Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő, míg ez elmúlik? fórum

Mennyi idő, míg ez elmúlik? (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mennyi idő, míg ez elmúlik?

15. ÁBCD... (válaszként erre: 1. - Kingus06)
2022. febr. 11. 02:10

Ez is-is helyzet sajnálom:((

Valaki tovább tud lépni

a nem jó kapcsoltokon pár hónapok után..

A másik nagyon sok év, de olyan is van nagyon mélyült sérült lelkiek,

még él nem tudja kivetkőzni, lezárnia molt sérelmeit

!!!:((((

Kívánom, mihamarabb tudjad lezárni múltad sérelmeidet, lelkisíkodon a mélyég ponjaid ban!!!!!♥♥33♥

14. ÁBCD... (válaszként erre: 9. - Törpilla)
2022. febr. 11. 02:04

Így van, csak is előre,

lehet kisebb nagyobb célokat és

boldog pillanatokat elérni!!:))♥

13. Zsozsy (válaszként erre: 12. - Szabokisandi)
2022. jan. 21. 06:59

Valóban félreértettem. Ez így tiszta.

Én jelenleg olyanban élek, ahol folyton alkalmazkodnom kell és kontrollálnom magamat.

Szubjektív megítélés az, hogy kinek mennyi fér bele az egészségesbe. Valamennyi mindenképpen kell, fiatalabbak itt előnyt élveznek. Én mozaik családban élek ovódástól a tini gyerekig van minden (Két gyermekes anyát vettem el évekkel ezelőtt). Ehhez nem kevés napi jelenlét, önkontroll és önzetlenség kell, hogy működhessen.


Kingus, ha ilyen kapcsolattal találkozol és ebből ugrasz ki nem baj. Ez esetben tényleg nem lehetsz teljesen önmagad és ez nem felróható.

12. Szabokisandi (válaszként erre: 10. - Zsozsy)
2022. jan. 20. 23:36
Lehet, hogy félreérthető voltam. Úgy gondoltam, hogy csak akkor menjen bele komoly kapcsolatba, ha az valóban olyan, amilyenben önmaga lehet. Ahol nem kell folyton alkalmazkodnia és engednie a béke kedvéért. Amiben jól érzi magát és nem kell folyton kontrollálnia mit mond és hogyan cselekszik, hogy az a másiknak a kedvére való legyen. Ilyen házasságban éltem és sok időnek kellett eltelnie, mire rájöttem, hogy mi is az egésszel a bajom.
11. Zsozsy (válaszként erre: 1. - Kingus06)
2022. jan. 20. 21:05

Javulni fog. De elképzelhető, hogy már nem leszel a régi.

Nem is baj. Nem kell. Változol, tanulsz, fejlődsz, érsz.

Még az új kapcsolatban is fogsz, mert mellette is tanulsz magadról valamit. A kiugrás félelem. Gondold át, hogy mitől, dolgozz rajta kicsit, majd a következő megmérettetésnél várd meg, hogy mi lesz, ha nem ugrasz ki.

Nem érdemes másokat figyelned, hogy ők hogy "habzsolnak".

Te nem ők vagy, feltételezem jobb értékrendekkel rendelkezel, mint ők,ezért számodra az nem akaródzik.

10. Zsozsy (válaszként erre: 7. - Szabokisandi)
2022. jan. 20. 20:56

Végig azonosulni tudtam minden mondatoddal, tanácsoddal.

Az utolsó viszont verte a biztosítékot.

" Ha pedig találsz valakit, legyél önző. Neked legyen jó! Te érezd magad jól. Ha folyton neked kell engedni, akkor az nem a te utad. "

Végre talál valakit és azt tanácsolod, hogy legyen önző?

Én a másik oldalról mondom, hogy akit megtalál szintén kölcsönös kapcsolatra fog vágyni vele. Egyformán szükséges alkalmazkodni, nem csak önzőn elvárni, mert akkor meg most az új pár fogja magát úgy érezni, hogy csak ad.

Az új is megérdemli a 50-50-et.

2022. jan. 20. 20:41
Remélem minél hamarabb megtalál a boldogság! Előre nézz csak! Sok sikert kívánok neked mindenben!
2022. jan. 20. 11:33
Köszönöm szépen!
2022. jan. 18. 18:59

Szia. Hasonló cipőben jártam, mint te. Idősebb vagyok nálad, az élethelyzet más. Nagyon szerettem a párom. Voltak hibái, de azokkal együtt is akartam őt. Egy fontos dologban nem jutottunk dűlőre, így hosszas szenvedés és fontolgatás után elküldtem. Talpra állni ebből mindenkinek máshogy jó. Erre recept nem igazán van, hogy hány év vagy hány hónap. Szerintem nem kellene kapcsolatot keresned. Komolyat legalábbis. Találj valami olyan elfoglaltságot (szigorúan a munkán kívül), ami örömet okoz. Ami által akár ki is mozdulhatsz otthonról. Lényeg, hogy örömödet leld benne. Én tudatosan vidám zenéket hallgattam, eltereltem a gondolataimat róla, nem nézegettem a fb profilját, amivel sokan sokáig bírják magukat kínozni. A szorongás, hogy újra becsapnak, természetes, de ne hagyd, hogy sokáig úrrá legyen rajtad. Belemehetsz kapcsolatba úgy is, hogy semmi elvárásod nincs vele kapcsolatban, csak jól érzitek magatokat együtt és lesz, ami lesz. Én egy ilyenbe kezdtem röviddel a szakítás után. Őt is ismertem rég, csak a távolság miatt nem kezdtünk egymással. Nem tudtuk mi lesz, nem is terveztünk. Lassan 2 éve, hogy együtt vagyunk, a közelébe költöztem.

Ez persze csak egy példa, egy véletlen. Szóval éld az életed független nőként, talald meg, hogy mi tesz így boldoggá. Ha önálló vagy, önellátó, nem szorulsz senkire, elégedett és boldog vagy, akkor ez látszik rajtad. A boldog ember pedig sokkal "kelendőbb". Ha pedig találsz valakit, legyél önző. Neked legyen jó! Te érezd magad jól. Ha folyton neked kell engedni, akkor az nem a te utad. Szerintem. Sok sikert!

2022. jan. 17. 17:01

Sajnos nem tudok sok okosat hozzáfűzni, mert én is éppen kaparom össze magam egy hosszú kapcsolat után.


Egyszerűen csak kitartást tudok kívánni neked!

2022. jan. 17. 14:32
2 év a javasolt idő, amíg az ember teljesen túlteszi magát a régi kapcsolaton. addig van idő elgondolkodni, megtalálni önmagad, rájönni dolgokra...addig nem is érdemes erőltetni, amíg érzed, hogy valami nem stimmel ott belül :)
4. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Kingus06)
2022. jan. 17. 14:25
Nagy káosz amit leírtál a cikkben, ne hargudj, hogy őszinte vagyok. Ne ugorj ki szerintem a legkisebb gondnál a kapcsolatból,ahogyan írtad, mert gondok mindig jönnek. Egy kicsi önkritikát ajánlok neked. Jobban fognak működni a kapcsolataid is majd, ha elfogadóbb vagy. Tökéletes párt szeretne mindenki, de ilyen nincs.
3. syria (válaszként erre: 1. - Kingus06)
2022. jan. 17. 11:58

Csak rajtad múlik, hogy mikor pakolod magadat túl a kudarcon. Egy évnek elégnek kellett volna lennie, különösen úgy, hogy szerencsére ki tudtál lépni egy bántalmazó kapcsolatból. A múltad elgyászoltad, a jelenedet, a jövődet miért kellene?

Igen, próbálkozz a kapcsolatteremtéssel, de ne légy türelmetlen! Viszont legyél tárgyilagos, kritikus, és normális mértékben óvatos! És örülj, hogy nem zaklat a kidobott exed, sokaknak nincs ekkora szerencséje!

2022. jan. 17. 11:33
Nem múlik el magától. 😉 Ismerkedni kell, újra megnyílni, kockáztatni, és ha szerencséd van, a következőben nem fogsz csalódni.
2022. jan. 17. 09:35
Egy éve vége lett egy hosszú kapcsolatomnak, azóta igyekszem rendezni az életem, de semmi sem az igazi. Mert olyan félelem és óvatosság alakult ki bennem, ami úgy érzem, hogy elront mindent. Van olyan, aki ilyen után újra tudja habzsolni az életet és mindent beleadni. Próbálom, de önmagamat nem tudom beletenni ezekbe a próbálkozásokba. Úgy éreztem, már jól vagyok. De kiderült, hogy a legkisebb gondnál máris kiugrom a kapcsolatból. Javulni fog ez valaha?

Ugrás a teljes írásra: Mennyi idő, míg ez elmúlik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook