Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyibe kerül egy laptop billentyű csere? fórum

Mennyibe kerül egy laptop billentyű csere? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 20. 10:09

Kb:20000 Ft


Szakszervizből kell rendelni

2011. okt. 14. 19:03
Én kb 3 hónapja öntöttem kávét a gépbe,és mire a párom hazaért,hiába száradt lefelé,már menthetetlen lett a bill.
2011. okt. 14. 19:00
ki kell szedni a billentyűzetet,és rendesen kimosni,ugyanis az almalé ragacsos,nem szárad ki csak úgy.És lemosva kell szárítani jó ideig.És imádkozz,hogy beljebb nem ment a lé,tényleg csak a bill.károsult.
2011. okt. 14. 18:42

mindenkinek, akivel ez történik, azonnal megfordítani, és rázogatni!


utána finoman letenni fejjel lefele, kikapcsolni óvatosan a gombbal, és várni. nem hajszárítani, nem a radiátorra, csak letenni hogy kifele csöpögjön a folyadék.


alapból gépezésnél az italt, hamutartót, gyertyát meg az ilyesmit érdemes egy kis asztalkán tartani térdmagasságban, elég gyakoriak az ilyen balesetek, és nagy károkat csinálnak a laptopokban.

2011. okt. 14. 18:40
Sajnos a garancia ilyen esetben nem érvényes.
2011. okt. 14. 18:39
köszi
5. 07c4794583 (válaszként erre: 3. - Pasew)
2011. okt. 14. 18:38
hülyeség, a lényeg, hogy ne a notiba befele csorogjon a dolog, hanem kifele
2011. okt. 14. 18:37
bocsi nem 45, hanem 90. vagy ha megy, akkor teljesen szétnyitva, tehát minél jobban hasrafordítani, hogy lefele folyjon a cuccos
2011. okt. 14. 18:36
tuti h fejjel lefelé kell? olvastam egyik helyen h ugy nemszabad :S
2011. okt. 14. 18:33

Azonnal kikapcsolni és negyvenöt fokban szétnyitva fejjel lefelé (!) kb 2-3 napig mozdulatlanul szárítani


Sok múlik azon, milyen gyorsan fordítottad hasra


3 nap múlva fel lehet mérni a károkat, ha továbbra sem működnek a billentyűk, után lehet rendelni a billentyűt, házilag kicserélni finom csavarhúzóval, ha utána se megy, akkor mélyebbre ment a folyadék, az már c@r ügy.

2011. okt. 14. 18:30

hali, fél órája kb sikeresen leöntöttem almalével a billentyűm, mi a teendő ami ilyenkor a legjobb?

egy két bill már nem működik...(samsung laptop) és kb 1 hónapos sincs a gép... 2 év garancia... ilyenkor mi a teendő? mennyibe kerülhet tisztítás? billentyűcsere? esetleg mire számíthatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook