Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi időt kellene együtt töltsön egy pár a kapcsolat elején? fórum

Mennyi időt kellene együtt töltsön egy pár a kapcsolat elején? (beszélgetős fórum)


2022. máj. 27. 19:11
Sokat
22. syria (válaszként erre: 9. - Fidel)
2022. máj. 27. 14:08
🤣
21. liliom10 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 12:44

"hazamegyek, majd megint visszamegyek a városba, majd megint hazamegyek. Felajánlotta ugyan, hogy jön értem, meg hazavisz,.."

Ezt úgy értem, hogy városban dolgozol, de községben/falun laksz. Talán nem akarod, hogy tudja, hol laksz, vagy azt nem szeretnéd, hogy a szomszédok lássák, egy férfi hozott, vitt Téged valahová. Ez a 10 km nagyon kevés. Nem értem, miért kell hazamenned ? Sok idő van a munkaidőd vége és a randi között ?

Eddig nem írtál érzelmekről. Ha ez csak nagyon eleje a kapcsolatnak, akkor értem, amiről írsz. De ha dúl a szerelem, ilyesmi eszedbe se jut, hogy akadály, vagyis ekkora távolság. Ha a férfi felajánlotta, hogy hazavisz, szívesen teszi, ebben semmi ugráltatás nincs. ( Az ugráltatás ez : "- Jó, találkozhatunk, de gyere értem, és hozzál haza !")

Amikor az ember szerelmes, minden szabad percét a Szerelmével szeretné tölteni ! Ilyenkor semennyi idő nem elég, még a randi után elbúcsúzni is szenvedés.

20. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 08:28
Én ebben semmi ugráltatást nem látok, 10km meg végképp semmi. Ha igazán érdekelne ez a pasi téged, akkor nem lenne kérdés, kihasználnàl minden pillanatot hogy vele lehess.
2022. máj. 27. 08:22
Nekem az a tapasztalatom, hogy az ilyen jellegű dolgok csak addig okoznak problémát, amíg az ember nem találkozik az igazi másik felével. Amikor olyan jön, akivel teljes az összhang, és nagy a szerelem, akkor nincsenek ilyen kérdések.
18. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 08:14
Majd megtudod, megérzed, megoldod, ha igazán szerelmes leszel.
17. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 07:02
Szerintem ez egyéni, ami nektek jó. Én részemről utálom a kullancsoskodást, meg is őrülnék ha minden nap találkozni kéne valakivel. Úgy érezném, hogy megfulladok. Van saját életem, és szerintem az a normális, ha a másiknak is van. Minden napi találkozásnál hogy jutna időd magadra, meg a más egyéb emberi kapcsolatodra?
16. Soufflet (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 27. 02:48

Miert nem pakolsz be, vagy tartasz nala egy valtasnyi ruhat, es egybol mehetnel hozza, nem kell plusz 20 km?


Az en fel labbal kint levo exem felnoranyi ultra lakott tolem, mikor megismertem. Raadasul a semmi kozepen, es csak neki van autoja. Soha nem ereztem szivessegnek, ha fuvarozott, es neki sem volt teher, ha hozzam jott, ha utana orakig beszelgettun meg szeretkeztunk. Masnap mindegyikunk mosott szar volt (foleg en, mert hajnali 2-3-ig ment a program, en meg 4-5kor keltem), de megerte, ammyira jol ereztuk magunkat.



Raadasul a volt munkahelyemen en voltam Jolly Joker, akit hajnaltol estig lehetett hivni mind a 4 szekcioba, a regioba tartozo shopokba. Hivtak, az elso vonaton fent voltam, az it alatt kifestettem magam, reggeliztem, es tadaaaam! Csapassuk! Ennek a tukreben en nem ertem, mi a nehez a logisztikaban? Haziallatod van, akit etetni kell, es nem emlitetted, vagy csak ugy haza kell menned? ...a minek?

15. Soufflet (válaszként erre: 9. - Fidel)
2022. máj. 27. 02:26
Xddddd
14. Soufflet (válaszként erre: 3. - Liliom10)
2022. máj. 27. 02:24

Ha valami tortenes volt az eleteben, miert ne oszthatnam meg az uj pasimmal csak ugy, mert no vagyok? Hogy ismerjen meg, ha nem tudja mi mozgat meg bennem erzeseket, mi az, ami felhivja a figyelmem?

Vagy ha latok, hallok valamit, ami a kozos erdeklodesu korbe tartozik, akkor megosztom, mert tudunk rola beszelgetni. Ki a francot erdekel, hogy no vagy ferfi vagy? Ismerkedni akarsz, vagy totojazni, jatszmazni?

13. Soufflet (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2022. máj. 27. 02:16

Ennyi. Ha most osszejonnek valakivel, aki "normal" idobeosztasban el, maradna a kozos szabadnap, ami nekem ossze-vissza van. Ha ejjel 11-re vegzek, akkor nem kellett tulorazni.

Munka kozben en nem szoktam irogatni. Az en kezemben telefont munkaidoben szinte nem is lattak. Max. annyira, hogy elinditottam, amit hallgattam. Pont ma volt, hogy a fonokom emiatt vicceskedve odaszolt, mikor a kezembe vettem a mobilom, hogy "hagyd mar abba az irogatast!"

12. dd2f6e7976 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 26. 22:22

Miért kell munka után hazamenned, aztán megint vissza hozzá?


Nem lehetne megoldani hogy - amikor találkoztok - hozzá menj munka után, s csak utána mennél/vinne haza?


Ő nem tud hozzád menni?

Akkor eléd mehetne melóhelyre, hazavinne, ott vagytok, aztán a találka után hazamegy.


Vagy talán kevésbé lenne neked kényelmetlen, ha nem minden alkalommal, hanem minden második alkalommal fuvarozna téged: egyszer te mész hozzá, legközelebb ő visz...ha felajánlotta, nem hinném, hogy ugráltatásnak venné.

2022. máj. 26. 21:24

Soha nem voltam kapcsolatfüggő. Ha hetente 3x talàlkozunk, nekem az is megfelel. Napi szinten beszélünk egymással: néha naponta többször, néha este, néha inkább csak délután.

Kicsit nehezebb megoldani a közös programokat hétvégén, mert van egy 14 éves lánya, aki sokszor van hétvégén is nála. Neki inkább hétköznap lenne megfelelő a találkozás, nekem viszont inkább a hétvége. Olyan 10 km-re lakunk egymástól. Ő abban a városban lakik, ahol én dolgozok, tehát ő hétköznap elvárná, hogy munka után találkozzunk. Viszont nekem kicsit fárasztó, hogy hazamegyek, majd megint visszamegyek a városba, majd megint hazamegyek. Felajánlotta ugyan, hogy jön értem, meg hazavisz, de valamiért kényelmetlenül érzem magam és nem szeretném, ha úgy érezné, hogy ugráltatom.

10. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 26. 21:12

Nem értem a kérdést. Ezt neked kellene érezned.


Nem tudhatom, hogy ti mit éreztek egymás iránt. Mennyire mélyek az érzelmek? Amikor lángol a szerelem, akkor az ember alig várja a találkozást. Legalábbis mi így voltunk ezzel.

2022. máj. 26. 21:11
A lehetöségek szerint minél többet,hogy még idöben kiábrándulhassanak egymásból.
8. vigyefene (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 26. 21:11
Igen, úgy gondolom.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2022. máj. 26. 20:29
Ugye, hogy ugye?
6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 26. 20:24
Azok akik szeretik egymást, a lehető legtöbbet töltik egymással.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 26. 20:16
Mint írták nincs szabály. De azt tapasztaltam, ha nagyon szeret, akkor hiányzik neki a másik és szinte napi szinten találkoznak, hiszen nem tudnak egymás nélkül létezni.
2022. máj. 26. 19:59

Mi már régen voltunk ismerkedős szakaszban, és akkor még internet sem volt, de ugye mindkettőnknek volt egy saját élete, amit megpróbáltunk összeegyeztetni a másikéval.

Nem találkoztunk mindennap, de heti 3-4 alkalommal biztos, illetve az akkor még nem férjem, már akkor is felhívott naponta legalább egyszer, de inkább többször;)


Péntek és szombat estére tuti, hogy volt valami közös programunk (szórakozás, kirándulás, házibuli, stb.), a vasárnap mindig pihenő nap volt, hétközben meg ugye dolgoztunk, edzésre és suliba jártunk, így ehhez igazítottuk a találkozásokat.


Én ezt a mostanában felvett rátelepedni a másikra szokást nem kedvelem. Mi a fenének kell órákat telefonon fecserészni, mellette üzeneteket írogani, és sülve-főve együtt lenni?

3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 26. 19:57

Erre nincs szabály. Ahogy ráértek, amennyit jól esik, de van egyéb is, pl. milyen messze laktok, dolgoztok egymástól. Hétközben fárasztó sokat utazgatni. Ha nő vagy, azt ajánlom, ne írogass, ne hívogasd a másikat ! Várd meg, még ő ír vagy hív, és arra válaszolj ! Ha nem várod meg, még ő jelentkezik, lehet, hogy sok leszel neki, és hamar elmenekül.

Hány évesek vagytok ?

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 26. 19:53
Erre nincs szabály. A lényeg hogy mindkét félnek megfelelő legyen.
2022. máj. 26. 19:47
Ha mindkét fél dolgozok, mégis mennyi lenne az együtt töltött ideális idő? Minden nap kellene találkozzunk? Ha mégis nem vagyunk együtt, akkor folyton egymásnak kellene irogassunk, egymást kellene telefonon hivogassuk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook