Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi szabadság a normális egy kapcsolatban? fórum

Mennyi szabadság a normális egy kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 1. 10:16
Nálunk teljes szabadság van.Arra megyünk amerre nekünk tetszik.Egyikünk sem szól a másikra.Ez nem érdektelenség!
2015. máj. 1. 10:13

Ami a párnak jó, az a normális. Amíg egyik sem érzi magát rosszul.

Ez meg ugye változó, mert van, akinek több egyedüllétre vagy különlétre van szükség, másnak meg szüksége van a másik fele állandó jelenlétére. Na, az a szívás, ha két merőben eltérő igényű ember kerül össze. Ott valahogy ki kell egyezni egy mindkettőnek kényelmes és elfogadható álláspontban, különben el tud mérgesedni a kapcsolatuk.

2015. máj. 1. 09:53

Személyiségfüggő.

Egy biztos: az a kapcsolat,ahol az egyik fél nem igényel egyedül vagy a barátaival töltött én-időt, a másik meg mindent együtt akar csinálni a párja nyakán lógva, halálra van ítélve.

10. Tuksika (válaszként erre: 9. - Tavasz007)
2015. máj. 1. 09:24
Uh na erre én is képtelen lennék.. :)
2015. máj. 1. 09:21

Nyilvan a szabadsag nem azt jelenti, h megcsalhatnak, nekem az alap.

Igrnyrk masok, ismerek olyan part, akik egymason kivul nem beszelnek szinte senkivel. Na erre en keptelen vagyok..

Embere valogatja...

2015. máj. 1. 09:20
Nem értem a kérdést.
7. szomatikus marker (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2015. máj. 1. 09:14
Nincs szükség rá,mi egymásnak vagyunk teremtve :))
2015. máj. 1. 09:09
Igen szerintem is az a lényeg, hogy a másik ne éljen vissza vele.
5. hottie (válaszként erre: 1. - Tuksika)
2015. máj. 1. 09:04
Teljes szabadságot adok és kapok. A lényeg, hogy ezzel egyikünk sem él vissza.
4. tavasz007 (válaszként erre: 2. - Nikk_1982)
2015. máj. 1. 09:02
Egyetertek
2015. máj. 1. 09:01
ez kapcsolatonkent valtozik. minden kapcsolat egyedi, es minden kapcsolatban a par donti el, hogy mennyi szabadsag jar egyenenkent. ez barmennyi lehet, a lenyeg az, hogy mind a ket fel egyetertsen vele.
2015. máj. 1. 08:58
Szerintem irto gaz, ha az egyik fel iranyitani, korlatozni probalja a masikat. Az nem lehet egeszseges kapcsolat. Megbeszelni lehet a dolgokat, hogy figyelj, ez nekem nem esik jol, de korlatozni nem
2015. máj. 1. 08:40
Érdekelne, Ti hogy vélekedtek erről a dologról. Ha a felek nem tiltanak semmit egymásnak, mindenki arra megy és azt csinál amit akar, akkor az felnőtt gondolkodásra és nagyfokú bizalomra vall? Vagy érdektelenségre? Melyik a jobb: ha valamilyen szinten "irányítod" a párod, megmondod mit csinálhat és mit nem (amit vagy betart vagy nem...), vagy ha teljes szabadságot adsz neki? Figyelem! A félrelépés nem tartozik bele! :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook