Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire befolyásolja ez a kapcsolatot? fórum

Mennyire befolyásolja ez a kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


21. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 19. 19:49
Magad miatt nem mutatod be, nem miatta. Lehet hogy ő másképp vélekedne erről. Amúgy meg semmi sem kötelező.
20. Ágio8405 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 23:10
Butaság lenne emiatt szakítanod. Hogy tervezed élni az életed? Mindig majd számítasz x idő után? Ez hülyeség.
19. pteri (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 20:49
Ne már! Senkinek semmi köze hozzá, hogy egy felnőtt ember kivel alkot párt! Egyáltalán nem kötelező bemutatnod senkinek, akinek nem akarod. Nem a középkorban élünk, vagy Indiában. Hidd el légyszi, hogy felnőttként jogod van a saját életedhez és boldogságodhoz! Ha szereted , ne hagyd el, nem a 100 km-re lakó családodhoz kell alkalmazkodnod, hanem ahhoz, akivel élni akarod életed hátra lévő részét.
18. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 19:40
MUSZÁJ! Bocs, csak bántja a szemem!!
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Icuska538)
2023. ápr. 18. 18:48
Ez igaz köszönöm
16. Icuska538 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 18:25
Állj elé bátran őszintén. Boldogságod többet ér! Az egyenes beszéd becsülendő! Ha kedvel megérti! Sok sikert!
15. K-né Zsóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 18:13
Miért kellene? Alap kell legyen, hogy őszintén elmondhatsz neki mindent. Ha nem így van, akkor ez nem igazi kapcsolat.
14. globus (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 15:34

Lehet rendezni valahol egy családi ebédet, kávézást, beszélgetést, és ezt követően ráérsz kitalálni, hogyan tovább.

Vagy keress dublőrt 🙂

2023. ápr. 18. 15:27

Nézd, szerintem, ha nem troll vagy, akkor vedd komolyan ezt a dolgot. Ne erőltesd ezt a bemutatkozós témát, ha előkerül, mert rákérdez, akkor mondd el, hogy neked ez egy nagyon kellemetlen téma, rettentően szégyelled és nem akarod bemutatni a családod, mert neked lenne kényelmetlen érzés és nem akarod ezt átélni. Mondd el neki nyugodtan.


Ha ebben hazudsz, és azt meséled, hogy minden a legnagyobb rendben, de szakítanotok kell, mert hangosan fingik a kanapén, akkor másban is hazudni fogsz majd és az senkinek nem tesz jót.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Globus)
2023. ápr. 18. 15:21
Nem akarom a családom bemutatni na meg maga a házról meg a környékről ne is beszéljünk,ő meg egy gyönyörű helyen él.nem akarom őket bemutatni.Tudom hogy előbb utóbb sajnos szakítanom kell vele,valamit ki kell találnom hogy miért akarok vele szakítani, nagyon szeretjük egymást de a családom az felvállalhatatlan.
2023. ápr. 18. 15:19

Az előző párom anyukájával 10+ év alatt egyszer találkoztam. Ő is mondta, hogy gáz, én is ezen a véleményen voltam, de kérlelt minket, hogy találkozzunk egy hétvégére és így történt végül. Nem bántam meg, de nem kapálóztam, hogy legyen még találkozó :D


Az én szüleimhez is problémás menni, ritkán megyünk oda mi is, inkább a mostani párom szüleihez járkálunk. Szerintem ezt meg lehet beszélni.


Nem kell erőltetni a találkozót egyik részről sem, adódni fog egy alkalom úgyis. Az előző párom anyukájával se azonnal találkoztam, hanem eltelt vagy tíz év mire összejött a találkozás.

10. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 14:59
El nem tudom képzelni, mi lehet olyan gázos, ami vállalhatatlan. Lehet, hogy egyszerű munkasemberek, szegényes ház, bármi, ha szeret, ez hozzád tartozik, elfogadja. Nem velük kell együtt élnie. Kérdezett már róluk?
2023. ápr. 18. 14:55
Több mint 100km választana el minket meg a családom,nem találkoznánk sűrűn.nem akarom ezt a találkozót erőltetni
8. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 13:01
ami muszály az muszály... mert ezt kiáltja minden gyerekszály.
7. pötibaba (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 12:49
Szerintem ha elmondod neki a miérteket, megérti. Én megérteném. Amúgy sem biztos, hogy kijönnének egymással, akkor meg inkább a semmi, mint a kínos találkozások meg viták.
6. b9e097a9f6 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 12:44

Most mondhatnám, hogy ha szeret a párod, akkor ezzel együtt fog szeretni. De nem mindegy, hogy mi az amit szégyellsz. Lehet, hogy csak te túlzod el a dolgot. Mit szégyellsz?

Beszélhetnél neki őszintén az ezzel kapcsolatos érzéseidről, és felkészítheted arra, ami vár rá, ha hazaviszed.

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 12:12
Ezek szerint nem szereted. Akkor meg mindegy is
2023. ápr. 18. 10:52
Akkor szakítanom kell a párommal sajnos :( semmiképp sem akarom bemutatni a családom
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 10:49
Szerintem beszéld meg a pároddal.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 18. 10:46

El nem tudom képzelni, hogy ne mutassam be a szüleimet a páromnak, és szerintem elkerülhetetlen is, ha hosszú távon gondolkozol.

Gondolom a párodnak is feltűnne egy idő után, hogy vajon miért nem ismer senkit a családodból, és az találgatásokra ad okot, ami nem lesz kedvezőbb, mint a valóság...

2023. ápr. 18. 10:07
Hogy felnőtt korban nem szeretném bemutatni a páromat a családomnak,sosem tartottam fontosnak meg nagyon gázos a családom meg ahol élek,szégyenlem az egészet.Előfordult hogy sosem mutattátok be a párotokat? Valaki szerint muszály bemutatni mert ez befolyásolja az egész kapcsolatot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook