Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi az új szabály a közalkalmazottak szabadságának kivételével kapcsolatban? A 2014. évi szabadságokat át lehet vinni 2015-re? fórum

Mi az új szabály a közalkalmazottak szabadságának kivételével kapcsolatban? A 2014. évi szabadságokat át lehet vinni 2015-re? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 4. 07:06

1.)Ahogy az előttem szólok írták, még decemberben meg kell kezdeni és folyamatában át lehet vinni.


2.) Nálunk csak nagyon indokolt esetben lehet átvinni és meg kell indokolni, hogy miért nem tudtad kivenni, illetve miért nem tudta a munkahelyi vezető kiadni.

2015. jan. 3. 20:28
Én köztisztviselő vagyok, nálunk jan.31-ig kell kivenni a megmaradt szabikat. Nem kell, h folyamatos legyen.
2014. dec. 4. 14:10
Én is úgy tudom, csak úgy viheted át a szabit, ha ebben az évben megkezded... tehát folyamatos.
2014. dec. 4. 13:25

Szia, nálunk ez úgy van, h. átviheted, de csak ha előző évben kezded meg, tehát pl. dec. 29, dec. 30-tól pl. jan 5-ig, tehát csak folytatólagosan, és maximum 5 napot vihetsz át.

De én nem vagyok közalkalmazott, "csak" egy állami intézményben dolgozom. De ha ez a munkatörvény (nekünk ezt mondták), akkor sztem rád is ez vonathozhat.

2014. dec. 4. 12:35
Mi az új szabály a közalkalmazottak szabadságának kivételével kapcsolatban? Úgy értem, hogy a 2014.évi szabadságokat át lehet vinni 2015-re?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook