Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szülés után mennyiben változott a tested? fórum

Szülés után mennyiben változott a tested? (beszélgetős fórum)


23. 8d00a82c06 (válaszként erre: 20. - NomNom)
2020. okt. 4. 16:28

Dettó!

Szörnyű! 😂

22. 8d00a82c06 (válaszként erre: 21. - Channa*)
2020. okt. 4. 16:28
Az én esetemben ez az egy változás volt. Konkrétan hegyes seggem volt, szülés óta lapos.
21. Channa* (válaszként erre: 20. - NomNom)
2020. okt. 4. 16:24

Minden bántás nélkül, de az előtt is olyan volt nem?

A barátnőm lapos fenekű, és annyiból lett más, hogy kicsit nagyobb lett neki, de ettől még csinos éppúgy.


Az enyém se nem lapos, se néger fenék, de ha a választanom kellene a lapos és a néger fenék között, akkor a laposat választanám. Nem tudom mit kezdenék egy kerek fenékkel és vékony derékkal...

20. NomNom (válaszként erre: 16. - 8d00a82c06)
2020. okt. 4. 16:08
Huh akkor ez a lapos segg nem csak nálam szembetűnő. Mint a palacsinta, olyan lett. 😂
19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 17. - Channa*)
2020. okt. 4. 15:59

Nagyjából igen. 😂

Az zavart hogy nem lett mellem , de ha belegondolok hogy ez a kicsi is hogy tud fájni, nem is bánom, hogy ilyen miniatűr.

A lényeg hogy itt az én égető rossz kiscsajom.

2020. okt. 4. 15:54
Csinos maradtam.
17. Channa* (válaszként erre: 16. - 8d00a82c06)
2020. okt. 4. 15:52

Minden maradt a régiben?;)


Mert ugye az alkatunk nem változik, én ugyan olyan maradt, csak körméretben +5 cm, ami a cicimnek van aki szerint jót tett, én meg nagyon jól elvoltam a kisebbel is:DDD

2020. okt. 4. 15:40

Striám nem lett.

Mellem előtte sem volt utána sem lett.

Széles lett a csípőm és lapos a seggem.

Egyéb kérdés?

15. Channa* (válaszként erre: 13. - Havanesekutyus)
2020. okt. 4. 14:36

"Egyébként én azt figyeltem meg, hogy fiatal anyukáknál jellemzőbbek a csíkok, striák. Mindkét huszonéves szobatársamnak nagyon striás lett a hasa."


Én meg azt, hogy nem tudni mitől függ. Van testvérpár ismerősöm, akik kb. hasonló korban szültek, egyezik a genetikájuk, hiszen a szüleik ugyan azok. ennek ellenére az egyik csíkos lett, a másik nem.

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 12:20

Te, hogy látod?

Gondolom szoktál találkozni olyanokkal, akik szültek már. Szebbek lettek, vagy csúnyábbak? Miért érdekel ki milyen lett? Nem az a fontos, te milyen vagy és ezt hogyan éled át, hogyan viszonyul ehhez a párod, férjed?

Tényleg érdekelne a válaszod.

2020. okt. 4. 12:16

Lett a bikinivonalamnál egy heg. Amúgy szülés után ugyanannyi kiló voltam, mint amennyivel teherbe estem. Jobban mondva amikor lement a császár után rólam a víz. Az más kérdés, hogy utána majdnem 10 kg-t híztam. De mostanra lement. Persze nem vagyok olyan, mint 20 éves koromban, de olyan szülés nélkül se lennék.

Egyébként én azt figyeltem meg, hogy fiatal anyukáknál jellemzőbbek a csíkok, striák. Mindkét huszonéves szobatársamnak nagyon striás lett a hasa.

12. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 12:07
Semennyire. Miert?
11. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 10:38
Nekem nem volt előtte cicim. Szó szerint a legkisebb méretű melltartó nagy volt. 2 gyerek után van mit tenni a B,C kosaras melltartóba. Persze súlyánál fogva meg is ereszkedett, de legalább van! Striám nem lett, ez genetika. És kihullott a hajam nagy része. Azóta visszanőtt.
2020. okt. 4. 09:57

Hát változott, nyilván nem előnyére. Lettek striáim, a hasam ha ülök picit domborodik (fekve, állva lapos), a lenti részem sem a hamvas babap.i már, a lábaimon vannak érelpattanások, értágulatok. A mellek viszont hál Istennek nem változtak.

Súlyom sem változott.

2020. okt. 4. 09:32
Ikerszülés után, nem kis melóval, de tökéletes lettem😂
2020. okt. 4. 09:28

Figyi! Nyugodj meg! Én még nem szültem (valószínűleg már nem is fogok) de anyucitestem van! :D

Neked legalább megêrte! :D

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 09:26
Minden szülés után szebb és tökéletesebb lettem.
2020. okt. 4. 09:26
Ja, és a témához: Én ugyan olyan tökéletes vagyok a szülés óta is, mint előtte voltam;)
2020. okt. 4. 09:19

Az enyémet hála égnek egyáltalán nem viselte meg.47kg-val kezdtem.54- el szültem (mind a 2-öt)

47el jöttem ki a kórházból.

A bőröm ugyanolyan,szerintem a 7kg hízás miatt.Kentem mindig stria ellen.

4. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 08:45

Az eletmodvaltozasaim sokkal tobbet valtoztattak rajta pro es kontra. A szules semmit kb, pedig normal szuleseim voltak, es mindkettot szoptattam is utana.


Kar ezen porogni. Ki mit nyert a genetikai lotton, ez ilyen.

2020. okt. 4. 08:04

Szerencsére nem nagyon. 2 gyereket "szültem" császárral, ezért odalent semmi változás, a mivel nem híztam sokat, nem lett stirám, lógó bőr stb. Viszont a lányom kidolgozott egy kicsi sérvet a köldököm felett. De nem komoly, az orvos szerint műteni sem érdemes.

viszont. Nekem A mínusz melleim vannak, a szoptatásnál nagyon meglepődtem, mekkorára megnőttek. Sokáig szoptattam, összesen 6 évet, egy ideig nem volt szép, az egyik nagyobb maradt, mint a másik, de úgy 8-10 év után egyszer csak azt vettem észre, visszaállt az eredeti állapot. Kicsi, de nem lóg. De lehet, az is segített, hogy rendszeresen úszom, tornázom.

2020. okt. 4. 07:32
3 szülés után mindig változott kicsit.Első után a cicijeim,de a súlyom maradt.Második után nehezebb volt visszafogyni,harmadik után a hasam is nagyobb és a súlyom is picit több.Szerintem ez már így is marad.Összességében normál testalkatú vagyok.A cicik változása 3x-os hosszú szoptatások után nagyon szembetűnő,a többi nem.Gondolkodtam mellplasztikán is,de annyira nem lennék bátor,na meg nem is olcsó.
2020. okt. 4. 07:18
Érdekelne kinek mennyire viselte meg a testét a szülés vagy szülések . Nekem cicik nagyon csúnyák lettek a szoptatástól és a hasam is lehetne szebb, de viszont egy kilóval sem lettem több .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook