Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyiben változtak a 2015-ös új KRESZ kérdések? fórum

Mennyiben változtak a 2015-ös új KRESZ kérdések? (tudásbázis kérdés)

2015. febr. 27. 05:43
Igen ahogy Bocis irja a szakoe.hu-n az uj teszt van fent,gyakorolj sokat!!!!
8. kesanya (válaszként erre: 4. - Scarlet001)
2015. febr. 26. 18:48
Ne izgulj, addigra biztos lesz megint netes gyakorlási lehetőség! ;) Én január végén vizsgáztam C-ből, hát nem voltam boldog, amikor megtudtam a változást decemberben, főleg hogy a régi kérdéseket már kívülről fújtam... A sulim beregisztrált az etitan/elearning oldalra, és ott nagyon jól fel tudtam készülni, szerencsére... Sikerült is! ;) Az viszont tény, hogy oda kell egy kicsit jobban figyelni a korábbihoz képest... Sok sikert!
2015. febr. 26. 18:38

Én januárban voltam KRESZ vizsgán. Szerintem nem vészes, nehezebbnek tűntek az új kérdések elsőre, de hamar meg lehetett szokni. A képes ábrák újak még, nincs már, hogy te ülsz a kormány mögött, felül nézetből vannak a képek, de ez is hamar megszokható. Én elolvastam egyszer a "tankönyvet", de a lényeg valóban, hogy sokat tesztelj. Itt elérhetők voltak az új kérdések: [link]

Én szombat-vasárnap teszteltem rengeteget és ez elég volt a sikeres vizsgához. Sok sikert! :)

6. Scarlet001 (válaszként erre: 5. - Boyocka)
2015. febr. 26. 18:27
Oké, köszi! :)
2015. febr. 26. 18:19
Én is olvastam a változtatást. Változtatták még a C kategóriánál a szerkezettant is. Hál istennek én azt már megcsináltam:) Akik idén vizsgáztak belőle a köv csoportból 21ből 19en megbuktak:) Kreszből és szerkezettanból:) 3000új kérdés van beépítve állítólag. Kiváncsi vagyok mi lesz most a busznál, mert azt most kezdem:) az oktató barátom azt mondta személyautónál nem vészes. A kérdéskörök maradtak, és az eddigi könyvekből tanultakat tudott ott is alkalmazni, csak annyi, hogy több kérdés (fejlettebb grafika, események, autók) kerültek bele. szóval ha tanulás van, akkor menni fog:)
4. Scarlet001 (válaszként erre: 3. - Columbia05)
2015. febr. 26. 18:07
Azt olvastam, hogy több, mint 10.000 kérdés van, hát eddig kb. 1500 lehetett autóra. De sajnos nincs olyan vizsgaprogram, mint ami régen volt, amin meg lehetett tanulni a kérdéseket. Márciusban iratkozom be kresz tanfolyamra, és izgulok... :/
2015. febr. 26. 17:40
Ja igen meg az hogy allitolag tobb mint 1000 kerdes van es ugye abbol dob majd fel a vizsgan kerdest. Es ne a konyvet tanuld-muszakit kiveve-hanem teszt-teszt-teszt
2015. febr. 26. 17:38
Szia en jovoheten vizsgazom kreszbol es teljesen uj kerdesek vannak. A kresznet.hu oldalon lehet gyakorolni,de meg a regi tipusu kerdesek vannak fent. Te is most jarsz?
2015. febr. 26. 17:26

Sziasztok! Azért nyitottam ezt a témát, hogy aki az új (2015-től érvényes) KRESZ vizsgán már részt vett, meg tudja osztani a tapasztalatait.


Állítólag már sokkal több KRESZ kérdés van, ha a könyvet megtanuljuk, könnyű rájuk válaszolni, nem szívatósak?


A régebbi KRESZ könyvekből is meg lehet tanulni, vagy összeállítottak egy teljesen újat a kérdésekhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook