Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyibe kerül az abortusz? fórum

Mennyibe kerül az abortusz? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2008. aug. 22. 10:47

Szerintem megéri a teszt, ha van valami, már biztosan kimutatja. Az "előjelek" pedig nem törvényszerűek. Én biztosan inkább vennék egy tesztet, minthogy idegeljek rajta.


Mennem kell dolgozni, majd még írok!

2008. aug. 22. 10:45
Csak az zavar, hogy se mellfeszülés, se hőemelkedés.Mások azt mondták, ha ez nincs, akkor semmi okom aggodalomra.Csak mégis aggaszt.Várok egyenlőre jövő hét keddig, aztán veszek tezstet.
2008. aug. 22. 10:40
Írtam priviben és felajánlottam a segítségem az ügyintézésben és a pótszülőkeresésben. Remélem jól döntesz!
2008. aug. 22. 10:38
Tartsd meg!(ha vannak a hátad mögött szülők,akik esetleg segítenek),a mai világban már rengeteg nő csak vágyik gyerekre,és számtalannak volt abortusza
20. dee7182d35 (válaszként erre: 17. - C359855ef1)
2008. aug. 22. 10:35
Én vállalom!
2008. aug. 22. 10:35
én úgy gondolom, inkább éljen az a gyerek bárhol, minthogy megöljem...
2008. aug. 22. 10:34
nád -> tudnád... :)
2008. aug. 22. 10:34
Privi nem kaptam meg. Nem nád, hogy hol lenne a babád? Ha Te találsz nekik örökbefogadót (azt hiszem lehet úgy), akkor akár minden szombaton láthatod, ha úgy egyeztek meg. De az a legfontosabb, hogy életben maradna, nem? Várom a privit, próbálok okoskodni arra is egy sort...
16. lexi018 (válaszként erre: 12. - Ad04b33206)
2008. aug. 22. 10:29
szia!!!nem bizti hogy az vagyok.A részleteket priviben irtam le.Kérlek irj vmit!köszi.
2008. aug. 22. 10:28
És szerinted az jobb, ha tudod hogy van egy gyereked, de azt sem tudods hol van????lemondasz róla, csak beteszed oda és kész???ennyivel sem lehet letudni suzerintem.19 éves vagyok, hogy tartsam meg???nem is biztos hogy terhes vagyok,csak felmerült bennem...
2008. aug. 22. 10:27

Ne haragudjatok, tudom hogy a legtöbb abortusz egy-egy családi tragédia (kivéve olyan eseteket, amikor az alkalmaozott fogamzásgátlás egyetlen módja...) Meg pasi lévén amúgy sem élem át a dolgot eléggé. Én csak azt tudom, hogy nálunk a párommal az első együttlétekkor már szóba került, hogy abortuszról szó sem lehet. Szerintem egy borzalom, pedig nem is vagyok vallásos ember.

Nálam egyenértékű a csecsemőgyilkossággal. Miért nem lehet berakni a kitett inkubátorok egyikébe? Szegeden láttam, ott van mellette egy csöngő is, ott lehet hagyni nyugodtan, odamennek érte....

2008. aug. 22. 10:25
nem biztos hogy terhes vagyok.csak felmerült bennem.Fatraktor neked írtam privit.Kérlek segíts a véleményeddel.Ugy félek.Kvilmos neked is átküldöm.Köszi!
2008. aug. 22. 10:23

Lexi,

azok utan amit olvastam a megismerkedesetekröl most csak lesek. Terhes vagy vagy csak erdekel hogy ha az lenne es ezt valasztod hogy müködik es mennyibe kerül?

11. 5a7f699553 (válaszként erre: 9. - Andland)
2008. aug. 22. 10:18

Köszönöm, kedves vagy.


Én már túl tettem magamat rajta... Bár a következő gyerek csak a 2. lehet. Talán jobb így... Inkább előbb, mint később.


Azért az abortusz megrázó. Mintha vágóhidra menne az ember, már bocsánat. Egyik csaj be, 15 perc múlva ki, majd jöhet a másik.. (és akiket láttam egyik sem volt 15-16 évnél idősebb).


De hát becsúszik, becsúszhat. Én nem ítélek el senkit sem, amirért abortuszra megy. Biztosan meg van a maga oka, és ő éli át egyedül. Ha valakit megterhel lelkileg, akkor érzi, ha meg nem, annak hiába lehetne beszélni.

2008. aug. 22. 10:17

Az abortusz gyilkosság. Lexi, tudod, hogy utána komoly esélye van annak, hogy egyáltalán nem lehet gyereked? Ketten is jártak így az ismeretségi körömből. És még csak nem is az volt a kérdés, hogy mi a módja, hanem hogy mennyibe kerül. Doh!


Javaslok egy új fórumtémát: Nem tudom felnevelni a gyerekem, megbízható családot szeretnék választani neki, ki vállalná? Vagy attól félsz, hogy az ősök megtudják? Egy alapos leszúrást megér a babád élete, nem?

9. andland (válaszként erre: 7. - 5a7f699553)
2008. aug. 22. 10:15
Nagyon sajnálom ....de sajna énis már átéltem párszor és borzalmas .
2008. aug. 22. 10:13

Én is ép ezt akartam leírni:))

Valakinek ezekszerint ez pár ezer.

Sajnos nagyonsokba kerül.

Ha diák az illető vagy munkanélküli, akkor az összeg változik.

2008. aug. 22. 10:12

A tágításhoz nem kell befeküdni. Ha reggel bemész, este már mehetsz is haza. 5-6 óra a pálcika tágulása. Gyors altatás, aztán magadhoz térve mehetsz, amerre látsz.


Ez év eleji tapasztalat, látásból, mert azon az osztályon feküdtem... én vetélés miatt.

2008. aug. 22. 10:11

Pár ezer?!


Huszon felett van...

2008. aug. 22. 10:08
Az abortusz pár ezer forintba és egy emberi életbe kerül.
2008. aug. 22. 09:37
Sajnos nincs ingyen. Hallomásból pár ezer forint. ( volt jó pár évvel ezelőtt). Azt bizonyára a nődokinál kell lezdeni, és védőnőhöz is kell menni.
2008. aug. 22. 09:36

ja a lelki része. Nos ha ugy veteted el hogy te akarod a babát akor egy életen át gyötörni fog. Mármint ugy értem ha nem egészségügyi dolog miatt van az abortusz hanem mert mondjuk a párod nem akarja vagy ilyesmi.

Szóval elég vacak, hosszu évekig is elkisérheti az az rossz érzés az embert, esetleg addig is amig nem lesz másik baba. Illetve mindig ottlesz hogy már lenne egy bébi ha nem vetetted volna el.

Illetve még a mütét előtt is elég megviselős amikor alá kell irni azt a sok papirt, illetve amikor besétálsz a műtőbe és tudod hogy most mi következik, hogy megölik a babád a te kérésedre. Vááá nagyon gáz érzés.Sajna átestem rajta, ugy hogy én akartam a babát és nagyon fos érzés. Nem tarthattam meg mert a párom akkor ment el és én meg 6 hetes terhes voltam és nem akartam egyedül nevelni uszonévesen 3 gyereket. Miből? Szóval értitek. Ugyhogy tudom, átéltem, maga a pokol.



2 éve huszon valahány ezer volt assze, 27.

2008. aug. 22. 09:35

Elmész orvoshoz , megmondja terhes vagy. Kérdezi akarod e? Mondon nem. Elküld egy családsegitőbe ahol megpróbálnak a lelkedre hatni hogy megtartsd, kapsz 3 nap gondolkodási időt. Ha még ezután is el akarod vetetni be kell fizetni a csekket amit ott kaptál,és vissza a családsegitőbe. Ott kapsz időpontot a kórházbamenetelre. Ha szültél már akkor még aznal elveszika mikor bementél, ha még nem akkor feltesznek egy tágitot és másnap van a beavatkozás.

Röviden tömören ennyi.

2008. aug. 22. 09:32
Mennyibe kerül az abortusz?vagy hogy működik ez?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook