, hogy nem telik el úgy hónap, hogy ne telefonáljon a munkaadóm valamiért? fórum

Mennyire elfogadható, hogy nem telik el úgy hónap, hogy ne telefonáljon a munkaadóm valamiért? (beszélgetős fórum)


2022. ápr. 9. 08:16
Nem vagy koteles munkaidon tul rendelkezesre allni, ne vedd fel a telot, ne szoktasd hozza a fonokodet.
11. c85d1d200b (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 19:44
Akkor ennyi, ne vedd fel, es ne ugorj tobbe.
10. bozsu55 (válaszként erre: 9. - Bozsu55)
2022. ápr. 8. 19:37
..beszéljétek....
9. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 19:36

Ha szerinted ez kínos, szóljál és beszélhetek át

Biztos nem minimálbéres alkalmazott vagy,hanem egy fontos ember.

8. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 19:35
Ne vedd fel a telefont
2022. ápr. 8. 19:34

Vasárnap ott ácsorogtál vele?:)

Hétfőtől péntekig napi 8 órás munkarendben dolgozol?

Mit kerestél ott vasárnap?

És túlórát sem fizetett vagy nem mehettél el előbb ezért valamikor?

6. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 19:33

De minden bizonnyal nagyon fontos ember.:)


Vagy azt hiszed, hogy a főnököd meg akar környékezni?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - C85d1d200b)
2022. ápr. 8. 19:29
Nem, semmit nem fizettek. Egy egyszerű köszönömöt kaptam.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2022. ápr. 8. 19:29
Egy egyszerű alkalmazott vagyok.
2022. ápr. 8. 19:20

Attól függ mi a munkád, milyen pozícióban. Volt olyan munkáltatóm, ahol meg kellett adni a címet, telefonszámot, ha hétvégén elhagytuk Bp-et.


Te biztosan nagyon fontos, pótolhatatlan munkatárs vagy.;)

2. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 8. 19:17

Attol fugg szerintem milyen munkakorben vagy. Mert mondjuk egy GM vagy AM elerheto kell, hogy legyen ha valami mond van. De valami mezei munkakorben nem feltetlen elvarhato.

Azt az orat meg, amit a fonokkel szobroztal, remelem, kifizettek.

2022. ápr. 8. 19:11

Számomra mai napig felfoghatatlan, hogy miért kell munkaidőn én a cég rendelkezésére álljak?

Múlt hónapban történt a cég környékén valami gázrobbanás, vasárnap reggel telefonál a főnök, hogy kellene menjek én is vele. De nem értettem, hogy miért, mivel semmit nem csináltam, csak 11 óráig ott ácsorogtam vele.

Múlthét pénteken este 8 órakor szintén csörög a telefonom. Mivel vendégeim voltak és vacsoráztunk, borozgattunk természetesen nem vettem fel. Hétfő reggel mondta, hogy nem talált meg valamit, ezért hívott fel engem.

Ma este ugyanaz a helyzet, hazaérek, majd este 6kor csörög a telefonom, hogy nem tud belépni az e-mail címmel, mondtam, hogy a megbeszélt helyen a jelszó. Próbálta vele, de neki nem megy. Mint utólag kiderült egy másik kollega változtatta meg, de nem szólt senkinek.

Kérdezem én, aki napi 8 órát írt alá a munkaszerződésben, nekem ezekre a hívásokra mennyire kellene reagálnom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook