Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi időn belül írják jóvá az utalást? fórum

Mennyi időn belül írják jóvá az utalást? (tudásbázis kérdés)


2023. febr. 3. 20:06
K&H bankból lett utalva. Ez egy euró alapú számla, amiről Ft-ban utaltam, magyar számlaszámra, ami a Budapest Banknál van.
8. Channa* (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 3. 19:51

Nem teljesen értem, hogy milyen számláról lett indítva és hova menne.

Ha reggel indítottad volna, akkor ott lett volna talán ma, de mivel délután 1-kor indult, így csak hétfőn lesz ott.

7. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 3. 19:49

Ez bizony nem tartozik bel az azonnaliba.

Hol van a címzett számlája?

Ez majd hétfőn lesz ott.

2023. febr. 3. 19:42
Ezért nem értem én sem, az azonnali utalásba nem tartozik bele, de akkor is, szerintem meg kellett volna már érkeznie.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 3. 18:39
Az kb. pont a magyar bankok pénteki zárási ideje. Nem mindnek természetesen.
4. vigyefene (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 3. 18:17
Napközben gyorsan kellene h menjen.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2023. febr. 3. 18:16

Szia, köszönöm.

Ez Ausztriából lett indítva, de a számla Magyarországon lett nyitva, csak ugye euro alapú.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 3. 18:12

Szia.

Nekem Amerikából Magyarországra 1 napot szoktak mondani, úgy nevezik h wire transfer. Hogy a napon belűl hány óra, talán attól függ h milyen nagy a forgalom, és nappal, vagy éjszaka van.

2023. febr. 3. 18:06

Sziasztok.


Magyarországon nyitott devizaszámláról (euro) utaltam Ft-ot ma délután (1 óra körül), de a címzett még nem kapta meg.

Azt gyanítom, hogy ez nem tartozik bele az azonnali jóváírásba, de kb mikorra várható, hogy megkapja, akinek utaltam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook