Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyibe kerül az abortusz? fórum

Mennyibe kerül az abortusz? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
84. andland (válaszként erre: 80. - Bezike)
2008. aug. 22. 13:19

Értem én,de sajnos azoknak mind a szűlők hibája,és sajnos voltak és lesznek is ilyen szülők.

Már ha csak a múltamra gondolok vissza,hogy sajna az én szűleim sem mondtak nekem semmit,se a sex-ről,menszeszről meg szóval semmiről,én mindent az osztálytársaimtól tudtam meg.

És énsem voltam "olyan lány"...

83. Mion
2008. aug. 22. 13:17

Áh, nekem a hajam égnek szokott állni a mai kislányoktól (persze nem mindtől, de azért a többségtől)

30 év múlva nem győznek majd vesedonorokat keresgélni a sok csípőgatyamánia miatt..... a meddőségről nem is beszélve. Sok felfázás stb.

82. Mion
2008. aug. 22. 13:15
Azt hiszem, a gép mellett fogok ebédelni.... mert ha elmozdulok, tuti akkor ér vissza
2008. aug. 22. 13:14

Persze. A környezet kulcsfontosságú.


De abban a világban, amikor minden plakát mögött van egy kis szexualitás, minden modell szexisen néz vissza a címlapról, amikor a Máónikából és a Balázsból is ez folyik... A reklámokról nem beszélve... nehéz nem a szexre gondolni.


A suliban persze... van előadás, de azt kevesen veszik komolyan. Budapest közepében (itt lakom) a kis csajok olyan divatosan kidobják a még semmi csöcsüket, kinn a fél seggük a csípőnadrágból.... ÁÁÁ. Kétlem, hogy ne próbálkozzanak be.


Ma egy 16 éves lány kész hölgy, ha kisminkeli magát, pölö ahogy a Viva trendi műsorában látja, akkor aztán kinéz vagy 20-nak.


A hajfestés már normális dolog az általános suliban.


Én azt mondom, hogy egyre durvább dolgok vannak, amik maguk mögött hordozzák a szexualitás kérdését, akár túl korán is.


Minden tiszteletem a mai szülőké, hogy helyt tudnak állni, ebben a mai világban.

80. bezike (válaszként erre: 78. - Andland)
2008. aug. 22. 13:14
Igen, de te foglalkozol a gyerekeddel, beszélgetsz vele, ha kell 100-szor is elmondod neki a fontos dolgokat. Ez jó, az ilyen gyerekekkel nincs is gond. Mi arról beszéltünk, hogy vannak szülők, akik nem foglalkoznak a gyerekeikkel.
79. Mion
2008. aug. 22. 13:12
Nekem is vannak ilyen téren "tanítványaim" (padawanok :D ) jó érzés, ha tudunk ilyenről beszélni, és nincs tabu. Nálunk a családban is ez a helyzet - no tabu :)
2008. aug. 22. 13:08

Ma már 13 évesen szexelnek a gyerekek.=


Na azért vannak ám kívételek is.

Lányom 14 éves lesz februárba és még nem gondol a fiukra,szerintem az is számít ki milyen közösségbe jár,meg a szülök is ,hogy hogy viszonyulnak hozzá.Én azért odafigyelek nagyon a lányomra,meg márt mindent elmagyaráztam neki.

De ha mindig felhozom közbevág és erre ő azt válaszolja,anyú már a suliba is fezt ezt mondják.

De inkább mi rágjuk a fülükbe mint hogy azt se tudja soknémelyik mi fán terem.

77. Mion
2008. aug. 22. 13:00
Remélem nem idegeli be magát túlságosan a teszt fölött..
2008. aug. 22. 12:59
...és reméljük negatív a tesztje.
75. Mion
2008. aug. 22. 12:59
Most már én is... :)
74. bezike
2008. aug. 22. 12:58
Csak jön már lassan...
2008. aug. 22. 12:58
Igen.. :) Én is őt várom...
2008. aug. 22. 12:56
Na visszakukkantottam főzés közepette,hogy mi újság lexivel de látom még nem ért visza,na már megvárom:))
71. LoLiNa
2008. aug. 22. 12:50
mániákus
70. LoLiNa (válaszként erre: 66. - Mion)
2008. aug. 22. 12:49
ne irj tippeket... túl sok abortuszmániékus van erre
69. bezike (válaszként erre: 68. - 5a7f699553)
2008. aug. 22. 12:48
A hormonok már csak ilyenek... a ragyák engem is elértek, bár most kezdenek elmúlni, de végig pattanásos voltam, az arcom, a mellkasom, a vállam. Nagyon gáz volt. Elhiszem, ha még várni akarsz egy kicsit, gondolom benned van a félsz...
68. 5a7f699553 (válaszként erre: 65. - Bezike)
2008. aug. 22. 12:45

Köszi!


Igazán nincs semmi gond. Egyedül tutod mi van még, így február óta?


Nagyon pattanásos a fejem... Pedig eddig nem volt soha. Ha nagyon odafigyelek, akkor hamar gyógyul, kenem mindenféle sz@rral.. :)


Amúgy minden frankó. De nem mostanában szeretném a második babát...


Jahh... és azóta kamaszodom is! Festem a körmöm, meg ilyenek.. :) Lányos cuccokat is vettem már... és még szoknyát is. Pedig nem voltam eddig ilyen.

67. bezike (válaszként erre: 66. - Mion)
2008. aug. 22. 12:42
Nem csodálom. Akkor már ezek közül a leghumánusabb a forró vizes fürdő...
66. Mion (válaszként erre: 64. - Bezike)
2008. aug. 22. 12:39
Peeeeeeersze.... kötőtű, hajlított drót... hasbavágás... alkoholmérgezés... filmen is láttam már ilyet, csak adja a tippeket a primitív embereknek. Egyébként "izgi" sztorikat egyik mentős ismerősöm mesélt régebben.... állítólag belesápadtam, amikor hallgattam...
65. bezike
2008. aug. 22. 12:39
Tényleg fatraktor, örülök, hogy jól vagy! Már úgy lelkileg is.
64. bezike (válaszként erre: 62. - Mion)
2008. aug. 22. 12:36
Még van ilyen házilagos dolog?
63. 5a7f699553 (válaszként erre: 59. - Mion)
2008. aug. 22. 12:35

Figyuzz. Nem vagy semmiről sem lemaradva.


Még annyit szexelhetsz, hogy meg is utálhatod.. :D


Viccet félretéve. Fontos az érzelem, hogy tényleg az igazi legyen. Nekem sikerült úgy intéznem, hogy jó legyen. Most is emlékszem rá, és azóta is együtt vagyunk.

62. Mion
2008. aug. 22. 12:35

A mai fogamzásgátlókban már annyira kevés hormon van, hogy az abbahagyása után akár két héttel is becsúszhat a baba. Nem úgy van, mint anno, hogy lórúgásnyi hormonnal van tömve, és utána évekig kell várni, hogy rendesen kiürüljön...

Becsúszhat... becsúszhat tabletta, sőt óvszer mellett is. 100%-os védekezési mód nincs (ja de, a szüzesség :D)

Mondjuk, még mindig jobb, hogyha valaki a dokinál eszközölt abortusz mellett dönt, mintha házilag akarná elvégezni... áááé hideg is kiráz tőle, olyan sztorikat hallottam ilyesmiről.

61. bezike (válaszként erre: 59. - Mion)
2008. aug. 22. 12:33
Igen, talán a szülőknek kéne segíteni, de erről annyira nem akarok véleményt mondani, mert nem éltem még azt át, hogy van egy kamasz gyerekem. Mondjuk van egy a környezetemben, most megy középiskolába (fiú), a szülei le se tojják a fejét. 10 éves kora óta ismerem, és látom, hogy nem beszélgetnek vele, nem foglalkoznak vele, úgy nő magától, mint a gyom a kertben. Azt sem gondozod, nem ápolod, nem törődsz vele, csak úgy ott van. Nem tudom, miért kell olyan világban élni, ahol a szülők rohannak jobbról balra, hogy pénzt csiholjanak, közben meg elrohannak a gyermekeik mellett.
2008. aug. 22. 12:30

Biza-biza...


Regényt tudnék írni. De... a témához visszatérve.


Megesik, hogy becsúszik.


Én leginkább azért lennék mérges, hogy hogy nem lehetett tudni azt, hogy ha abba hagyjuk a tabi szedését (akár egy hónapra is), akkor védekezni kell...


Egy kérdésbe került volna annakidején a dokinál. Kétlem, hogy azt mondta volna, hogy nem kell védekezni, amíg ki nem ürül... Amint megjön az első vérzés, már semmi nem véd..

59. Mion
2008. aug. 22. 12:29

Ja, szerintem is egyre durvább.... én már aggszűznek számítok 18 évesen. Mondjuk nagyon nem izgat, hogy mit gondolnak.... :)


Felvilágosítás? Hát....egyszer volt anno hetedikben, meg asszem gimi elsőben. De mindg ugyanarról... menstruáció + védekezés.... tudják ezt a fiatalok, csak nem érdekli őket - szerintem. Vagy nem tudom...Felelőtlenek... Leginkább a szülői "odafigyelés" hiányzik, nem?

58. bezike (válaszként erre: 57. - 5a7f699553)
2008. aug. 22. 12:28
Na, ez az, és ez szerintem nem csak a gyerek butasága. Hol vannak ilyenkor a szülők, az iskola, a nevelők, azok a helyszínek, melyek az ember szocializációját hivatottak elősegíteni...
2008. aug. 22. 12:26

Ma már 13 évesen szexelnek a gyerekek... Én úri kisasszony voltam, hogy 17 éves koromig vártam az elsőre...


Egyre durvább a helyzet szerintem.

56. bezike
2008. aug. 22. 12:23
Én nem tudom, hogy most hogy van az iskolákban. A mi időnkben ugye szinte sehogy sem volt, de ezeket a felvilágosító foglalkozásokat be kéne iktatni, vagy ha van, komolyabbra kéne venni. Van ilyen most a sulikban?
55. Mion
2008. aug. 22. 12:21

Erre szoktam mondani, hogy egy 17 éves fiatalnak még nem ilyesmivel kéne foglalkoznia (pl. szex

) vagy, ha mégis ezt teszi, tegye felelősséggel! Ha érett a szexhez, legyen érett a következményekhez is... Nem egyszer fordult elő, hogy barátnőmnél is volt ez a "baba-para" de ahhoz nem volt lélekjelenléte, hogy megvegyen egy tesztet.... szóval Lexi legalább erős - még ha retteg is az eredménytől - hogy nem másra hárítja a dolgot....

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook